Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Yaaa gebeymişimmmm 😍😍😍😭😭😭 değer 10 ,ama bu değer bu belirtiler maşalşah .

Herkesden dua istiyorum arkadaşlar,şeker hastasıyım iğne oluyorum inşallah bebeğimle sağsalim kavuşuruz 🤲 Allah rızası için dualarınızı esirgemeyin.
Tummmmmm dualarım seninle güzel anne🙏 sağlıcakla all bebisini kucağına 🙏😘❤️

Yaaa gebeymişimmmm 😍😍😍😭😭😭 değer 10 ,ama bu değer bu belirtiler maşalşah .

Herkesden dua istiyorum arkadaşlar,şeker hastasıyım iğne oluyorum inşallah bebeğimle sağsalim kavuşuruz 🤲 Allah rızası için dualarınızı esirgemeyin.
Benim bata haftaya pazar günü bugün erken test yaptım negatif tabii ki sonuç

Benim bata haftaya pazar günü bugün erken test yaptım negatif tabii ki sonuç
Ben adet günümü 2 gün geçince erken gebelik testi ile yaptım negatif , adet gününü 7 gün geçince ovulasyon testi yaptım 2.çizgi çok koyu ondan güç alarak evde gebelik test yaptım kaset tipi çok çok silik ,ertesi gün kan verdim 10 çıktı.Yani geç yumurtlama görmüştüm ondan dolayı geç döllenme olmuş .İnşallah sizde de vardır 🤲 erken gebelik testine güvenme ben çok üzülmüştüm negatif olunca .

Ben adet günümü 2 gün geçince erken gebelik testi ile yaptım negatif , adet gününü 7 gün geçince ovulasyon testi yaptım 2.çizgi çok koyu ondan güç alarak evde gebelik test yaptım kaset tipi çok çok silik ,ertesi gün kan verdim 10 çıktı.Yani geç yumurtlama görmüştüm ondan dolayı geç döllenme olmuş .İnşallah sizde de vardır 🤲 erken gebelik testine güvenme ben çok üzülmüştüm negatif olunca .
Yaaaa inşallah şuan tam 1 haftam var ama hala göğüs ağrım yok sadece uçları çok sızlıyor birde ara sıra dengemi kaybediyorum sanki başım dönüyor gibi yumurtaliklarimda özellikle sağ taraf hafif batma var ara ara belim çekiliyor ağrıyor bide ara sıra başım ağrıyor gibi oluyor geçiyor bide bir kaç gündür hep halsizim

Yaaaa inşallah şuan tam 1 haftam var ama hala göğüs ağrım yok sadece uçları çok sızlıyor birde ara sıra dengemi kaybediyorum sanki başım dönüyor gibi yumurtaliklarimda özellikle sağ taraf hafif batma var ara ara belim çekiliyor ağrıyor bide ara sıra başım ağrıyor gibi oluyor geçiyor bide bir kaç gündür hep halsizim
Ben de göğüs ağrısı şuan yok ama sızı şeklinde vardı yanma felan ,ani ateş basması ,batmalar ,baş dönmesi bulantı oldu ve 3 gün şiddetli baş ağrısı oldu hatta 1 defa burnum kanadı onu çözemedim kanı .

Ben de göğüs ağrısı şuan yok ama sızı şeklinde vardı yanma felan ,ani ateş basması ,batmalar ,baş dönmesi bulantı oldu ve 3 gün şiddetli baş ağrısı oldu hatta 1 defa burnum kanadı onu çözemedim kanı .
Alt karın sancım çok arttı şuan 3 saatlik uykudan yeni uyandım ve rüyamdan ilk eşimden düşük yaptığım bebeğimi gördüm ağlayarak uyandım 😔

