Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ahagahdldkjdkdk 😂😂😂 hayırlı olsun tekrar çok sevindim gerçekten. Ben de hiç gebelik geçirmedim bilemiyorum o yüzden. Ama sanırım 2 gün de bi tekrarlatıp değerin artıp artmadığına bakıyorlar ve belli bi değerin üstüne çıkınca ultrasonla bakıyorlar. Dikkat et kendini koru. Yani değişik dediğim bi sersemlik gibi bişey odaklanamıyorum hiç bişeye yatasım var hep bi baş sallanması gibi. Zaten ben hamile kalmadım ama bütün belirtileri yaşadım yaklaşık 2 buçuk yıl boyunca her ay. 🥴 Göğüs dolgunluğu, kasık ve bel sızısı, sarımtrak azcık gelen akıntı, ara ara mide kazınmasıyla gelen açlık krizi var şu an diğer zamanlardan farklı olarak bu sersemlik var üzerimde 1, 1 buçuk gündür bir de her ay diyordum bu ay da kesin kesin adet olacağım ama bu ay da bütün belirtilere rağmen adetim hiç gelmeyecekmiş gibi hissediyorum höff çookk değişikk çoookk 🥴
Rabbim ramazan in Hayri ile isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba, beta hcg değeriniz 190 çıktığında köa haftalık hamileydiniz ? Benim de dün beta hcg 190 çıktı, henüz kadın doğuma da gitmedim
Üstünden tam 1 sene geçti sanırım 3 haftalık gebeydim o zamanlar Allah size bağışlasın inşallah ben 3 aylıkken kaybettim bebeğimi şimdi yeni umutlar içindeyim Rabbim bana da nasip etsin inşallah tekrar bu duyguyu ☺️

Üstünden tam 1 sene geçti sanırım 3 haftalık gebeydim o zamanlar Allah size bağışlasın inşallah ben 3 aylıkken kaybettim bebeğimi şimdi yeni umutlar içindeyim Rabbim bana da nasip etsin inşallah tekrar bu duyguyu ☺️
Teşekkür ederim, Amin🙏🏻🧿 Rabbim size de nasip etsin inşallah, isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻🥰

Merhaba arkadaşlar adete 8 gün kala dayanamadım test yaptım ve testten 2 saat sonra şöyle kuruma çizgisi çıktı ama çok belirgin oluncA merak ettim sizce gebelik ihtimali var mıdır testin markası LABQOUİCK . Hiç böyle testi olupta hamile kalan oldu mu?
Canim ne oldu sonuç adet oldun mu benimde böyle oldu bugun

Merhaba arkadaşlar, aslında uzun zamandır çok mesaj okudum, artık ben de bir yazayım dedim. Ben 10 aydır normal yollarla hamile kalamadım doktora gittim tahlil vs temiz çıktı. Eşim haftaya test verecek. Bu ay KLOMEN başlayalım dedi doktor. Reglin 3. Günü başladım günde iki tane içtim. 12. Gün kontrolde 16, 17. Mm 3,4 yumurta oluştuğunu söyledi doktor. Bu ay korun yoksa çoğul gebelik olur dedi? Forumlarda böyle diyen doktor görmedim hiç sizce ne yapmalıyım?

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Ben gebeligimi 2 haftalıkken anlamıştım aşırı derecede göğüs ağrım var di çok sık idrara çıkıyordum hafif baş ağrım vardı bebektenmi bilmiyorm onu ama benim ağır basanlar bunlar di ☺️gebeliğin var ise öğrendiğinde yazarsn

canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
sık sık idrara çıkma vardı birde
ya merhaba bendede ayni sikayetler var adetime 1 gun kala erken gebelik testi yaptim negatif cikti suan adetim 3 gun geciyor acaba hamile olabilirmiyim test yanilmis olabilirmi

Selam konu actm kimse yazmadi. Benim adetime 3 gun var. Kasiklarimda batma ve agri var .ozellikle sag kasikta. 4 5 gun öncesine kadar goguslerim cok hassasti ve agriyordu dun o agri gectim.ben âdet olmadan once pek kasik agrisi yaşamam bir anda olurum. Ama bu ay baya agrim oldu. Hamile olma ihtimalim varmidir. Bu ay yumurtlama gunlerimi degerlendirdik. Ama gogus agrimin kalmamasi tuhaf geldi ya en buyuk belirti diye bilyorum agrinin :KK43:
Hamile miydiniz acaba sonuc ne oldu?

