Erken gebelik testi silik çizgi var mı adetime 3 gün var

Gebelik olma ihtimalin yüksek o halde yine de çok geçmiş olsun dikkat et benim bir kızım var bakalım 2. Tura niyet ettik hayırlısı

Canım ben de yarın yapıcam yapabilirsin ama kaset test al silik bile olsa gösterir kendini 4 gün kala inşallah birbirimize hayırlı haberler verebiliriz benim de tansiyonum bugün çok yüksek sebebini bilmiyorum karın ağrım da var inşallah gebelik vardır da bı problem yoktur 🙏🏼
Ne yaptın kuzum sonucun ne oldu

Kızlar adetime 3 gün var . 1 hafta önceden bende akşam bulantıları başladı ve normalde yemeye karşı çok iştahlıyımdır bir şeylerin kokusu hayali beni iğrendirmeye ve daha az yemeye başladım . Gece ve akşam özellikle yemekten sonra bulantılarım oluyor ama kusmuyorum . Nisan 16 sı regl 1. Gün . Ayın 9 unda beta hcg baktırmıştım 0.10 çıktı ve 13 üne kadar bugün dahil 4-5 idrar testim negatif . Ama rüyamda bebek görüyorum sürekli anne olacakmışım gibi bir his var . Bu belirsizlik çok kötü şimdi yine erken gebelik testi yaptım ve sanki rüya görüyorum ilk defa silik bir çizgi görüyor gibiyim sizde görüyor musunuz ilk defa bu ay denedik ilk aydan olmaz diye düşünüyoruz ama çok istiyoruz pcos da var
Merhaba sonucunuz be oldu. Ben 2 gün önce beta baktırdım 3.41 di bugün 0.10 adetim 3 atalık belirtilerim var

Merhaba sonucunuz be oldu. Ben 2 gün önce beta baktırdım 3.41 di bugün 0.10 adetim 3 atalık belirtilerim var
Ben sonraki ay gebe kalmışım canım o ay değildim de . Son adet tarihim 14 mayıs 29. Haftadayım şimdi Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

X