Ersağ ürünlerini kullananlar ve satış danışmanı olmayı düşünenler buraya

Arkadaşlar dün ersağın genel temizlik ürününü halı yıkama makinesinde kullandım inanılmaz mükemmel bir koku ve sonuç elde ettim tavsiye ediyorum üye olmak ücretsiz üye olun indirimli ürünlerden yararlanın sonuçta hepimiz evimize temizlik malzemeleri alıyoruz en azından kimyasal içermeyen ve sonuçlarının harika olduğu bu ürünleri kullanalım...

kesınlıkle haklısınız
dusunenlere seslenıyorum asiasena hanıma ya da bana ulassınlar yardımcı olalım...

Ersağin hemen hemen bütün ürünlerini yaklaşık 1yıldır kullanıyorum. Kesinlikle sürekli kullanacağım çok güzel ürünler. Sadece deodorantını ve ütü spreyini begenmedim. Diğer tüm ürünleri harika.özellikle şu ürün güzel diyeceğim ama seçemiyorum. Hepsi birbirinden güzel.

Dün siparişlerim geldi diş macununu ve roll-onu kullandım çok güzel gerçekten. Ne de olsa evimize bu ürünleri alıyoruz en azından tamamen organik olanları alalım özellikle bebekli ve hamile anneler için söylüyorum... Satış yapmıyorum sadece indirimli alayım diye üye oldum tavsiye ederim sitesini bir inceleyin üye olmak tamamen ücretsiz üye olun hani üründen almak istiyorsanız sipariş verin kapınıza gelsin :-)

Ersağin hemen hemen bütün ürünlerini yaklaşık 1yıldır kullanıyorum. Kesinlikle sürekli kullanacağım çok güzel ürünler. Sadece deodorantını ve ütü spreyini begenmedim. Diğer tüm ürünleri harika.özellikle şu ürün güzel diyeceğim ama seçemiyorum. Hepsi birbirinden güzel.

ama ersağın deodorantı yoktur ki parfumler var sıvı onu mu kast ettınız?

nasıl sipariş verebiliyoruz pekı ? sıtesıne bı göz attım ama temsılcı olmakla ılgılı bölüm göremedım

Üye olmadan fiyatları göremiyor muyuz?

Uye olmadan da fiyatlari gorebilrsiniz lakin onlar satis fiyati yani katalog fiyati olur. Uye girisinden giris yapip bakarsaniz o zamanda uyeye gelis fiyatini gorursunuz ki bu yuzde otuz indirimli ayrica seviye ciktikca ekstradan indirim hakki oluyor ve ciktiginiz seviyeden dusme olmuyor ve seviyeler iki aylik uzerinden hesaplaniyor bir ay degil

Arkadaşlar bende yaklaşık 2aydır ersağ ürünlerini kullanıyor ve çok memnunum hatta üye olup satış bile yaptım amaç daha sağlıklı bir temizlik için tavsiye ediym

Kizlaarr burda misiniz hala ben ersağın yuz temizleme sütü ve argan yağlı yuz kremini aldım aslında ben uye okcaktim yengem oldu diye ondan alırım düşündüm sanırım hediye falab bol geliyomus. Seminere katılmıştık yuzumde camur maskesi ve kremi uygulamislardi cok beğenmistim.

Yağ çözünü denediniz mi muhakkak kullanin derim bayildim bayildim ellerime hic zarar vermiyor.

Uye olmadan da fiyatlari gorebilrsiniz lakin onlar satis fiyati yani katalog fiyati olur. Uye girisinden giris yapip bakarsaniz o zamanda uyeye gelis fiyatini gorursunuz ki bu yuzde otuz indirimli ayrica seviye ciktikca ekstradan indirim hakki oluyor ve ciktiginiz seviyeden dusme olmuyor ve seviyeler iki aylik uzerinden hesaplaniyor bir ay degil
merhaba bende üye olmak istiyorum sponsor no isteniyor üye olmak için bu konuda yardımcı olurmusunuz

Genel temizlik benim elim kolum.ayrica damla konsantre. ..superrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bazı arkadaşlarım beyaz çamırları yıkarken yarım kapak banyo wc
koyduklarında beyazların daha beyaz ve temiz çıktığını görünce hayret etmişler

banyo wc ayaktaki mantarlara bile iyi geliyormuş.
bir leğene sulandırıp ayakları bu suda biraz bekletmek lazım

Ersağ üyesi olmak isteyenlere yardımcı olabilirim bayanlar. Bu arada ben de ürünlerinden çok memnunum. Ürünler hakkında fikir verebilirim. Çevremdeki herkese öneriyorum.bana ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ersağ ' dan ben de çok memnunum. Ürünler kaliteli. Türk malı olunca da içim rahat. Ürünleri indirimli alabilmek için üye oldum bende.uye olmak karlı gibi.merak ettikleriniz varsa yardimci olabilirim.

Ersağ ' dan ben de çok memnunum. Ürünler kaliteli. Türk malı olunca da içim rahat. Ürünleri indirimli alabilmek için üye oldum bende.uye olmak karlı gibi.merak ettikleriniz varsa yardimci olabilirim.

Arkadaşımın önerisiyle üye oldum ve ürünleri yaklaşık altı aydır kullanıyorum inanın ileri derece allerji sorunum vardı çok şükür kurtuldum. Öyle zor bi olay da değil kendi kendinize üye olabiliyorsunuz. Sadece sponsor no diye bi numara istiyor. Oraya da arkadaşımın verdiği 660495' i yazdım hemen üye oldum. Bazan özel günlerde verdiği promosyonlarla yüzde elliye yakın indirim olabiliyor. Yani 150 TL ödüyorsunuz elinize 300 TL lik ürün geçiyor. Biraz pazarlama taktiği uygulamışlar ama olsun ürünler mükemmel.

X