Erken gebelik testi

denisada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2012
270
297
Merhabalar herkese yıllardır kk takipcisiyim ilk defa başlık açıyorum umarım birileri cevap verir 😊 10 gün önce yumurtlama testinde pozitif görüp değerlendirdik adetim duzensiz ama genelde 30-35 günde bir oluyor ve şu an yaklaşık 1 hafta var dayanayip erken gebelik testi yaptım ve hayal gormuyorsam 2. silik çizgi var sanki bakıp yorumlar mısınız ,böyle bir şey yaşayıp hamile olan var mı aramizda😊

Eklentiler

• IMG_20210621_191312.jpg
    IMG_20210621_191312.jpg
    129,6 KB · Görüntüleme: 912
  • IMG_20210621_190354.jpg
    IMG_20210621_190354.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 1.406
Evet görünüyor ama erken gebelik testleri bazen yanıltabilir. Daha çk var gününe. Bir de adet günü dene derim. Bende de böyle çıktı ama tam adetime bir gün kala adet olmuştum ve çk üzülmüştüm.

Evet görünüyor ama erken gebelik testleri bazen yanıltabilir. Daha çk var gününe. Bir de adet günü dene derim. Bende de böyle çıktı ama tam adetime bir gün kala adet olmuştum ve çk üzülmüştüm.
Çok teşekkürler evet çok erken haklısınız , hayırlısı olsun hepimiz için

Herkese merhaba ,
Bu ayın başında pko hastası olduğumu öğrendim. Bebek istediğimizi söyleyince doktor primolut hapini verdi ve adet olmazsan gebelik testi yaptır adet olursan kadın doğum uzmanına görün dedi .Tahmini adet günüme 3 gün kaldı (her ay adet olurum duzenlidir aslinda oynarsa
2 3 gun farkeder yani en son 25 30 30 şeklinde ilerlemişti ) ama hiç bi şekilde adet belirtim yok normalde 1 hafta ya da 10 gün kala göğüslerde şişkinlik kasıklarda ağrım olurdu ama şu an hiç bi adet belirtim yok acaba bunda ilacın etkisi var mi ?
Sadece 1 2 kere bi ağrı girdi kasıklarda bi de sarı akıntı sonrasında beyaz akıntı seyretti şimdi akıntı yok .
Ileriki günlerde adet belirtisi olur mu ?
Bu ilaci kullanip bitirdikten sonra hamile kalan oldu mu ?
Hic bi belirtisi olmadan hamile kalan oldu mu ?
Ne zmn idrar gebelik testi yaptirsam doğru sonucu alırım?
Bilgisi olan tecrübelerini paylaşabilir mi ?
Dayanamayıp bu sabah idrar gebelik testi yaptım sonuç negatif
Erken mi davrandım adetime 3 gün var

Bende iki kez erken gebelik testi yaptım aynı gün icinde. İkisinde de silik çıktı az önce ki fotoğraf gibi. İkisinde de yanılma olur mu ki acaba. Adetime de iki gün var.zaman geçmek bilmiyor. Rabbim isteyenlerin kucağını boş birakmasin inşallah

Merhaba arkadaşlar benimde sorum var foruma bakabilir misiniz

Bende iki kez erken gebelik testi yaptım aynı gün icinde. İkisinde de silik çıktı az önce ki fotoğraf gibi. İkisinde de yanılma olur mu ki acaba. Adetime de iki gün var.zaman geçmek bilmiyor. Rabbim isteyenlerin kucağını boş birakmasin inşallah
Benim de adetim düzensiz , o yüzden yumurtlama testi de yaptım gerçi bu ay zaten yumurtlama gördüm ve değerlendirdik ama 2. yumurtlama olabilir mi dedim,erken gebelik testinde de silik çizgi görünce kafam karıştı Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Sabah idrar önemli. Ne diyim hayırlısı Allah gönlüne göre versin canım. İnşallah vardır

Benim de adetim düzensiz , o yüzden yumurtlama testi de yaptım gerçi bu ay zaten yumurtlama gördüm ve değerlendirdik ama 2. yumurtlama olabilir mi dedim,erken gebelik testinde de silik çizgi görünce kafam karıştı Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin inşallah Rabbim dualarımızı hakkımızda hayırlı etsin inşallah

Arkadaşlar merhaba benimde yumurtlama günümle ilişkiye girdiğim ara 8 gün. Geri çekilme yöntemiyle korunduk fakat ne kadar güvenilir. İlişkiye girdikten 8gün sonra kasığımda ağrı oluştu acile gittim ultrasona baktılar kistim olduğu ve yumurtlamışsın yumurtalık ağrısı dendi. Hamile kalma ihtimalim var mı ?ilişkiye girdikten 8 gün sonra Yumurtlamamdı. Erken gebelik testi aldım ilişkinin 12 günü negatif çıktu direk

Merhaba benimde adetim 4 gün geçti ve erken gebelik testi aldım bgün yaptım silik çıktı 4 gün geçmesine ragmen kızlar silik çıkması beni düşündürdü dogrusu🙄

Merhabalar herkese yıllardır kk takipcisiyim ilk defa başlık açıyorum umarım birileri cevap verir 😊 10 gün önce yumurtlama testinde pozitif görüp değerlendirdik adetim duzensiz ama genelde 30-35 günde bir oluyor ve şu an yaklaşık 1 hafta var dayanayip erken gebelik testi yaptım ve hayal gormuyorsam 2. silik çizgi var sanki bakıp yorumlar mısınız ,böyle bir şey yaşayıp hamile olan var mı aramizda😊
Hamile misin peki yaa benimde boyle cıktı kan testi verdin mi??

X