Erken gebelik testi negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Esra Gamze

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
17
2
25
Arkadaşlar merhaba. Beklenen adet tarihinden 6,5 ve 4 gün önce erken gebelik testi yaptım üst üste ve negatif çıktı. Normalde adet olmadan 3-4 gün önce bel ve sırt ağrım olurdu ama bu ay 1 hafta öncesinden sadece kasıkta ağrılarım başladı ve bu ağrılar bir gelip bir kaybolan ağrılar. Adet olmadan önce göğüslerde hafif kramplar olurdu ama bu sefer devamlı ağrıyor ve dokununca bile acıyor daha hassas. Ve sabahları midem bulanıyor. Akıntım da gün geçtikçe artıyor. Kısacası bu ay daha farklı şeyler yaşıyorum. Hissiyat olarak sanki varmış gibi hissediyorum ama bebek istediğim için de böyle hissediyor olabilirim. Daha önce benim gibi durumda olup sonra gebe olduğunu öğrenen var mı? Siz başka hangi hisler ve durumlar yaşamıştınız benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhaba benim adetim 3 gün geciktiginde test yaptım çıkmadı 5.gün test yaptım yine çıkmadı doktora gittim kan testinde HCG az miktarda çıktı ama HCG yükselirse hamilesin diyebilirim demişti. Bir hafta sonra kan testinde kesin hamile olduğumu öğrendim yani normal testleri hiç yapma derim çünkü yumurtlamadan çok sonra hamile kalınca kan testinde bile zor çıkabiliyor
inşallah hamilesindir🤲

Arkadaşlar merhaba. Beklenen adet tarihinden 6,5 ve 4 gün önce erken gebelik testi yaptım üst üste ve negatif çıktı. Normalde adet olmadan 3-4 gün önce bel ve sırt ağrım olurdu ama bu ay 1 hafta öncesinden sadece kasıkta ağrılarım başladı ve bu ağrılar bir gelip bir kaybolan ağrılar. Adet olmadan önce göğüslerde hafif kramplar olurdu ama bu sefer devamlı ağrıyor ve dokununca bile acıyor daha hassas. Ve sabahları midem bulanıyor. Akıntım da gün geçtikçe artıyor. Kısacası bu ay daha farklı şeyler yaşıyorum. Hissiyat olarak sanki varmış gibi hissediyorum ama bebek istediğim için de böyle hissediyor olabilirim. Daha önce benim gibi durumda olup sonra gebe olduğunu öğrenen var mı? Siz başka hangi hisler ve durumlar yaşamıştınız benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Adet döneminde olmazsan kan ver inşallah hamilesindir ben adetime bir gün varken negatifi görüp dorduncu gün gecikinci yapınca hayalet çizgiyle öğrendim geç döllenmeydi kan ver hiç idrarla strese girme betanda en ufak yükselme olunca anlıyorsun zaten umarım hamilesindir

Merhaba benim adetim 3 gün geciktiginde test yaptım çıkmadı 5.gün test yaptım yine çıkmadı doktora gittim kan testinde HCG az miktarda çıktı ama HCG yükselirse hamilesin diyebilirim demişti. Bir hafta sonra kan testinde kesin hamile olduğumu öğrendim yani normal testleri hiç yapma derim çünkü yumurtlamadan çok sonra hamile kalınca kan testinde bile zor çıkabiliyor
inşallah hamilesindir🤲
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.🤲🏻 Temennim olması yönünde ama yine de Rabbim bilir😊 cevabınız için teşekkür ederim.

Adet döneminde olmazsan kan ver inşallah hamilesindir ben adetime bir gün varken negatifi görüp dorduncu gün gecikinci yapınca hayalet çizgiyle öğrendim geç döllenmeydi kan ver hiç idrarla strese girme betanda en ufak yükselme olunca anlıyorsun

Benim de temennim olması yönünde ama heveslenip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Gebelik ihtimaline karşı ilaçlarımı kullanmayı bıraktım. Gelen cevaplardan anladığım kadarıyla gecikmeden sonra kan testiyle kesin sonuç alınıyor. Cevabın için teşekkür ederim 😊

Ben erken gebelik testini adetime son 3 gün kalaya kadar yaptım hepsi negatif.adet günü normal kaset test silik pozitif.zaten hamile olduğumu da adet günü 3 gün geçince öğrendim kanda beta hcg 200 çıkmıştı ki bence düşük çıktı .şu an riskli bir gebelik de olsa 8 haftalık gebeyim.

