Ersağ ürünlerini kullananlar ve satış danışmanı olmayı düşünenler buraya

benil

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
1.718
466
40
Hanımlar ERSAĞ isimli tamamen türk firmasını duymuş olmalısınız. ürünleri bitkisel ve çok etkili üstelik HELAL sertifikalı. Bende yeni üye oldum ve 150 tl lik siparişe 5 hediye ürün aldım.100 tl ye de 3 hediye vardı. şimdiye kadar sıvı sabununu ve damla konsantre ürününü denedim ikisi de mükemmel hele sıvı sabununun oyle harıka bır bıtkı kokusu var kı anlatamam. kullandıkça deneyimlerimi paylaşacağım.

sizlerden de yorum almak ve üye olup denemek isteyenleri bekliyorum.,

sağlıcakla...

ayrıca özel yağ çöz bulaşık yıkama sıvısı çamaşır yıkama tozu vs de aldım. onları da acınca ve kullanmaya baslayınca deneyımlerımı buradan aktaracağım...

ayrıca özel yağ çöz bulaşık yıkama sıvısı çamaşır yıkama tozu vs de aldım. onları da acınca ve kullanmaya baslayınca deneyımlerımı buradan aktaracağım...

yağ çöz ve elde bulaşık yıkama sıvısı da oldukça güzel. hiç kalıntı bırakmıyor hemen durulanıyorlar. Ersağın bir avantajı da tamamen bıtkısel olması rıtha adlı bır bıtkının ozutunu kullanıyorlar ve sıtelerınde bununla ılgılı aldıkları butun sertıfıkalar mevcut.

bir diğer güzel ozelliği de üyelerden kesinlikle ucret almıyorlar ve geldıgın seviyeden gerıye düşmek kesınlıkle yok... Fırma urunlerıne o kadar guvenıyor kı bır suru kurumdan aldıkları sertıfıka ve belgelerle bunu da sıtelerınde yayınlamışlar.

hanımlar ürün resimleri ve kullanımlarını sonuçlarını fotoğraf çekip paylaşabiliyor muyuz? Malum yasak olan bir sürü şey var resim koymak serbest mi acaba?

Vizyonumuz
Üretimini ve dagıtımını firmamızın yaptıgı doğal içerikli temizlik ürünleriyle yarınlarımız dedigimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir çevre toplum bırakma bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olmak.

Amacımız,kendi ülkemizde,kendi insanımızla,kendi ürünümüzü daha sağlıklı,daha çevreci ve daha ekonomik olarak,önce Türk milletine daha sonra tüm Dünyaya yayılarak,Kendi gezegenimize sahip çıkmak.Bu amaç ve gayeyle yola çıkan,şirketimizin tek desdekçileri,Çevreci ve Milletini seven sizlersiniz.Sizlerin destegi ve bizlerin çalışmalarıyla ,bu yolda yılmadan,yorulmadan beraberce ilerleyecegiz,ve ilerliyoruz.

Misyonumuz
Müşterilerimizin daha temiz ve sağliklı bir şekilde temizliklerini yapa bilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak.

Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları.Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirletmeden,yarınlarımız dediğimiz çoçuklarımıza daha temiz ve onların yaşaya bilecekleri,temiz bir çevre bırakmak.

Politikamız

ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik ürünleri üretimi yaparak, Network Marketing Sistemi ile müşterilerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; müşterilerimizden aldığımız öz güvenle onlara sürekli gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile faydalı olabilmek.

Çeşitli ürün gruplarımızla onlara alternatif ürünler sunarken; Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline getirmek.

Çevreye, doğaya ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek.

Modern üretim teknikleri ile en iyi şekilde üretim gerçekleştirirken, sürekli ne pahasına olursa olsun; Çevreyi sürekli korumak ve sürekli çevreye maddi manevi yatırımlar da bulunmak.

yavaş yavaş resimleri eklemeye başlayayım

$damla%20konstre.jpg

evet arkadaşlar bu damla
oldukça konsantre 1 damlasıyla 1 lt camsil 5 damlasıyla 20 lt genel temizleyici elde ediliyor... üstelik tamamen doğal ve bitkisel...

ve bu da sıvı sabunu egzama ve mantara iyi geliyor arkadaşlar bilginize... $sivi_el_sabunu_b.jpg

keşke kokusunu da ekleyebilsem inanılmaz....

Camlari silmek icin 1 lt suya iki damla damla konsantreden damlatiyoruz sonuc misss ler gibi camlarr

Arkadaslar ersag in camasir yikama tozlari da mukemmel beyazlar icin ayri renkliler icin ayri urun var camasir aktif diye de bir sivisi var ve isin ilginc yani yumusatici ya hic gerek kalmadan super yikiyor

Arkadaslar ersag in camasir yikama tozlari da mukemmel beyazlar icin ayri renkliler icin ayri urun var camasir aktif diye de bir sivisi var ve isin ilginc yani yumusatici ya hic gerek kalmadan super yikiyor

s arkadaslar uzun zamandan sonra merhaba herkese kocaelınden yazıyorum suan ve hıc mı hıc begenmedım buraları havası suyu kotu bır an once guzelım karadenızıme donmek ıscın gun sayıcagım...

mrhb arkadaslar
ersagın bes te besı var bugun bes urun hedıye sıoparıs gırınlere ustelık uyelık ucretsıız....

Ben üye oldum alış verişe kurbandan sonra başlayacağım :-)

Ben üye oldum alış verişe kurbandan sonra başlayacağım :-)

cok ıyı bır baslangıc yapmıssınız sponsorunuz zaten sızı bılgılendırecektır ama ben yıne de soyleyeyım. mutlaka bırlıktelık saglayın ersag urunlerınde kımyasallarla bır arada kullanmayın ılk etapta
sıvı sabun
dus jelı
sampuan
bulasık sıvısı gıbı urunlerını edının cıltle dırek teması var cunkı
banyo wc
yagcoz
genel temızlık/ yada damla
urunlerı de temızlıkte ısınıze yarar.
ayrıca camasır tozları ve camasır aktıf ve bulasık matık ıle baslarsanız evınızın tum ıhtıyacını karsılamıs olursunuz kolay gelsın basarılar dılıyorum

ve her zamankı gıbı ersagla kalın saglıcakla kalın :)))

Arkadaşlar dün ersağın genel temizlik ürününü halı yıkama makinesinde kullandım inanılmaz mükemmel bir koku ve sonuç elde ettim tavsiye ediyorum üye olmak ücretsiz üye olun indirimli ürünlerden yararlanın sonuçta hepimiz evimize temizlik malzemeleri alıyoruz en azından kimyasal içermeyen ve sonuçlarının harika olduğu bu ürünleri kullanalım...

X