Erken gebelik testi

202116

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
30
11
25
Merhaba arkadaşlar dün adet olmam gerekirdi ama olmadım bu sabah gelir dedim ama yine olmayınca erken gebelik testi aldım ama negatif sonuçlandı sizce daha erken mi test için yoksa hiç umutlanmıyım mı normalde asla günü şaşmazdı ve 1 haftadır bel ağrısı ve adet olucakmışım gibi kasık ağrım var ne olur bilgilendirirmisiniz?

Erken gebelik testinin normal testle bir farkı yok bence en iyisi biraz daha bekleyin olmazsa kan verin

Erken gebelik testinin normal testle bir farkı yok bence en iyisi biraz daha bekleyin olmazsa kan verin
Normal testten daha hassas erken gebelik testi. Kaset testte çıkmayan sonuç erkende çıkıyor.

konu sahibi, olsa çıkardı diye düşünüyorum yine de şüpheleniyorsanız kan testi verin derim

Normal testten daha hassas erken gebelik testi. Kaset testte çıkmayan sonuç erkende çıkıyor.

konu sahibi, olsa çıkardı diye düşünüyorum yine de şüpheleniyorsanız kan testi verin derim
Erken testi bilerek yaptım varsa erken çıkar diye ama sabah ilk idrarla yapmadım onunda etkisi var mı bilemedim pazartesiyi beklicem bakalım

Normalde dün adet olmam lazımdı olmayınca bugün gelir dedim yine gelmeyince erken olanı yaptım ama maalesef pazartesi kan vericem bakalım

X