Aile Planlaması Ertesi gün hapı :(:(:( lütfen hemen okuyun:(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Vajina içine boşalma olmadıysa hamile kalınabilir mi pes yani..2 yıldır hamile kalmak için uğraşıyorum olmuyor.korkmayın vajina içine boşalma olmadıysa olmaz
Ya ilk defa yaşıyorum böyle bir şey. Pek bir bilgim de yok, saçma sorularla rahatsız ettiysem affola.. her yerde ertesi gün hapına rağmen hamile kaldım diyen, vajinaya sızıp hamile kalırsın diyen oldu çok korkuyorum.. olmaz dimi

Ya ilk defa yaşıyorum böyle bir şey. Pek bir bilgim de yok, saçma sorularla rahatsız ettiysem affola.. her yerde ertesi gün hapına rağmen hamile kaldım diyen, vajinaya sızıp hamile kalırsın diyen oldu çok korkuyorum.. olmaz dimi
Vajinaya sızarsa hamile kalınabilir önemli olan vajina içine spermin girmesi.sızma olasılığı var mıydı bunu siz bilmelisiniz.adetinize kaç gün var

Vajinaya sızarsa hamile kalınabilir önemli olan vajina içine spermin girmesi.sızma olasılığı var mıydı bunu siz bilmelisiniz.adetinize kaç gün var
İlişki olduğu gün adet sancılarım vardı yani adet günlerim yaklaşmıştı. Anal ilişki olduktan sonra boşaldığını hissedince ben hemen toparlandım. 2 saat geçmeden ella kullandım. 3 gün sonra kanamam oldu adet oldum yani günlerimdi çünkü.. yani 23 temmuzda ilişkiye girdim 26 temmuzda adet oldum 30 temmuzda bitti. Şimdi adet günüme daha var ama hamile kalma riskim var mı bundan korkuyorum..

İlişki olduğu gün adet sancılarım vardı yani adet günlerim yaklaşmıştı. Anal ilişki olduktan sonra boşaldığını hissedince ben hemen toparlandım. 2 saat geçmeden ella kullandım. 3 gün sonra kanamam oldu adet oldum yani günlerimdi çünkü.. yani 23 temmuzda ilişkiye girdim 26 temmuzda adet oldum 30 temmuzda bitti. Şimdi adet günüme daha var ama hamile kalma riskim var mı bundan korkuyorum..
İlişkiden sonra adet olmuşsunuz.hamile kalma olasılığınız yok.

İlişkiden sonra adet olmuşsunuz.hamile kalma olasılığınız yok.
Çok sağol canım. Biraz da olsa rahatladım. Rahatsız ettim kusuruma bakma. Çocuğum olmuyor dedin sanırım.. Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah ..
teşekkür ederim

Çok sağol canım. Biraz da olsa rahatladım. Rahatsız ettim kusuruma bakma. Çocuğum olmuyor dedin sanırım.. Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah ..
teşekkür ederim
Rica ederim.bu ay tedaviye başladım inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin.

Arkadaslar merhaba. Yasmin kullaniyorum marttan beri. Suan 7 gunluk aradayim. Haplarimi duzenli kullaniyorum. Adetime 2 gun var. Yalniz adettrn once hep sivulcem cikardi. Cikmadi. Surekli gaz problemim ve halsizligum var. Hamile kalmis olabilirmiyim

ERTES72 hapını içtikten bir hafta sonra kanamam oldu .. bu durum normal mi.. hamile kalmak istemiyorum.. lütfen yardımcı olun... bu arada adetime 10 gün var... bu normal mi .. nolur yardım edin kafayı yedim.. intihari düşünmek istemiyorum.

Merhaba bana yardimxi olurmusunuz erkek arkadasimla 1 gun once iliskiye girdik ve ertesi gun hapini 1 saat icinde aldim ama bugun yine girdik tekrar ertesi gun hapi almama gerek var mi acil yorum yazin lutfen

11 yıllık konuyu neden hortlattınız ki, ben de saf saf cevap yazıyordum. Hortlatmalara doyamamışlar yıllardır

X