Erken Gebelik Testi

Merhaba benim testim de bu şekilde cuma sabahı test yaptım erken gebelik ilk böyle çıktı daha sonra baktığımda bu şekilde oldu sizde gebelik var mı adet günüm 24 Mart
Silik çizgi var ben adete 4 gün kala kan verdim negatifti yarın adet olmazsam ki inşallah olmam bende evde test yapacağım bence siz kan verin. Bundan önce test yapmış mıydınız?

Merhaba çok tebrik ediyorum öncelikle 💐 bi ara kısa da olsa konuşmuştuk nasıl oldu neler yaptınız benimde pcos
Evet hatırlıyorum konuştuğumuzu çok sağolun darısı başınıza inşallah. Benim en son prolaktin yüksekliğim vardı üç hafta ilaç kullandım değerim 3’e düşünce takviyelere başladım doktorum Maxiper verdi insülini dengeledi canım sonra balık yağı aldım folik asit aldım ek olarak avokado yedim adetle birlikte 16. Günde yumurtlama gördüm 11 gün sonra önce testte sonra da kan da öğrendim gebeliğimi bir sürekli okuduğum dua terkiblerim vardı

Adet düzensizliği var iki ay tarlusal ile regl oldm.. bu ay reglim yeni bitti zatwn iliski de olmadı beta 1,20 den kücük adetken baktırdım olsa çıkardı diye düşünüyorum siz ne düsünüyorsnz

Kızlar adetime bir gün kaldı bugün test yaptım normal kaset testi ve sonuç bu şekilde 🤲🏻

Eklentiler

• IMG_1530.jpeg
    IMG_1530.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_1529.jpeg
    IMG_1529.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 69
Evet hatırlıyorum konuştuğumuzu çok sağolun darısı başınıza inşallah. Benim en son prolaktin yüksekliğim vardı üç hafta ilaç kullandım değerim 3’e düşünce takviyelere başladım doktorum Maxiper verdi insülini dengeledi canım sonra balık yağı aldım folik asit aldım ek olarak avokado yedim adetle birlikte 16. Günde yumurtlama gördüm 11 gün sonra önce testte sonra da kan da öğrendim gebeliğimi bir sürekli okuduğum dua terkiblerim vardı
Hayırlı olsun inşallah çok sevindim gerçekten pcosla hamile kalanları görünce ayrı bi seviniyorum 🌸

Hayırlı olsun inşallah çok sevindim gerçekten pcosla hamile kalanları görünce ayrı bi seviniyorum 🌸
Hiç olmayacak sanırdım ben canım ama oluyormuş hiç düşünme serbest bırak kendini oluyor Allah’a teslim olmak gerekiyormuş Rabbim inşallah sana da nasip etsin en kısa zamanda Allah razı olsun 🥰

Hiç olmayacak sanırdım ben canım ama oluyormuş hiç düşünme serbest bırak kendini oluyor Allah’a teslim olmak gerekiyormuş Rabbim inşallah sana da nasip etsin en kısa zamanda Allah razı olsun 🥰
Evet insana artık o his geliyor malesef bu ay kist olmuştu adet olmayı bekliyorum bende son çatlatma iğnesi olucam oda olmazsa bir kaç ay sonra tüp bebek hayırlısı olsun hakkımızda 🥰

Silik çizgi var ben adete 4 gün kala kan verdim negatifti yarın adet olmazsam ki inşallah olmam bende evde test yapacağım bence siz kan verin. Bundan önce test yapmış mıydınız?
Merhaba test yaptinizmi sonucu nedir

Ben hamileyim Şükür. Sizinde sonraki çektiğinizde silik var gibi
Adet günüm yarın ve dünden beri ilk defa 2 -3 kere kahverengi leke geldi bi 15 gün önce o metal tat bende de olmuştu dün test yaptım böyle çıktı yarın tekrar yapacağım normalde çocuk düşünmüyorum şuan ama bi kaç kez dikkatsizlik yaptık 🙈

Eklentiler

• IMG_0387.jpeg
    IMG_0387.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 50
Adet günüm yarın ve dünden beri ilk defa 2 -3 kere kahverengi leke geldi bi 15 gün önce o metal tat bende de olmuştu dün test yaptım böyle çıktı yarın tekrar yapacağım normalde çocuk düşünmüyorum şuan ama bi kaç kez dikkatsizlik yaptık 🙈
Yani sizce bu teste göre hamilelik mi var oluyo

X