Erken Gebelik Testi

Annesiyim123

Ömrüm Ömrün'e Annem ❤️
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
415
231
Bn anestezili cektrdim ama basarisz oldu bnmki rahim agzi darligim varmis histereskopi oldum dr onu actim tekrar hsg cekti 2 tupumde acikmis cok net gordum dedi
Banada normal kadınlara göre rahim darligin var dedi ama anladığım kadarıyla çok değil rahim filminde anlarız dedi gebeliğe engel oluyomu ki rahim darlığı. Ama oğluma 5 ayda hamile kaldım normal doğum yaptım rahmim darsa o zamanda dardır hiçbise söylememislerdi bunla ilgili

Annesiyim123

Ömrüm Ömrün'e Annem ❤️
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
415
231
Bn anestezili cektrdim ama basarisz oldu bnmki rahim agzi darligim varmis histereskopi oldum dr onu actim tekrar hsg cekti 2 tupumde acikmis cok net gordum dedi
İnşallah canım canı gönülden diliyorum dileyen isteyen herkese doğal yolla yipratmadan versin Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar. Zor maddi manevi çok zorrr

Annesiyim123

Ömrüm Ömrün'e Annem ❤️
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
415
231
Uyanık cekindim biraz zor bi dklık bi ağrı aslında ama baya şiddetli dişinizi sıkarsanız dayanabilirsiniz
Öyle yapcam artık cnm 18 saat doğum sancısı çektim onada 1 dkka katlanirim hrlde napim. Ama baya korkuyorum İnşallah gerek kalmaz bu ay nasip eder Rabbim

Time44

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
481
181
O zmn bikac ay daha bekle tüp bebek düşün bence cnm böyle durumlarda aşılama düşük ihtimal sorunu olmayan insanda bile tutmuyo boşuna zaman kaybı oluyo
Genelde sorun kadinda oldugunda zor tutuyomus ama asilama erkkte sorun oldugunda daha yuksekmis tutma ihtimali zaten asilamadan sonra ara vericem baska durumlarim var seneye eylule kadar ara vericem sonra drekt tup bebek

Time44

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
481
181
O zmn bikac ay daha bekle tüp bebek düşün bence cnm böyle durumlarda aşılama düşük ihtimal sorunu olmayan insanda bile tutmuyo boşuna zaman kaybı oluyo
Testi yaptim sonuc negatif cikti , artik asilama yolu gorundu bana

Annesiyim123

Ömrüm Ömrün'e Annem ❤️
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
415
231
Genelde sorun kadinda oldugunda zor tutuyomus ama asilama erkkte sorun oldugunda daha yuksekmis tutma ihtimali zaten asilamadan sonra ara vericem baska durumlarim var seneye eylule kadar ara vericem sonra drekt tup bebek
Öyle yap o zaman cnm İnşallah gerek kalmaz gerek kalirsada ilk aşılamada tutar

ctncng_a

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
323
596
Merhabalar yeni konu açmamak için mesajla sormak istedim biraz benzer bir soru olduğu için. ben kendi halimde hamilelik planlıyorum temmuz ayında hormon ve kan testi yaptırdım bir sorun çıkmadı sadece folik asit ve demir takviyesi kullanıyorum. adet döngüm 28 gün bu ay 14'ünde olmam gerekiyordu ama olmadım. Belirtilerim var göğüste ve vücutta aşırı şişkinlik iştah açılması vb. Farklı olarak ara ara sıcak basıyor ki çok üşüyen biriyimdir bir de sağ kasıkta hafif bir ağrı. ama hamilelik ihtimali düşüktür diye düşünüyorum bir yandan cünkü yumurtlama dönemlerine falan dikkat etmedim hiç planlı gitmedim yani bu konuda. Nasıl bir yol izlemeliyim test yapayım mı yoksa bekleyeyim mi kararsızım:KK43: bir bilen varsa yol göstersin hanımlar.

Time44

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
481
181

Time44

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
481
181

Annesiyim123

Ömrüm Ömrün'e Annem ❤️
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
415
231
Merhabalar yeni konu açmamak için mesajla sormak istedim biraz benzer bir soru olduğu için. ben kendi halimde hamilelik planlıyorum temmuz ayında hormon ve kan testi yaptırdım bir sorun çıkmadı sadece folik asit ve demir takviyesi kullanıyorum. adet döngüm 28 gün bu ay 14'ünde olmam gerekiyordu ama olmadım. Belirtilerim var göğüste ve vücutta aşırı şişkinlik iştah açılması vb. Farklı olarak ara ara sıcak basıyor ki çok üşüyen biriyimdir bir de sağ kasıkta hafif bir ağrı. ama hamilelik ihtimali düşüktür diye düşünüyorum bir yandan cünkü yumurtlama dönemlerine falan dikkat etmedim hiç planlı gitmedim yani bu konuda. Nasıl bir yol izlemeliyim test yapayım mı yoksa bekleyeyim mi kararsızım:KK43: bir bilen varsa yol göstersin hanımlar.
Eğer bebek planlaması varsa olabilir tabi canım sperm vücutta 3 4 gün yaşar öncesinde bile ilişki olsa tutunma ihtimali var adetinde geçmiş test neden yapmıyosun

Time44

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
481
181