Erken gebelik testi negatif çıkıp sonra pozitif gören var mı ??

Meryembess

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2022
377
335
26
Tüp bebek transferi 5. Günüm belkide erken yaptım bilmiyorum ama negatif çıktı sizce yanıltma patı var mı ya da sonra pozitif olur mu kafam karıştı 😒2. Denemem oldu çok yorucu bir süreç ..Yardımcı olabilir misiniz???

Tüp bebek transferi 5. Günüm belkide erken yaptım bilmiyorum ama negatif çıktı sizce yanıltma patı var mı ya da sonra pozitif olur mu kafam karıştı 😒2. Denemem oldu çok yorucu bir süreç ..Yardımcı olabilir misiniz???
Bende 7.gunu yani dün yaptim negatif cikti. Pazartesi kan testi günüm. Bende sizin gibi muallakta bekliyorum

Sonucunuz ne oldu. Bende bugün 7. Günüm erken gebelik testi negatif çıktı 3 gün sonra kan günüm
[/QUOTE
Merhabalar. 7.gunde Erken gebelik testiyle taptim negatif cikti. 10. Gün kan verdim oda negatif cikti. Kesinlikle moralini bozmak istemem. 5aa en kaliteli embriyo transfer edildi rahimde hic bir sorun yok butun hormonlar gayet iyi. Ama tutmadi. Nedenini bilmiyoruz. Ikinci transfer icin doktorla gorusecegiz. Once negatif cikip sonradan pozitif goren cok kisi var. Umarim sen onlardan olursun. Bol.sans diliyorum

Moralini yüksek tut canım illaki olur demekki bu seferki zamanı değilmiş. İnşallah bir dahakini kucağına almak nasip olur 🙏

X