Menopoz Erken Menopoz ve fsh

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Canım benimm senin topiğinede yazdımm burayada yazıyım..
Seni böyle kararlı olumlu pozitif bulduğuma o kadar mutlu oldumkii..Elhamdulillah diyorumm..
Napıyim cnm kpss için dersaneye gidiyorum kafam dağılıyor o yüzden..
Bu ay kistim olmuş onun gitmesini bekliyorum..
Bu kararlılıkta devamm güzelim...
Dediğin gibi daha yaşın çok genççç..Bütün yumiler bitmiş olamaz bize lazım olan 1 tane sağlıklı yumurta ile 1 tane sağlıklı sperm ve anlımızda yazılı olmasını dilemek.Yaradan verirse olucak..Benim birsürü arkadaşım var kk sayesinde görüştüğüm,30 yumurtası çıkıp her opuda sonra hamile kalamayanlarda var..Rabbimizde isteyip sabırla çabalayarak beklicez..

Evet ablacım cok dua edicez inşaallah.. Bn RABBIME GUVENIYORUM Rabbim dermanını vericek

Canım benim yapacak bişey bulamıyıca forumda geziniyorum senin adına çokkk üzüldüm erken menopozu yaşayan biri olarak seni çok iyi anlıyorum.bende 11 aylık evliyim ve herkes bebek ne zaman diye sormaya başladı benim amh 0.01 yani hiç yumurtam yok belki vucut 1 yumurta üretebilir denildi 2 kez tüp bebek denedim ama hiç yumurtam olmadı.
şimdi söyleyeceğim şey senin için ne ifade eder ve ne kadar doğrudur bilemiyorum,eğer anne olmak istiyorsan yumurta donaysyonu düşünebilirsin ben donasyon olayına tıpkı organ bağışı gibi bakıyorum zira ben donasyon yaptırdım ve 5 gün sonra gebelik testi yaptırıcam umutla bekliyorum.
yaşın çok genç ama fsh 108 ,amh 0.01 demişsin bu sonuçlar iç açıcı deği canım,bu arada tonlarca kür uyguladım bizat saraçoğlunun kendi kürlerinden aldım bi sürü para verip sonuç değişmedi.ve düşündüm niçin kendime ve eşime işgence ediyorum donasyon gibi bi şansım vardı ve ben değerlendirdim.kaldı ki eşimişin bebek özlemide çok önemliydi onda bi sorun yoktu ve bu kaderi benimle paylaşmak zorunda değildi.
Bahsettiğim konu çok hassas bir konu karar vermek çok zor ama annellik içgüdün arttıkça bunun o kadarda kötü bişey olamadığına karar veriyorsun.yazdıklarımı hiç dikkate de almayabilirsin.
herşey gönlünce olsun hoşçakal.

Son düzenleme:

cnm bu durumu kabullenmek cok zor. bız esımle normal yoldan bıle denemedıkhıc korunduk hep.. ben bu durumu yenı ogrendım ben caba gostermek ıstıyorum gayret etmek ıstıyorum dua etmek ıstıyorum ben Allaha yalvarmak ıstıyorum Rabbım bana verene kadar yılımıycam... Eger olmazsada yapcak bır sey yok bu durumu kabullenıcem.... ama donor yumurta sıcak bakamıyorum bakamamda ben bana benzeyen bı kızım olsn ıstıyorum acaba cokmu sey ıstıyorum(((((

Kesinlikle cok zor ve tabiki kendi yumurtalarinla denemelisin Ben eger olmazsa Boyle bir secenegin oldugunu belirtmek istedim Ben bosa kurek cektigime inandim ve Bu yolu sectim bebegim olursa belki bana benzemeyecek AMA esime benzeyecegini dusunuyorum ve hic bir duygu Anne olma istegimizin onune gecemiyor ve bebegim Benim kanimla hayat bulacak.
Allah yardimcimiz olsun. Sana bol sans diliyorum.
Bu arada canim amhersey gonlunce olsun.

amin canım. tesekkür ederim yinede.. senınde hersey gonlunce olsun inşaallaah

Allah analı babalı buyutsun. hepımıze umut olmak ıcın paylastıgın ıcın cok cok sagol.

