erken menapoz, amh 0,01 , yüksek fsh ile hamile kalan var mı ? umut ışığı olur musunuz bana ve benim

Ozon tedavisi nedir nerede yapılıyor
Kanda ki oksijen oranını artırıyor ve tüm hücrelere ulaşmasını sağlıyor ,kısaca böyle özetliyim,derin bir konu internette araştırabilirsin , özel hastane ve kliniklerde yapıyorlar,faydalı olduğunu düşünüyorum en azından bende ve benim gibi sorunu olan bir kaç kişide işe yaradığını gördüm

bayanlar amh 0,01 fsh yüksek dr yumurtan yok ddi son adetim 25 aralık. dr olmaz deyip hamile kalan var mı acaba bize umut ışığı olur musunuz ? neler yaptınız, tedavileriniz, deneyip memnun kaldıklarınız neler?
fsh değerın kaç 50 lerde seyredıyor benımkısı moralını bozma sakın bende kendliğimden adet görmuyrum ama elımden gelenı yapıyrm

Umudunuzu kayetmeyin. 15 ne ki benm fsh 60 idi 49 a dusurdum .kararlıyım daha da dusurecegm. Doktorlardan umidi kestim ama Allah her bitkiyi insanin hizmetine sunmustur. Ölüm hariç her şeyin tedavisi vardır bu da duzelecek insallah
teks orun fsh mı canım benımde yüksek erken menepoz dednı yumrtamam yok ama aslan pencesı hayıt otu ve dhea ya başladım yazıcam bu ay tahlil yapayım

neler yapıyorsunuz bu süreçte neler uyguladınız anlatabilir misiniz
napmadımkı şuan bıosteron tb başladım formdan okudum hocama sordum kullanabılrsın dedi benm durm bıraz karşık vucut östrojen üretmediğinden dışardan cylo prognovayla karşlamaya çalşıyoruz demekkı bu yetmemış olcakkı yurtalğımn bıtanesi yok gbı içi boş kılomen kullandım 5 gun ara verdim sonraa ultrason çektirdim işe yaramamış yurtalıklar ne büyüdü nede gelişti sonra doktruma aşılama yumurta çatlatma iğnesi yapalımmı dedım sansımı denemek ıstyorum zira tüp bebek bıle mümkün değil denıldı ....doktrum bıraz bekleyelım dedi bu hafta adet görmek için prgston kapsul alıyrm rahımden 7 gün kullan kes tatlıl yaptır bana at ona göre aşılama denıcez dedı beklemedeyım az kaldı bıkaç gun bakalım aslan pencesi ve bıosteron iyi geldımı göreceğim sabır ve sukunetle beklıyorum aslında ilk hastalığımı öğrendiğimde hıpogonadızmlıydım dışardan takvıye yeterlli olcaktı ama yıllar geçtı doktrlar ılave doz vs başlamayınca erken menepoza yumrta yetmezliğine döndü içinden çıklmaz hal aldı

Banada 3/4 sene önce erken menopoz teşhisi koydular FSH 26 di . Amh 0:71 FSH düşürmek için aslan pençesi kurunu dene hergun hayit suyu iç . Yumurtan gelişmesi içinde adettin ilk gününden itibaren arı sütü bal karışımı her sabah uyanır uyanmaz ye . Yumurta ye ,protein ağırlıklı beslen .Allah ol derse olur umudunu kaybetme

napmadımkı şuan bıosteron tb başladım formdan okudum hocama sordum kullanabılrsın dedi benm durm bıraz karşık vucut östrojen üretmediğinden dışardan cylo prognovayla karşlamaya çalşıyoruz demekkı bu yetmemış olcakkı yurtalğımn bıtanesi yok gbı içi boş kılomen kullandım 5 gun ara verdim sonraa ultrason çektirdim işe yaramamış yurtalıklar ne büyüdü nede gelişti sonra doktruma aşılama yumurta çatlatma iğnesi yapalımmı dedım sansımı denemek ıstyorum zira tüp bebek bıle mümkün değil denıldı ....doktrum bıraz bekleyelım dedi bu hafta adet görmek için prgston kapsul alıyrm rahımden 7 gün kullan kes tatlıl yaptır bana at ona göre aşılama denıcez dedı beklemedeyım az kaldı bıkaç gun bakalım aslan pencesi ve bıosteron iyi geldımı göreceğim sabır ve sukunetle beklıyorum aslında ilk hastalığımı öğrendiğimde hıpogonadızmlıydım dışardan takvıye yeterlli olcaktı ama yıllar geçtı doktrlar ılave doz vs başlamayınca erken menepoza yumrta yetmezliğine döndü içinden çıklmaz hal aldı
Tabbim şifamızı versin inşallah canım. Uğraşların inşallah karşılık bulur.

