Erken gebelik testinde silik bir çizgi oluşması gebeliği gösterir mi

Merhaba birsys sormak istiyorum benkm adetime 5 gün var yumurtlama döneminde eşimle korunmasiz ilişkiye girdik sonrasında surejli parça parça sümüksü şeklinde yapışkan şeffaf syeler geldi sonrada mide bulantısı bel ağrısı kaşık ağrısı goguslerde ağrılar olmaya başladı bende öğlene doğru erken gebelik testi yaptım sizce erken mi oldu çünkü birsye çıkmadı
Canim baya erken yapmisin kimi insanda adetten once çıkıyor kimi insan adetinden birgun once yapiyor negatif adet olacagi gun yapinca pozitif çıkıyor, yabi adetin gecmeden yaptigin test pozitifse dikkate al negatifsede umudunu kaybetme bign gecmesini bekle😍

Canim baya erken yapmisin kimi insanda adetten once çıkıyor kimi insan adetinden birgun once yapiyor negatif adet olacagi gun yapinca pozitif çıkıyor, yabi adetin gecmeden yaptigin test pozitifse dikkate al negatifsede umudunu kaybetme bign gecmesini bekle😍
Doktora gittim.ben adet oncesinde testten hemen bir gün sonra doktor ultrason da baktı yumurtlaarin çatlamış dedi rahim duvarin iyi kese göremedm ben dedi ama erken dedi adetine daha var dedi gec döllenme olabilir dedi

X