Selam herkese.
Bugün adet olmam gerekiyordu ama onun yerine beyaz akıntıyla karışık pembe akıntı geldi çamaşırıma. Peçeteyle silerken de geliyor. Ben normalde pembe pembe değil bir anda parlak kırmızı kan ile regl olmaya başlarım ama bir türlü sökülmedi.
Son adetimden sonra mide bulantıları yaşadım birkaç kez, kabızlık da yaşıyorum. Bir de bel ağrım var ama çook hafif vuruyor. Geçenlerde sol kasıkta bir süre sızlama oldu.
10 gün kadar önce test yaptım negatif çıktı. Çok erken olduğunu biliyorum ama insan merakına yenik düşüyor:)
Sizce yaşadığım şeyler tipik hormonal durumlar mı yoksa şüphelenmeli miyim?

Kimse cevap yazmamış ama dün bir test yaptım negatifti. Az önce 4-5 saat uykudan sonra erken gebelik testi yaptım yine negatif çıktı. Adetim 3 gün gecikti. Neden böyle oldu anlamış değilim...

Kimse cevap yazmamış ama dün bir test yaptım negatifti. Az önce 4-5 saat uykudan sonra erken gebelik testi yaptım yine negatif çıktı. Adetim 3 gün gecikti. Neden böyle oldu anlamış değilim...
Bazen bir şeyi çok istediğimizde kendimizi dinlediğimizde vucudumuz bizle oyun oynar canım, benim de bata 3 gün var bugün test yaptım negatif çıktı 😔

Bazen bir şeyi çok istediğimizde kendimizi dinlediğimizde vucudumuz bizle oyun oynar canım, benim de bata 3 gün var bugün test yaptım negatif çıktı 😔
aslında ben hamilelik planlamıyorum, yakın bir zamanda düşünmüyoruz da. o yüzden bu tip yanılmaları vücudumun yaşatmayacağını düşünüyorum. endişeleniyorum sadece...

haklısın canım bende bikaç aydır hamileliliğin bütün belirtilerini yaşıyorum ama olmuyo işte .. bundan böyle karar verdim ümitlenmicem...artık Rabbim nezaman bana anne olmayı layık görür bilemem ... sabırla beklemek lazım ama nerde bende o sabıııııııırrr... Allah'ım sen isteyen herkese anne olmayı nasip et ...AMİİİİİİİİNNNNNN........:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
Merhaba bence umudunu hiç kaybetme bende 5 yıllık evliyim 1 düşük 1 de kimyasal gebelik geçirdim. Bende umudumu kaybetmiştim düşükten 4 yıl sonra kimyasal gebelik geçirdim ve tekrar umutlanmaya başladım eşim doktora gittim varikosel olduğu söylendi ve ameliyat oldu ameliyat olalı 1bucuk ay oldu benimde adetime 3 gün var. Ama ben umudumu hiç kaybetmeyecem varsa kaderimde zamanı gelince olur. Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah 🙏🙏

Merhaba bir oğlum var 12 yaşında.2 gebelik istedim olmadı ara verdim buay reglden sonra birkere korumasız ilişki oldu regl dongum 28 günde bir takvimime göre 10 gün gecikmiş durumda testler nice sonra böyle oldu.hamile olmus olsam testlerim pozitif cikmis olmalıydı degilmi?

Eklentiler

• Screenshot_20210513-184836~2.png
    Screenshot_20210513-184836~2.png
    231,1 KB · Görüntüleme: 166
  • IMG_20210513_194332.jpg
    IMG_20210513_194332.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 137
Kızlar bugün çatlamanın 14. Günü. Ovulasyon testiyle takip ediyorum. Gitgide koyulaştı. Bugün tam pik gibi olmasa da bayağı koyu. Sizce gebelik olabilir mi?

Eklentiler

• 09775F51-9A51-4655-A3ED-E8579059CF17.jpeg
    09775F51-9A51-4655-A3ED-E8579059CF17.jpeg
    97,5 KB · Görüntüleme: 161
Gebelik belirtileri kaçıncı haftadan başlıyor acaba?

Benim adet benzeri dışındaki belirtilerim yani mide yanmasi bulunması tiksinme 6. Haftada basladi. Zaten adet oncesi belirtiler de gebelik testi yapmadan yani adet gecikmeden 10 gun once başlamıştı.

X