Alt karın sancım çok arttı şuan 3 saatlik uykudan yeni uyandım ve rüyamdan ilk eşimden düşük yaptığım bebeğimi gördüm ağlayarak uyandım 😔
Hayır olsun inşallah ,ağlamak gülmek derler ,ölü görmek diri görmek derler .İnşallah hayırlısı olur .Ben de hiç uyumadım. Acile gittim kan verdim ama kadın acil doğumhanede bakılıyormuş ,alttan da muayene ettiler .Kanama yok rahim kalın gebeliğe hazırlanmış kese yok çok erken dediler.kanlar 2 saate çıkacakmış.İnşallah artış vardır.Acile gitme nedenim evde ki son gebelik testi boşa gitmesin yapam dedim 😬 negatif ,ama perşembe kanda 15.Yani gebelik testlerine inanmamak lazım yaaaa.Neyse inşallah kanda artış vardır ,inşallah sende de olur 🤲 Amin

Hayır olsun inşallah ,ağlamak gülmek derler ,ölü görmek diri görmek derler .İnşallah hayırlısı olur .Ben de hiç uyumadım. Acile gittim kan verdim ama kadın acil doğumhanede bakılıyormuş ,alttan da muayene ettiler .Kanama yok rahim kalın gebeliğe hazırlanmış kese yok çok erken dediler.kanlar 2 saate çıkacakmış.İnşallah artış vardır.Acile gitme nedenim evde ki son gebelik testi boşa gitmesin yapam dedim 😬 negatif ,ama perşembe kanda 15.Yani gebelik testlerine inanmamak lazım yaaaa.Neyse inşallah kanda artış vardır ,inşallah sende de olur 🤲 Amin
K karakizizmir sonuç çıkmış 5 küsür ,sanırım kimyasal 🙈 sevincim çok kısa sürdü ya 🤣🤣🤣

Ben bu ay tüm araştırmalarımın sonucunda, az ilişki ve yumurtlama gününden sonra ilişki olmazsa gebelik ihtimali daha yüksek olduğunu farkettim. Gebelik hikayelerini yazanların çoğu böyle, 1 yada 2 ilişki yaşamışlar.
Yıllardır denemişler olmamış ama sonra bir durum gelişmiş aynı sizin hikayeniz gibi 1-2 ilişki yaşanmış ve birdaha ilişki yaşamak mümkün olmamış... işte bu durum farketmediğimiz bir kısmet bence..
Çünkü çoğu kadında sert ilişki-sık ilişki- yada her bir ilişki saatlerce sürüyorsa tüplerdeki sıvı rahim içine akıyor, ve döllenme olsa bile yerleşme olmadığı için adet günü adet oluyorlar.
Bu teoriye dayanarak bende birkaç ay böyle deneyeceğim, sadece yumurtlama günü yada yumurtlamadan 1 gün önce ilişki yaşayıp adet gününe kadar ilişki yaşamayacağım.

Uzun zamandır gebelik isteyenler ama hiç bir sorun yokken hamile kalamayanlar 1 ayda böyle deneyin demeye geldim...
Bende adet bitimi bir başlıyorum bir sonraki adete kadar sürekli düzenli her gün olarak denedim olmadı bir gün iki gün arayla denedim yine olmadı bu ay tam yumurtlama günü önceleri ilişki oldu ve yumurtlama günüde oldu tabi takvime göre baktım doğru zaman mı bilmiyorum ve o gün düştüm sonraki günler ilişki yaşayamadım çünkü her yerim agrıyor yara bere içinde bu ayda olmucak dedim ve üzüldüm şimdi sizin bu yazıyı okuyunca içimi ümit kapladı belkide böyle nasip olur tek ilişkiyle banada hayırlısı inşallah ❤️💐🙏🏻

Kızlar slmlar 27 mayısta pik gününü 28i öğleden sonra çatlama gordum ilişki sadece 27si oldu 2 3 gün sonra göğüs hassasiyeti başladı düne kadar devam etti dun aksam kasikda 3 4 defa batma yaşadım 1 2 saat sonra bel agrisi başladı sabah uyandım aha gecmis dedim sonra yine başladı bildiğin regli ağrısı ve bel agrisi 4 5 gun var regli me ay bi içimi döktüm rahatladım bugun erken gebelik testi yaptım negatif geldi iştahım da kafayı yedi kendimi sürekli atıştırmalık ararken buluyorum

X