30 yaşındayım bende erken menopoza gırmeye adayım.amh 0.3 fsh 6 - 22 - 16 larda gezıyo.tupbebege basladık.3 tane yumurtam var , hayırlısı artık

30 yaşındayım bende erken menopoza gırmeye adayım.amh 0.3 fsh 6 - 22 - 16 larda gezıyo.tupbebege basladık.3 tane yumurtam var , hayırlısı artık

canım tüp bebeğe başlamışsınız.inşallah hayırlısıyla bebişin olur.hangi şehirdesin öğrenebilirmiyimm

istanbul dayım canım,bugun yıne kontrolum vardı ve yumurtam 2 tane kaldı ,ınsallah olacak ısteyen herkesın ınsallah.

Bize gidişatı yaz olurmu cnm lütfenn merakta koyma bizi olurmuu
Kaç doz hangi iğneyi kullandın mesela gibi ayrıntılarada girersen tam süper olur gerçekten..

Bize gidişatı yaz olurmu cnm lütfenn merakta koyma bizi olurmuu
Kaç doz hangi iğneyi kullandın mesela gibi ayrıntılarada girersen tam süper olur gerçekten..

adetimin 2 gunu gonal ıgne 225 ve yanında sabah aksam femara yı 4 gun kullandım.muayene oldum ve doktorum ılacları degıstırdı.suanda 6 gundur , gunde 1 kez olmak uzere , gonal 225 ıgne, merıonal iğne , ve cetrotide iğne vuruyorum göbekten.toplam 2 yumurtam var şuanda.bı tanesı 15mm dıgerı 17mm .bugun kontrolum var.muhtemelen cumaya kadar yumurtalarım toplanacakmıs doktorumun dedıgıne göre.unutmadan hergun elevıt vıtamın de verdı doktorum gunde 1 tane.

selamunaleykümmmm Hanımlaarrr :))) uzun zamandır yazmıyordummmm gelişmeleriii ve bugun cok mutlu oldummmm bu mutlu haberi sizinlede paylasmak istedimm.. doktor bana ılac versem bile artık sen adet görmessin demişti... haklıda cıkmıstı baska bir doktor fsh hormonumu tekrar ölçmek için adet söktürücü verdi bana 1 hafta ıcınde adet olucaksın dedi ve maleseffff olmadımmmm olmazsan gel demişti gitmedimdee.... aradan bir ay geçtiii ve ben bugun Rabbıme sukurlewr olsunnn kendiliğimden adettt gördümmm :)))9 bu benm ıcın cok buyuk bır seyyyy kızlar hepınız maşaallah diyin :))) bu mübarek gunlerde dualarınızı eksık etmeyinnnnn Rabbime şükürlerrr olsunnn demekki hala yumurtalarım vaar kiii adet olabılıyorummm :)) sımdı adetın 3. gunu fsh hormonumu ölçtürücem bakalım kaç cıkıcak sıze haber ederımm buradann cok dua edın

çokkkk sevindim.Allahtan ümit kesilmez demi canım benim.inşallah bu fshda düşer.tüm bu sıkıntıların biter.güzel haberlerini bekliyorummm....dualarım hepimiz içinnn....

çokkkk sevindim.Allahtan ümit kesilmez demi canım benim.inşallah bu fshda düşer.tüm bu sıkıntıların biter.güzel haberlerini bekliyorummm....dualarım hepimiz içinnn....

bil mukabele canım benim.. haşaa tabiikkii öylee. Ben ümit ediyorum ki iyileşeceğim iyileşeceğiz Allahız izni ile. :))) Rabbim bize hayrlı saglıklı evlatlar nasip etsin inşaallah. Bakalım bir sonraki adetim ne zaman gelicek. inşaallah düzene girer. fsh yüksek bile cıksa pek sorun değil... yavaş yavaş zamanla inerr belkide vicudumm geri dönüşş yapıoyrdur kendinin yavas yavas yeniliyordurr olabılırr yanıı :))))

mucızeler allahtandır . hala aglıyorum .tum kontrollerımde 2 yumurtam gözukuyordu ve dün yumurtalarım toplandı. tam 4 tane , allahım ne buyuksun .ve beklenen haber azönce geldı, 3 tane yumurtam döllenmıs.amh 0.3 fsh 16 , döllenme ümidi olmayan bı durumdu . allahım hayırlısıyla devamınıda getırsın salıklı bı sekılde kucagımıza almayı da nasıp etsınnn

evet canım mucizeler Allahtandır...senin için çokk sevindimm...benim değerlerim çok kötü olsada hala ümidimi kaybetmedimm...inşallah Allahın izniyle devamıda gelir ve hayırlısıyla bebişine kavuşursunn...

çok sevindimm allah devamını getirsin yardımcın olsun İnşalalhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…