Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Bende kaset test yaptım. Boş çıktı. Ama bana kaset testi regl gecikmesinde yapmam gerekir diye söylediler bilmiyorum. Bende bekliyorum bakalım
Merhaba rica etsem bıkac saat sonra kaset testi atmadıysanız bakar msnz. Benm sonradan çıktı şöyle cızgı. Bata 5yada 6 gün var bu sabah yaptm. Acaba kuruma çizgisi gb bsy mı merak edıyorum da.

Eklentiler

• IMG_20240504_215936.jpg
    IMG_20240504_215936.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20240504_185613.jpg
    IMG_20240504_185613.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20240504_184804.jpg
    IMG_20240504_184804.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba rica etsem bıkac saat sonra kaset testi atmadıysanız bakar msnz. Benm sonradan çıktı şöyle cızgı. Bata 5yada 6 gün var bu sabah yaptm. Acaba kuruma çizgisi gb bsy mı merak edıyorum da.
Canım çoktannnnn atmıştım boş diye🙂🥰 Ama bence bu testi tekrarlasanız iyi olur. Regliniz geçti mi? Var gibi duruyor ama saat geçtiği için net bir şey diyemiyorum çünkü yalancı pozitiflik çıkabilir

Canım çoktannnnn atmıştım boş diye🙂🥰 Ama bence bu testi tekrarlasanız iyi olur. Regliniz geçti mi? Var gibi duruyor ama saat geçtiği için net bir şey diyemiyorum çünkü yalancı pozitiflik çıkabilir
Merhabaa Hayır henüz 5 gün var ptesı tekrarlayacagım bıkaç yakın arkadaşım benm gibi olmuş 🥲

6 gün öncesi kaset testte çıkmaz ama isterseniz erken gebelik testi yapabilirsiniz
Elimde vR diye yaptım ilişki sonrası eczaneden ılac alırken gebelik testi aldm 3adet. kızımda da predictor early de 9 kala cktı böyle. 🙊 Belirtilerim cok benim hele ki dünden beri göğüslerim daha hassas. Ki ben bilmem adet öncesi böyle hassaslık 6yıldır olmuyordu doğumdan sonra cok seyım değişmişti vucut ısım da gıderek yükseldi yumjrtlama sonrası. Suanda erken test almayı düşünmüyorum beklicem😌

Elimde vR diye yaptım ilişki sonrası eczaneden ılac alırken gebelik testi aldm 3adet. kızımda da predictor early de 9 kala cktı böyle. 🙊 Belirtilerim cok benim hele ki dünden beri göğüslerim daha hassas. Ki ben bilmem adet öncesi böyle hassaslık 6yıldır olmuyordu doğumdan sonra cok seyım değişmişti vucut ısım da gıderek yükseldi yumjrtlama sonrası. Suanda erken test almayı düşünmüyorum beklicem😌
Benimde dünden beri göğüslerim çok şiş ve hassas. Dokununca acıma hissi oluyor sizde de öyle mi?

Benimde dünden beri göğüslerim çok şiş ve hassas. Dokununca acıma hissi oluyor sizde de öyle mi?
Düne dek arada gelen bir ağrı ve batma vardı ama dünden beri alev topu gibi sıcak. Daha fazla batmalar ve sancılar var. 2 sabahtır sızıyla uyanıyorum Şişlik olaraknormal zamandan bir nebze dolgun. Bazen meme ucu da koyu gibi geliyor. Bata kaç gün var peki☺️

Çift çizgi olan üç gün öncesi bu sabah yaptım silik çıktı yumurtam çatlamış mı oluyor 3 4 Mayıs ilişki oldu adet de olmadım şu an yapsam çıkar mı

Eklentiler

• IMG20240505090258.jpg
    IMG20240505090258.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 37
Çift çizgi olan üç gün öncesi bu sabah yaptım silik çıktı yumurtam çatlamış mı oluyor 3 4 Mayıs ilişki oldu adet de olmadım şu an yapsam çıkar mı
Bu arada eski ovulasyon testlerim de bunlar iki kere mı yumurtlama olmuş acaba en son adet tarihim 2 Nisan bu arada

Eklentiler

• IMG20240505115806.jpg
    IMG20240505115806.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba yumurtlama çatladıktan 3 gün sonra hafif alt karın ağrısı dünde feci halde akıntı geldi beyaz ve yoğun şuan daha hafif yumurtlamayı değerlendirmiştik sizce bu kadar erken yerleşme olur mu

Kızlar bugün regl günümdü olmadım ki normalde 1-2 gün erken olurum 1,5 yıldır evliyiz ve boş gebelik üstünden de 1 yıl geçti ilk defa regl günümden önce regl olmadım ve sağ kasığımda çok hafif hafif böyle regl sancısı gibi değil ama bi sancı hissi var ve kaset test hemen böyle oldu ilk idararla yapmadım ve durdukça koyulaştı sizce kan vermelimiyim ağlıyorum şuan sevinçten umudum olmasada 😔😔

Eklentiler

• IMG_6419.jpeg
    IMG_6419.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_6418.jpeg
    IMG_6418.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 35
X