Ertesi gün hapı kullananlar bir bakarsa çok memnun olurum

esra.

Sağlıkla gel bebeğim...
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
266
3
arkadaşlar kimseyle konuşamadım kimseye soramadım bana bir akıl verin. yeni evliyim ve eşimle şuanda maddi ve manevi olarak bir çocuğa hazır değiliz. kondom kullanarak korunuyordum ama dün kondom yırtıldı. yumurtlama dönemini 5-6 gün geçtim ama yine de endişeleniyorum. Allah ın gücüne gitmesin de şu anda bebek istemiyorum. zamanı gelince hazır hissedince nasib etsin inşallah. bu ertesi gün hapı reçetesiz kullanılır mı, veya kullanan oldu mu. sabahtan beri internetin başında araştırıp duruyorum..

arkadaşlar kimseyle konuşamadım kimseye soramadım bana bir akıl verin. yeni evliyim ve eşimle şuanda maddi ve manevi olarak bir çocuğa hazır değiliz. kondom kullanarak korunuyordum ama dün kondom yırtıldı. yumurtlama dönemini 5-6 gün geçtim ama yine de endişeleniyorum. Allah ın gücüne gitmesin de şu anda bebek istemiyorum. zamanı gelince hazır hissedince nasib etsin inşallah. bu ertesi gün hapı reçetesiz kullanılır mı, veya kullanan oldu mu. sabahtan beri internetin başında araştırıp duruyorum..

esra hanım ayırlı gunler ertesı gunu hapını receteye ıhtıyac olmadan en yakın eczaneden temın edebılırsınz.en kısa zamanda kullanımı uygundur 2 sını aynı anda alabılecegınız gıbı ilkini hemen alıp 2, 12 saat aralıgında alabılrısınız hayırlı gunler.

Çok teşekkür ederim ilginize Allah razı olsun kara kara düşünüyorum sabahtan beri. Bir markası varmıdır acaba bu hapın. Sayfayı kaç kere güncelledim cevap gelmişmidir diye çok sağolun. a.s.

Çok teşekkür ederim ilginize Allah razı olsun kara kara düşünüyorum sabahtan beri. Bir markası varmıdır acaba bu hapın. Sayfayı kaç kere güncelledim cevap gelmişmidir diye çok sağolun. a.s.

norlevo olabılır

prospektüsü çok dikkatli okuyun ama

çünkü markasına göre kullanım şekli çok değişiyo..,

içinden dört tane çıkarsa çift çift yutuyosunuz..

ama dikkat edin yılda birden fazla kullanımı pskolojik olarak yıpratıyomuş..

İkinize de çok teşekkür ederim arkadaşlar. a.s. İlk defa oldu böyle bir kaza. Eşim abartma diyor çocuk yapmak o kadar kolay değil diye de. Şuanda bunun için hiç doğru bir zaman değil bizim için. Hiç hazır değilim. Rabbim isteyen çiftlere inşallah versin hayırlı evlatlar. Çarşıya çıkıp norlevo almayı düşünüyorum bakalım. Tekrar teşekkürler. a.s.

esra merhaba uzun bi ara olmuş mesajından sonra ama eğer o haplardan kullandıysan herhangi bir yan etkisiyle karşılaştın mı acaba???

ay anlamadım ben ya ben bu ilacı aldım bugün 1 hafta sonra adet mi olucam?ne zaman olucam?birileri kist yaptı diyor anlamıyorum ya korkutmayın ya :Sbiri 1 şeyler desin arklar

birde arkadaslar ben 15 gün once adet geciktirici hap primolut-n kullanımıstım.Bugün bu ilacı kullandım acab bi zararı olurmu yaa :S?

X