Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

yaa bariz görünüyor çizgi. Erken gebelik testi de alıp denesene, inşallah doğrudur sağlıkla gelsin, inşallah bir gün bende böyle bi haber veririm dua isterim :)

Kızlar bugün regl günümdü olmadım ki normalde 1-2 gün erken olurum 1,5 yıldır evliyiz ve boş gebelik üstünden de 1 yıl geçti ilk defa regl günümden önce regl olmadım ve sağ kasığımda çok hafif hafif böyle regl sancısı gibi değil ama bi sancı hissi var ve kaset test hemen böyle oldu ilk idararla yapmadım ve durdukça koyulaştı sizce kan vermelimiyim ağlıyorum şuan sevinçten umudum olmasada 😔😔
Testi yeniler misiniz?

Kızlar bugün regl günümdü olmadım ki normalde 1-2 gün erken olurum 1,5 yıldır evliyiz ve boş gebelik üstünden de 1 yıl geçti ilk defa regl günümden önce regl olmadım ve sağ kasığımda çok hafif hafif böyle regl sancısı gibi değil ama bi sancı hissi var ve kaset test hemen böyle oldu ilk idararla yapmadım ve durdukça koyulaştı sizce kan vermelimiyim ağlıyorum şuan sevinçten umudum olmasada 😔😔
yaa bariz görünüyor çizgi. Erken gebelik testi de alıp denesene, inşallah doğrudur sağlıkla gelsin, inşallah bir gün bende böyle bi haber veririm dua isterim :)

2 Mayıs ovulasyon testinde pik gördüm 3 Mayis sabah silik çıktı çatlamış bugün 6 Mayıs erken gebelik testi yaptım negatif çıktı sizce erken mı yaptım olsa çıkar mıydı

Ya erken gebelik testi aldım iki tane bozuk çıktı sinir oldum ama kaset testlerin ikiside böyle çıktı ay kalbim duracak gibi ilk defa aylardır kaç tane test yaptığımı bilmiyorum artık ilk defa böyle göründü 😔😔😔 ağlıyorum ya şaka gibi gidip kan verecem galiba dayanamıcam

Bu yeni testler az önce yaptım hemen çıktı iki kaset testte de böyle çıktı 🙏🏻🙏🏻 bir de ovülasyon testlerine göre yumurtlama günümden 13.gün bugün ve biz pik günü öncesini pik gününü ve sonraki günü 3 gün olarak değerlendirdik bugün de regl tarihim normalde benim
Yaaa inşallah vardır o zaman ♥️♥️♥️

Şuan canlı bildiriyorum evden çıktım kan testi vermeye gidiyorum 2 saate çıkar diye tahmin ediyorum hayırlısı ise inşallah vardır 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 dua edin herşey güzel olsun korkarak gitsemde gidiyorummm inşallah yine boş gebelik falan olmaz sağlıkla gelir varsa tabii 🌸🌸🌸

Şuan canlı bildiriyorum evden çıktım kan testi vermeye gidiyorum 2 saate çıkar diye tahmin ediyorum hayırlısı ise inşallah vardır 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 dua edin herşey güzel olsun korkarak gitsemde gidiyorummm inşallah yine boş gebelik falan olmaz sağlıkla gelir varsa tabii 🌸🌸🌸
haberdar et gönlünce olsun her şey :-)

Eklentiler

• IMG20240505115801.jpg
    IMG20240505115801.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 20
Mükemmel bir haber🥰 peki bişey kullandınız mı ? Bende istiyorum olmuyo vitamin kullanıyorum

Mükemmel bir haber🥰 peki bişey kullandınız mı ? Bende istiyorum olmuyo vitamin kullanıyorum
Aşkım ben eşime mutlüvitamin kullandırıyorum velavit mans bir de proxxed plus kullandırdım ama o hiç bi işe yaramadı kestik bende hergün mutlivitamin aktif folat ve omega3 kullanıyorum bir de haftada 3 d vitamini ama ilk defa böyle çizgi gördüm hem heveslendim hem de korkuyorum bakalım sonuç çıkar çıkmaz paylaşacağım inşallah vardır ve sağlıkla gelir inanılmaz korkuyorum heyecanda da duramıyorum

X