Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

hic umudum.kalmadi idrar testi yaptim negatif cikti galiba ilk iki test bozuktu bari bian once adet olsamda stresten kurtulsam kizimda huysuzlasti dis cikariyor yine belkide hayirlisi boyle

hic umudum.kalmadi idrar testi yaptim negatif cikti galiba ilk iki test bozuktu bari bian once adet olsamda stresten kurtulsam kizimda huysuzlasti dis cikariyor yine belkide hayirlisi boyle

Testler aynı markalarmiydi canım önce pozitif sonra negatif nasıl olsun ki sen yine yarını bekle kimyasal mi yaşadın acaba

ayni marka canim ilk ikisi pozitif cikti bugunki negatif cikti galiba kimysal oldu tutunamadi

VALLA BENDE KENDİMDEN ÜMİTLİYDİM AMA GEÇEN HAFTA ÇARŞAMBA YAPTIRMIŞTIM 0,100 ÇIKMIŞTI BUGÜN 0,5 DÜŞMÜŞ BİLE HATTA YANİ GELEN GİDEN YOK BENİ TIMARHANEYE YATIRSINLAR ARTIK BU KADAR BELİRTİ YAŞAYIP HAMİLE OLMAMAM BENİM KAFAYI YEMİŞ OLMAM DEMEK :halay::halay::halay:
Yapma yaa sende mi? Bnm erkenden adetim başladi hatta bitti bile şuanda 5 gün erken geldi bu sefer şaşmazdi ama işte. Üzüldüm doğrusu.

Yapma yaa sende mi? Bnm erkenden adetim başladi hatta bitti bile şuanda 5 gün erken geldi bu sefer şaşmazdi ama işte. Üzüldüm doğrusu.

Hayırlısı böyleymiş canım napalım artık gerçi ben hala kırmızıları göremedim bekliyorum bir iki gün daha elbet gelecek te bakalım artık.

kizlar deger 0.155 cikti malesef dahada yukselmez heralde ne zaman adet olacagimda belli degil

Merhabalar 25 aralikta ikiz gebeligim 10. Hafta da kalp atisi durmasiyla sonlandi bugun subat ayin 20 si ben test yaptim hamile
Oldugumu simdi ogrendim hemen size yazmak istedim doktor 2-3 ay icinde tekrar hamile kalabilirsin dedi en son adeti 25 ocakta gordum 1 adet gordum kurtaj sonrasi 31 gun sonra geldi adetim adetime 1 gun var bu sonuc cikti ortaya sknti olur mu gebeligimde korkuyorum doktorada gitmek istemiyorum ayni seyleri yasamaktan

Eklentiler

• IMG_8487.JPG
    IMG_8487.JPG
    48,7 KB · Görüntüleme: 103
X