Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

herkese ettım topluca canım...inş gelcek bebışler

kısss ndk hamıleymışsınn...nasıı sevındımm canım ya,,,hayırlı olsun..ne kadarlık,,nası gıdıyoo hamişlıkkk:)bız 11 haftalık oldukk:eek:

ayy cnm allah razı olsun çok saol inş gelir bebeğim ben de sonucumu bekliyorum 2 gibi ögreneceğim inş değerim yükselmiştir

hoşbulduk canım,,allah herkese nasip etsın..cok guzeldı,,cok mubarek yerler...kabede tavaf ederken aklıma duştunuz,,topiğin ismıyle beraber tum bebek ısteyenlere hayırlısını versın dıye dua ettım..bu ay hamışler patlıcak inş:Saruboceq:

kalp kalbe karşıymış demek kı bozomkaydirigubbakcemile3 kızz o kadar da dedım gıtcem dıyee...hayırlısı olsun canım,,bol dua ettım sızlere merak etme...
bızde 11 haftalık olduk teyzesi..az evvel geldık kontrolden,,koolları bacakları sureklı oynuyo maşllah.sırnaşık şey

allah kabul etsin dualarını inşallah ağzına sağlık
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

herkese ettım topluca canım...inş gelcek bebışler

kısss ndk hamıleymışsınn...nasıı sevındımm canım ya,,,hayırlı olsun..ne kadarlık,,nası gıdıyoo hamişlıkkk:)bız 11 haftalık oldukk:eek:

canım benim allah razı olsunn rabbim tez zamanda bu topicteki herkesin yüzünü güldürsün inşallahhhh
ben sata göre 8+1 im ama 1 hafta geriden geliyormuş, geç döllenme sanırım 7 haftalık falanız daha çok yeni teyzesii, maaşallah 11 hafta mı oldunn rabbim kucağına almanı nasib etsin inşallahhh:1hug:

ya babamla bütün sorunum her işi ben yapıom yetmio en ufa bişii unutunca suçlu oluom bende insanım teneke değilim senağlamasenağlama ya yeteeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr bıktıım demek istiom

olur arasıra öyle şeyler esra çok takılma ama şu an sende hassas bir dönemdesin

X