Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

kızlar çok mutsuzum moralim o kadar bozukki , sanırım regl oluyorum artık bıktım her ay beklemekten oysa o kadar çok istiyorum ki bir de ailemin aşırı bekleyişleri , artık sormuyorlar bile önceden onlarda bir merak her ay soruyorlardı ümidi kestiler sanırım , şu an iş yerimdeyim resmen biri dokunsa ağlayacağım

canim allahtan ümit kesilmez moralini yüksek tut hamilelik belirtileri adet belirtileriyle ayniymis.. senin kac gün gecti? kac aydir istiyorsunuz?

canim allahtan ümit kesilmez moralini yüksek tut hamilelik belirtileri adet belirtileriyle ayniymis.. senin kac gün gecti? kac aydir istiyorsunuz?

2013 marttan beri istiyoruz ve ovulasyon testleri ile sürekli de takip ediyorum , ateş ölçme yöntemi ile de kontrol ediyorum hatta bu sabah ateşim 36.8 geldi ama az önce lavaboda bende regl öncesi gelen akıntı gibi gelmişti , canım sıkıldı.
reglim geçmedi henüz .

neyse bekle bakalim insallah adet olmazsin.. pozitif düsün pozitif olsun insallah :)
benimde negatif testten sonra moralim bozuldu biraz ama hala adet olmayinca yinede acabami diyorum.. insallah hamileyizdir :)

merhaba arkadaşlr aranızda yeniyimm süreki girip takip ediyodum ama artık yazma vakti gldii :) evleneli 11 ay oldu ve bu ay bebiş yapmaya karar verdik belirtim yok ama reglim iki gün geçtii Allahtan hayırlısı hadi bakalımmm

hosgeldin jadeeee hadi insallah hamilesindir.. benimde 6 gün gecti hic belirtim yok off bu beklemek öldürüyor insani

neyse bekle bakalim insallah adet olmazsin.. pozitif düsün pozitif olsun insallah :)
benimde negatif testten sonra moralim bozuldu biraz ama hala adet olmayinca yinede acabami diyorum.. insallah hamileyizdir :)

inşallah canım bekliyorum bakalım, benim bu halim eşiminde canını sıkıyor beni teselli etmeye çalışıyor fakatfarkında olmadan onunda moralini bozuyorum. inşallah hepimiz hamileyizdir.

ben uykudan gozumu acamamistim,isyerinde otobuste heryerde uyuyordum.onun disindaki belirtilerin hepsi adet belirtisi gibiydi.tek farki adet oncesi 3-4 gun bende siddetli basagrisi olurdu,hamile kaldigim ay basagrim hic olmadi sadece uykum vardi,bide kasik agrisi ve siskinlik.
ama hanimlar sakin olmaya calisin,bide dogru pozisyonda birliktelik yasadiginiza emin olun,benim doktorum rahmimin retrovers yani (arkaya dönük) oldugunu ve misyoner pozisyonda spermelerin rahimde toplanmasinin guc olabilecegini soylemisti.bizde doktormun tavsiyesine uyduk ve gercekten o ay hamile kaldim darisi tum isteyenlerin basina olsun

inşallah canım bekliyorum bakalım, benim bu halim eşiminde canını sıkıyor beni teselli etmeye çalışıyor fakatfarkında olmadan onunda moralini bozuyorum. inşallah hepimiz hamileyizdir.

anliyorum canim bende o yüzden esime hic bisey söylemiyorum, su an bile haberi yok yani biseyden :) anca 2. cizgiyi görünce söylerim..

amin canımm . Allah bağışlasın

insallah bebisini saglikli sekilde kucagina almak nasip olur canim... bendede uyku hali var kac gündür basimi yastiga koydugum an uyuyorum gündüzleri calisirkende hep uyukluyorum.. suan reglim gecikeli 6 gün oldu ve bugün yeni yeni belim agrimaya basladi.. insallah adet olmam... :18:

Selam kızlar bugün adet günüm kanamam henüz gelmedi sabah test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı varla yok arası gibi bişey daha önce başınıza geldimi böyle bir olay? Birde benim sarı renkte kokusuz akıntım oluyor neyin nesiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…