Erken gebelik testi silik çizgi var mı adetime 3 gün var

Arkadaşlar adetime daha 4 gün var hamilemiyim

Eklentiler

• 20210428_134042.jpg
    20210428_134042.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 445
Kızlar adetime 3 gün var . 1 hafta önceden bende akşam bulantıları başladı ve normalde yemeye karşı çok iştahlıyımdır bir şeylerin kokusu hayali beni iğrendirmeye ve daha az yemeye başladım . Gece ve akşam özellikle yemekten sonra bulantılarım oluyor ama kusmuyorum . Nisan 16 sı regl 1. Gün . Ayın 9 unda beta hcg baktırmıştım 0.10 çıktı ve 13 üne kadar bugün dahil 4-5 idrar testim negatif . Ama rüyamda bebek görüyorum sürekli anne olacakmışım gibi bir his var . Bu belirsizlik çok kötü şimdi yine erken gebelik testi yaptım ve sanki rüya görüyorum ilk defa silik bir çizgi görüyor gibiyim sizde görüyor musunuz ilk defa bu ay denedik ilk aydan olmaz diye düşünüyoruz ama çok istiyoruz pcos da var
Ben gördüm canımm insaAllah bebişin seninledir 🥰

Kızlar adetime 3 gün var . 1 hafta önceden bende akşam bulantıları başladı ve normalde yemeye karşı çok iştahlıyımdır bir şeylerin kokusu hayali beni iğrendirmeye ve daha az yemeye başladım . Gece ve akşam özellikle yemekten sonra bulantılarım oluyor ama kusmuyorum . Nisan 16 sı regl 1. Gün . Ayın 9 unda beta hcg baktırmıştım 0.10 çıktı ve 13 üne kadar bugün dahil 4-5 idrar testim negatif . Ama rüyamda bebek görüyorum sürekli anne olacakmışım gibi bir his var . Bu belirsizlik çok kötü şimdi yine erken gebelik testi yaptım ve sanki rüya görüyorum ilk defa silik bir çizgi görüyor gibiyim sizde görüyor musunuz ilk defa bu ay denedik ilk aydan olmaz diye düşünüyoruz ama çok istiyoruz pcos da var
Hayırlı olsun canım

Merhabalar öncelik le ben ocağın 18 inde düşüş yaptım daha çok yeni miş biyokimyasal dedi doktor 3 ay çocuk düşünmedi düşükden sonra bu bir buçuk aydır çalışmalara başladık regl me 5 gün kala göğüs uclarımda agrı var dün hece de uykumda mide yanması ile uyandım oruç dan mı bilemedim ama daha önce böyle birsey olmamıştı sizce hamile olma ihtimalim varmı daha önce göğüs agrısı yaşamadım regl dönemlerim de

Merhabalar öncelik le ben ocağın 18 inde düşüş yaptım daha çok yeni miş biyokimyasal dedi doktor 3 ay çocuk düşünmedi düşükden sonra bu bir buçuk aydır çalışmalara başladık regl me 5 gün kala göğüs uclarımda agrı var dün hece de uykumda mide yanması ile uyandım oruç dan mı bilemedim ama daha önce böyle birsey olmamıştı sizce hamile olma ihtimalim varmı daha önce göğüs agrısı yaşamadım regl dönemlerim de
Valla bende de bir sürü belirti vardı negatif geldi canım adetin geçince test yap bence

arkadaslar regl gecikmesi sonrasi yaptim erken gebelik testi direkt - cikti ve bi degisim olmadi silik cizgi falan da goremiyorum ben sizce dogru mu

Eklentiler

• E5EDAB67-1E46-4E5B-9D8B-F6015BE3ED86.jpeg
    E5EDAB67-1E46-4E5B-9D8B-F6015BE3ED86.jpeg
    14,6 KB · Görüntüleme: 372
Arkadaşlar bubenim testim, pek bilgim yok. Sanki 7 pik olmuş?
Ertesi gün pek yapamadim 8. Hastaydim. Ama 9 u dan so ra yaptiğim siliklesmeye basladi darin paylaşirim onlarida
Diger marka en üssteki testte 7. E ait!

Eklentiler

• 20210508_122328.jpg
    20210508_122328.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 342
Sizce var mı beklenen bat 17 mayis yumurtlama dönemi öncesini o günü ve sonraki gunleri değerlendirdim yumurtlama dönemi sonrasi 2 3 gün regl sancısı gibi sancım oldu sonra hafif hafif kasıklarımda ağrı oldu onun dışında her gün denicek kadar baş dönmem oldu anlık sonra kendiliğinden geçti reglime 6 gün var test yaptım bu şekilde çıktı umitlenmek istemiyorum adetlerim duzenlidir 28 29 günde bir olurum arada olan beyaz akıntım var bazen su gibi bazen yoğun regl olucagim zaman göğüs hassasiyetim sivilcelenmem olur normalde 10 gün oncesindenn baslar bu sefer hiç öyle şeylerin olmadi ne göğüs ağrısı ne de sivilce yardimci olup görüşlerinizi bildirirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim ❤️🤲 Allah başta bana sonra isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲🤲👼
IMG_20210512_211306.jpg

Arkadaşlar merhaba son adet tarihim 3-8 nisan arasındaydı ve 2 nisanda birlikteliğim oldu. Pepapp 29 nisanda adet olacağımı gösterdi ama o tarihlerde benim kahverengi lekelenmem (2 kere) bir kaç kez de sümükümsü yapıda akıntım oldu,şuanda sadece şeffaf akıntım var.Sizce bunun sebebi nedir?

Sizce var mı beklenen bat 17 mayis yumurtlama dönemi öncesini o günü ve sonraki gunleri değerlendirdim yumurtlama dönemi sonrasi 2 3 gün regl sancısı gibi sancım oldu sonra hafif hafif kasıklarımda ağrı oldu onun dışında her gün denicek kadar baş dönmem oldu anlık sonra kendiliğinden geçti reglime 6 gün var test yaptım bu şekilde çıktı umitlenmek istemiyorum adetlerim duzenlidir 28 29 günde bir olurum arada olan beyaz akıntım var bazen su gibi bazen yoğun regl olucagim zaman göğüs hassasiyetim sivilcelenmem olur normalde 10 gün oncesindenn baslar bu sefer hiç öyle şeylerin olmadi ne göğüs ağrısı ne de sivilce yardimci olup görüşlerinizi bildirirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim ❤️🤲 Allah başta bana sonra isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲🤲👼Eki Görüntüle 2848504
Merhabalar benimde son adet dönemim 24 nisan 2-3 mayıs yumurtlama sanırım erken gebelik testi yaptım meraktan 9 mayısta çıkmadı şimdi sizi görünce yarında ben yapayım diye düşündüm yada 1-2 gün daha beklesem mi milenedim bat 18-19 mayıs gibi

Merhabalar benimde son adet dönemim 24 nisan 2-3 mayıs yumurtlama sanırım erken gebelik testi yaptım meraktan 9 mayısta çıkmadı şimdi sizi görünce yarında ben yapayım diye düşündüm yada 1-2 gün daha beklesem mi milenedim bat 18-19 mayıs gibi
Canım ben de yarın yapıcam yapabilirsin ama kaset test al silik bile olsa gösterir kendini 4 gün kala inşallah birbirimize hayırlı haberler verebiliriz benim de tansiyonum bugün çok yüksek sebebini bilmiyorum karın ağrım da var inşallah gebelik vardır da bı problem yoktur 🙏🏼

X