çok teşekkür ediyorum yaşım 26 kasımda evlilik yaptım daha yeni evliyiz. fsh adet döneminde bakılmadı kendiliğinden adet olamadım kaç aydır :KK43:
Net merhaba ben de iki ay önce adet gecikmesi yüzünden doktora gittim fsh 13 çıktı diğer ay gel dedi geçen ay gittim 12 çıktı amh değeri nedir bilmiyorum yapılan testler arasında o yoktu ama doktorum erken menopoz gözüküyor dedi tüp bebek merkezine git dedi daha yaşım 26 gitmedim bu ay 15 gün sogan kürü yaptım adetim iki gün geçti bakalım nolcak adetim gecikmeli gelirse gitsem mi başka bir doktora sizce ben geçen ay çok umutsuzdum kötü zaman geçirdim ama bu ay moralimi çok iyi tuttum inşallah bir sonuç alabilirim

merhaba ben de iki ay önce adet gecikmesi yüzünden doktora gittim fsh 13 çıktı diğer ay gel dedi geçen ay gittim 12 çıktı amh değeri nedir bilmiyorum yapılan testler arasında o yoktu ama doktorum erken menopoz gözüküyor dedi tüp bebek merkezine git dedi daha yaşım 26 gitmedim bu ay 15 gün sogan kürü yaptım adetim iki gün geçti bakalım nolcak adetim gecikmeli gelirse gitsem mi başka bir doktora sizce ben geçen ay çok umutsuzdum kötü zaman geçirdim ama bu ay moralimi çok iyi tuttum inşallah bir sonuç alabilirim bu konuda düşüncesi olan varsa patlayabilir misiniz

Merhaba . Mutlaka amh testi yaptirinve kesinlikle iyi bir tup bebek merkezine gidin. Benim ilk öğrendiğimde fsh 13 du ertesi ay bir anda 70lere cıktı bir daha da asla düşmedi . Sakin vakit kaybetmeyin sakinn

Merhaba . Mutlaka amh testi yaptirinve kesinlikle iyi bir tup bebek merkezine gidin. Benim ilk öğrendiğimde fsh 13 du ertesi ay bir anda 70lere cıktı bir daha da asla düşmedi . Sakin vakit kaybetmeyin sakinn

peki normal adet görmeye devam ettiniz mi, yaptırdığınız testler adet döneminde mi yapıldı. Mesela ben test yaptırdığımda adetli değildim ve fsh 40 çıktı. Şimdi tekrar adet olmayı bekliyorum, değerler farklılık gösterebilir diye biliyorum çünkü

peki normal adet görmeye devam ettiniz mi, yaptırdığınız testler adet döneminde mi yapıldı. Mesela ben test yaptırdığımda adetli değildim ve fsh 40 çıktı. Şimdi tekrar adet olmayı bekliyorum, değerler farklılık gösterebilir diye biliyorum çünkü
Adetin 2. 3. Günü yatırmıştım iki testide. Zaten 70i gördükten sonra bir daha adet olamadım ne yazıkki ..

Adetin 2. 3. Günü yatırmıştım iki testide. Zaten 70i gördükten sonra bir daha adet olamadım ne yazıkki ..
Şuan uyguladığınız kür vs varmı acaba? Sormamda sakınca yoksa yaşınız kaç?
Ben bir aydır adet olmadım ve sinir kat sayım yükseliyor düşünmekten. Öneriniz var mı acaba, mesela tarlusol kullanıp adet görenler var, bende mi denesem bilemedim gerçektende.

Şuan uyguladığınız kür vs varmı acaba? Sormamda sakınca yoksa yaşınız kaç?
Ben bir aydır adet olmadım ve sinir kat sayım yükseliyor düşünmekten. Öneriniz var mı acaba, mesela tarlusol kullanıp adet görenler var, bende mi denesem bilemedim gerçektende.
Ben menopoz olduğunu ogrendigimden beri mayıs ayi falandı saracoğlunun kürlerini uyguluyorum . Fayda ettimi etmedi mi çok emin olamıyorum maalesef çünkü kürlerle birlikte sıkı bir perhiz gerekiyor yasak olan o kadar çok yiyecek var ki herkesten gizlemeye çalıştığım bu ortamda epey zorlanıyorum perhiz yaparken .o yüzden kürler tam etki etmiyor sanırım ama şeker ve un kesinlikle uzak durulması gerekenler arasında benim anladığım kadarıyla çünkü bende aynı zamanda anti tpo yüksekliği var bunun da tedavisi süt ürünlerinden uzak durma ve glutensiz beslenme. 28 yaşında öğrendim hastalığımı. Sizin gibi âdet duzensizligi yaşadım bikac ay üst üste gittiğim doktor yaşıtlarına göre erken menopoza girersin dedi bu da 33 34 yaşlarına tekabül ediyordu onun bana söylediklerine göre . Ama ben ertesi ay Sak diye adetten kesildim ki daha 6 7 aylık evliydim düşünün . Bırakın tüp bebek denemeyi kıyısından bile gecemedim . Kendi başıma gelmeden böyle bir derdin varlığından haberin bile yoktu . Bu hastalığın tedavisinde etken teşhis çok önemli bence . Kesinlikle ertelemeden bi doktora gidin derim .

Ya ben nigdedeyim burda zaten bitane özel var 5 ay oldu burayada taşınalı.ne bilim bi umut aşılamayla falan başlar diye düşünmüştüm adam tüp bebek için bile belki belki diye konuştu ya hiç umursamadı daha kan sonucum çıkmamış yani.buarada tüp bebek merkezinden önereceğiniz yer varmı?
Slm, çok zaman olmuş ama merak ettim şu anda durumunuzu, ben de Niğde deyim ve on yıldır erken menopozla uğraşıyorum, hala Niğde de misiniz

X