Ertesi gün hapı

fftmaaa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
13
2
32
Merhaba arkadaşlar geçen ay ertesi gün hapı kullanmıştım ara kanama oldu sonra adet olmuştum adetim geçeli 16 gün oldu bugün de kahverengi leke geliyor ve karın ve kasık agrım var acaba ertesi gün hapı bu şekilde bir kaç ay ara kanama yapar mı

Merhaba arkadaşlar geçen ay ertesi gün hapı kullanmıştım ara kanama oldu sonra adet olmuştum adetim geçeli 16 gün oldu bugün de kahverengi leke geliyor ve karın ve kasık agrım var acaba ertesi gün hapı bu şekilde bir kaç ay ara kanama yapar mı
Canım ben de kullandım birkaç kez ama bende ara kanama veya lekelenme yapmadı tabii herkesin bünyesi farklı kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ertesi gün hapı bilindiği üzere yan etkileri fazla olan bir ilaç gurubu. Kullandığın ilaç markasının prospektüsünde yer alan yan etkilerine bakabilirsin seninkine benzer bir durum var mı diye.
Birde lekelenme tarzında kanamalar gebelik belirtisi de olabiliyor o yüzden test yapmanı veya doktoruna danışmanı öneririm :)
Forumlarda bu konuyla ilgili başka bir şey bulabildin mi ?

Merhaba,
Arkadaşlar 18 Nisan'da adetime 6 gün kala nişanlımla korumasız ilişki yaşadık ve kaza oldu ilk yarım saat içinde ulpisad kullandım.Adetim 3. gün gecikti acaba normal mi ? Şimdi erken gebelik testi yapsam doğru sonuç alır mıyım acaba ?
Lütfen yardım eder misiniz
Hastaneye gidip kan testi vermek istemiyorum.

Merhaba,
Arkadaşlar 18 Nisan'da adetime 6 gün kala nişanlımla korumasız ilişki yaşadık ve kaza oldu ilk yarım saat içinde ulpisad kullandım.Adetim 3. gün gecikti acaba normal mi ? Şimdi erken gebelik testi yapsam doğru sonuç alır mıyım acaba ?
Lütfen yardım eder misiniz
Hastaneye gidip kan testi vermek istemiyorum.
ilaç gecikme yapar. kanama yoğunluğunda ve şeklinde değişimler yapar. yapar da yapar. reglinize 6 gün kala zaten gebelik şansı çok çoook düsük boşuna almissiniz ilacı bence. test yapsanız çıkmaz. en erken test döllenmeden 12 gün sonra doğru sonuc verir. kan testi verseniz de çıkmaz cünkü gebelik hormonu da kanda döllenmeden 10 gün sonra artmaya başlar

X