Ben erken gebelik testini adetime son 3 gün kalaya kadar yaptım hepsi negatif.adet günü normal kaset test silik pozitif.zaten hamile olduğumu da adet günü 3 gün geçince öğrendim kanda beta hcg 200 çıkmıştı ki bence düşük çıktı .şu an riskli bir gebelik de olsa 8 haftalık gebeyim.
Allah bebeğinizi sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Benim 2 günüm kaldı beklenen adet tarihine. Gecikme olacak mı olmayacak mı bekleyip göreceğiz 😊 cevabın için teşekkür ederim.

Rica ederim bazen geç döllenme olunca adetin dördüncü beşinci günün de gorebiliyorsun çift çizgiyi inşallah hayırlı haberleri alırsınız

Merhaba bende adetim 5 gün gecikince erken gebelik testi yaptım negatif çıktı adet olmayı bekliyorum ama hala olmadım 12 gün geciktim pko hastasıyım ama ilk defa böyle birşey yaşıyorum adetlerim oynasada bir iki gün oynardı

Merhaba bende adetim 5 gün gecikince erken gebelik testi yaptım negatif çıktı adet olmayı bekliyorum ama hala olmadım 12 gün geciktim pko hastasıyım ama ilk defa böyle birşey yaşıyorum adetlerim oynasada bir iki gün oynardı
Bende gecikmemin 3. Gnü test yaptım negatif 7. Gnü yaptım negatif ti dün 11. Günüydü öylesine yaptım silik 2. Çizgi çıktı pazartesi dr gideceğim bir kez daha dene bence umarım hamişsindir 🙏🏻😊

Bende gecikmemin 3. Gnü test yaptım negatif 7. Gnü yaptım negatif ti dün 11. Günüydü öylesine yaptım silik 2. Çizgi çıktı pazartesi dr gideceğim bir kez daha dene bence umarım hamişsindir 🙏🏻😊
Merhaba. Benim o zamanki testim doğru sonucu vermiş ama şu an hamileyim ve yine erken gebelik testi yaptığımda ikinci çizgim silik çıktı😊 inşallah senin de güzel haberlerini alırız😻 her kadının gebelik öğrenme süreci farklı bu arada ben bunu öğrendim

Merhaba. Benim o zamanki testim doğru sonucu vermiş ama şu an hamileyim ve yine erken gebelik testi yaptığımda ikinci çizgim silik çıktı😊 inşallah senin de güzel haberlerini alırız😻 her kadının gebelik öğrenme süreci farklı bu arada ben bunu öğrendim
Çok sevindim sağlıkla kucağına alırsn inşallah umarım benimde testim doğrudur 🙏🏻

Merhaba yorumunuzu şimdi gördüm. Nedir durumunuz?

Merhabalar pko hastasıyım gebelik düşünüyorum adetim çok düzensiz ilişkiden 2 gün sonra kadın doğuma gitmiştim ama alttan bakti yok vajina duvarın ince dedi adet söktürücü verdi 28 günlük olandan ama ben kullanmaya çekiniyorum biraz beklim dedim çünkü sol kasığımda kramlar gidiyor ara ara gogusum ucu değil ama yanları ağrıyor göğüs ucumun kahverengi kısmındaki damarlar baya belirgin sizce ne yapmalıyım kan testim 1.20 çıkmıştı bu arada ilişki üzerinden şuan 6 gün geçti

Merhabalar pko hastasıyım gebelik düşünüyorum adetim çok düzensiz ilişkiden 2 gün sonra kadın doğuma gitmiştim ama alttan bakti yok vajina duvarın ince dedi adet söktürücü verdi 28 günlük olandan ama ben kullanmaya çekiniyorum biraz beklim dedim çünkü sol kasığımda kramlar gidiyor ara ara gogusum ucu değil ama yanları ağrıyor göğüs ucumun kahverengi kısmındaki damarlar baya belirgin sizce ne yapmalıyım kan testim 1.20 çıkmıştı bu arada ilişki üzerinden şuan 6 gün
İlişkiden 6 gün sonrası gebelik tespiti için çok erken. 2 hafta beklemeniz gerekiyor. tahmini adet tarihinize yakın -2 ya da 3 gün önce- gebelik testi yapın. Eğer bir başlangıç varsa o zaman tespit ediliyor.

X