Erken gebelik testi negatif ama adetim yok hamile olabilir miyim

pinklemonade34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
20
6
27
Kızlar ilk kez adetim 5 gün gecikti.Adet gecikmemin 3.günü Freely marka erken gebelik testi yaptım negatif.Beklenen adet günümden bu güne kadar hep adet olacakmışım gibi kasıklarım ve belim inanılmaz derecede ağrıyor.Batdan birkaç gün önce de çok açık pembe renkte lekelenmem oldu ve hala ara ara somon renginde geliyor.Dün de çok çok az kırmızı renkte geldi ama bugün yine adet olmadım.Geç döllenme nasıl oluyor bilmiyorum eşimle sadece yumurtlama günümü ve bir ertesi günü değerlendirdik.Bir de akıntım vs hiç yok sizce hamile olabilir miyim kızlar

Merhabalar ben de hemen hemen aynı durumdayım. Bat 13 ekimdi ama olmadım. 3 gün önce erken gebelik testi yaptım ama negatif. Lekelenme yok ben de. Günlerdir ara ara gelen kasık ağrılarım var. Sürekli oldum herhalde diyip bakıyorum ama hiçbir şey yok. Ne olduğunu anlamış değilim. Yarın eğer olmazsam kan tahlili vermeyi düşünüyorum

Merhabalar ben de hemen hemen aynı durumdayım. Bat 13 ekimdi ama olmadım. 3 gün önce erken gebelik testi yaptım ama negatif. Lekelenme yok ben de. Günlerdir ara ara gelen kasık ağrılarım var. Sürekli oldum herhalde diyip bakıyorum ama hiçbir şey yok. Ne olduğunu anlamış değilim. Yarın eğer olmazsam kan tahlili vermeyi düşünüyorum
İnşallah hamilesinizdir bende pazartesi gününü beklemeyi düşünüyorum lekelenmeler olduğu için hamile olmadığımı düşünüyorum açıkçası ama inşallah ikimizde hamileyizdir 😊

aksine lekelenme olduğu için umudunu kaybetme. Bence belirleyici olan o. Benim de akıntım yok sizin gibi ama lekelenme yok ne yazık ki keşke olsaydı da daha fazla ümitlenirdim 😊 bir de sağlık ocağında tahlil vermem mümkün mü bir bilginiz var mı acaba?

aksine lekelenme olduğu için umudunu kaybetme. Bence belirleyici olan o. Benim de akıntım yok sizin gibi ama lekelenme yok ne yazık ki keşke olsaydı da daha fazla ümitlenirdim 😊 bir de sağlık ocağında tahlil vermem mümkün mü bir bilginiz var mı acaba?
Evet sağlık ocağında tahlil verebiliyorsunuz 😊

Adet gecikmende erken gebelik testi bile cikmadiysa hamile olmayabilirsin. Havalardan dolayı olabilir ,kafana taktiysan stres olabilir , duygu değişimi hormonları etkileyen şeyler yani ama bi kan testi ver sonucuna göre adet söktürücü kullan ve rahatla

En sağlıklısı kan testi sanırım 😄
Evet birkaç gün daha bekledikten sonra öyle yapacağım öneriniz için teşekkür ederim
Adet gecikmende erken gebelik testi bile cikmadiysa hamile olmayabilirsin. Havalardan dolayı olabilir ,kafana taktiysan stres olabilir , duygu değişimi hormonları etkileyen şeyler yani ama bi kan testi ver sonucuna göre adet söktürücü kullan ve rahatla
ılcası bende öyle düşünüyorum birkaç gün daha bekleyip gideceğim daha önce hiç gecikmediği için şüphe ettim sadece

X