Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Canim benim ilk gebeliligim senin gibiydi adetime 3 gun kala idrar testi yaptim pozitif cok silikti kan vermeye gittim negatifti hala hamile oldgumu dusunuyordum adetim gecti iki gun sonra kan testi yaptim pozitifti gec dollenme olmus ama tabi yasamadilar uzulme seninde oyle olabilir 2 ay sonra ya suan tekrar hamile kaldim hersey allahtan hic ummadigin anda geliyor ve sen anlamiyorsun

Canim benim ilk gebeliligim senin gibiydi adetime 3 gun kala idrar testi yaptim pozitif cok silikti kan vermeye gittim negatifti hala hamile oldgumu dusunuyordum adetim gecti iki gun sonra kan testi yaptim pozitifti gec dollenme olmus ama tabi yasamadilar uzulme seninde oyle olabilir 2 ay sonra ya suan tekrar hamile kaldim hersey allahtan hic ummadigin anda geliyor ve sen anlamiyorsun

canım öncelikle hayırlı olsun.ilk gebeliğin sanırım. bizde 2.çoçuğu istiyoruz ama 1 yıl oldu henüz gelen bisi yok.senin belirtiler nelerdi yazarmısın.adet ağrısı gibi oldumu hiç.

sagol canim darisi herkese olsun. evet ilk gebeligim ben çatlatma ignesiyle tam 5 ay tedavi gordum en sonunda oldu. en onemli belirtim adet agrisi gibi degil de bir anda 10 snlik falan sanci girmesi. ama kitliyor resmen. sonra yuzumde sivilce cikti inanilmaz. ama en belirleyici kasik agrisi degil kasik sancisiydi

Geç döllenmeyi çok sık duyuyorum arkadaşlar benim kuzenim bebek beklerken grip oldu doktora gitmişken ultrasona girdi alttan kistin var bebek yok dediler ... hcg de 1.2 çıkmış... bikaç gün sonra gecikmesi oldu o gün test pozitif çıkmış doktora gitti hcg yüksek çıkmış hamilesin demişler o kist yumurtasıymış ama tam görünmemiş ultrasonda

Benimde adetime 10 gün kala bel ağrısı şiddetli bir şekilde yataktan çıkamadım o kadar oldu. Kasık sancısı ayaklarımı uzatamıyordum göğüslerim şişmişti ama şimdi 3 gün var sadece hafif bel ağrısı sağ kasığımda ara sıra çok hafif ağrı gibi bişey göğüslerimin şişliği de indi :işsiz: anlamadım bişey bi de beyaz az bi akıntım var bekliyorum bakalım bu son 3 güne kadar baya direndim bakmamak için hayırlısı:KK68:

adetime 10-11 gün var. ayak bileğimde bıçak gibi saplanma oluyor 10 15 dakikadır. psikolojik de olabilir tabi.

Benimde adetime 10 gün kala bel ağrısı şiddetli bir şekilde yataktan çıkamadım o kadar oldu. Kasık sancısı ayaklarımı uzatamıyordum göğüslerim şişmişti ama şimdi 3 gün var sadece hafif bel ağrısı sağ kasığımda ara sıra çok hafif ağrı gibi bişey göğüslerimin şişliği de indi :işsiz: anlamadım bişey bi de beyaz az bi akıntım var bekliyorum bakalım bu son 3 güne kadar baya direndim bakmamak için hayırlısı:KK68:
Hade hayirlisi olsun tatlim insallah guzel haberlerini duyariz

Kızlar benim 6 gün kaldı bat ‘a bugün kahvaltı yaptım on dakika sonra terledim midem bulandı geçti hemen sonra göğüslerim özellikle geceleri çok hassas acıyor yumurtlamadan sonra hassaslaştı dahada geçmedi mide bulantısı daha geç başlar die biliyorum var mı yaşayan bat’dan önce benim gibi

Kızlar benim 6 gün kaldı bat ‘a bugün kahvaltı yaptım on dakika sonra terledim midem bulandı geçti hemen sonra göğüslerim özellikle geceleri çok hassas acıyor yumurtlamadan sonra hassaslaştı dahada geçmedi mide bulantısı daha geç başlar die biliyorum var mı yaşayan bat’dan önce benim gibi
Benim 3 gün var canım mide bulantım olmadı 6 gün kala falan benimde göğüslerim ağırlaşmıştı ama şimdi bi belirti Yok

Kızlar merhaba benim adetime 8 gün varken kaşık ağrısı vardı ve bugün adetime 2 gun var dün HCG yaptırdım 6.1 çıktı ve hala bel ağrım ve kasık ağrım var sizce hamilemiyim sır

Arkadaslar normalde bugun adet gunun. Bu ay asılama oldu. Ama goguslerim de hıc bı agri sızı yok adet belirtilerim den . Sadece kasık arısı var Ince ince iğne gibi batıyor. Ayrıca sabahları beyaz akıntı oluyor sizce hamilelik belirtisimi

Arkadaslar normalde bugun adet gunun. Bu ay asılama oldu. Ama goguslerim de hıc bı agri sızı yok adet belirtilerim den . Sadece kasık arısı var Ince ince iğne gibi batıyor. Ayrıca sabahları beyaz akıntı oluyor sizce hamilelik belirtisimi
Bilemedim canın benim bat cumartesi günü benimde hiç bi belirtim yol bundan 10 gün önce desen sayardım şöyle ağrım var böyle şuyum var diye ama şimdi adetimi bekliyorum sanırım adet olacağım :110:

X