Erken gebelik testi

melekalpli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
26
2
21
Kızlar merhaba adetime 6 gün var erken gebelik testi yaptım ama ikinci çizgi belli belirsiz silik çıktı ne yapmalıyım?

Kızlar merhaba adetime 6 gün var erken gebelik testi yaptım ama ikinci çizgi belli belirsiz silik çıktı ne yapmalıyım?
Çok yeni gebelik canım 6 günde çok erken ama sabırlı ol 3-4 gün sonra tekrarla derim canım ama pozitif bence fotoğraf var mı

Fotoğrafta çizgi belli olmuyor acaba çok istediğim için mi ikinci bi çizgi görüyorum emin değilim adet günümü bekleyeceğim sanırım
Valla o zaman sabır canım öylede böylede geçecek günler yüzde elli şanş ya pozitif ya negatif biz pozitif olması için dua edeceğiz yani dua edeceksin sabır

Çok belli değil ama var gibi bi çizgi

Eklentiler

• IMG_1970.jpeg
    IMG_1970.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 564
Kızlar tekrar merhaba reglime 2 gün kaldı sizce günümü bekleyim mi tekrar mı test yapayım

Tekrar yaptm test sabah ama ilk testteki gibi gölge gibi ikinci çizgi kan tahlili verdim daha çıkmadı bekliyorum kızlar hayırlısı olsun inşallah dua edin herkesin gönlüne göre versin inşallah

Reglime 7 gün kaldı. Ben de yarın erken gebelik testi yapmak istiyorum ama biraz daha beklesem daha mantıklı. Ama sizin 2 gün kalmış. Erken gebelik testi yapın çıkar varsa
Bence biraz bekle ben duramayıp yaptım ama şuan negatif çıkıcak diye endişeliyim günler geçmiyor bence gününü bekle

Tekrar yaptm test sabah ama ilk testteki gibi gölge gibi ikinci çizgi kan tahlili verdim daha çıkmadı bekliyorum kızlar hayırlısı olsun inşallah dua edin herkesin gönlüne göre versin inşallah
Comfort kullandım gebelik testinde acaba yanılma payı felan olablrmi kullanan varmı

Üsteki önceki test alttakini bugün yaptm varmı bebiş sizce

Eklentiler

• IMG_2005.jpeg
    IMG_2005.jpeg
    139,4 KB · Görüntüleme: 485
Yeni e nabızdan baktım ama hcg diye yazmıyor başka değerlerin ismi var neden böle oldu
Canım bende bekliyorum seni heyecanla 💓
48 saat içinde tüm tahliller e nabıza işlenir dün verdin bugün muhakkak çıkar yaz mutlaka

Bende bugün kan verdim ama peçeteyi bastırdığımda farkettiğim çok açık kahve lekelenme var

X