Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası ERYAMAN'DA BEBEK BAKICISI ARANIYOR!

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

cicada06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
128
8
Ankara, Eryaman Göksu Mahallesinde oturuyorum. Mayıs 2017 sonunda doğum yapacağım. Hemen işe başlayacak, ben işe başlayana kadar ev işlerinde ve yeri geldiğinde 3 yaşındaki kızımın bakımında da bana yardımcı olabilecek, temiz, sigara kullanmayan, daha önceden çocuk bakmış ve referans verebilecek, tecrübeli, güvenilir, insan ilişkilerine önem veren, tercihen çocuk sahibi olan, 30-50 yaş aralığında ve en önemlisi ÇOCUKLARI SEVEN ve çocukla çocuk olabilen, çocukla iyi vakit geçirebilen bir bakıcı arıyorum.

NOT: 3 yaşındaki kızım şu an kreşe gidiyor. Doğumdan sonra da devam edecek inşallah. 2 çocuğa aynı anda bakılması gibi bir talebim yok.

henüz birini bulmadıysanız ben talibim.Ankara Eryaman da oturuyorum. Sigara alışkanlığım yoktur. 2 çocuk annesiyim. daha öncede çocuk baktım. temiz ve titizim. lise mezunuyum. ilgilenirseniz görüşebiliriz.

Bende 1.5 yasindaki ogluma bakici ariyorum. Eryamanda oturuyorum. Guvenilir cocuklari seven sigara kullanmayan birini ariyorum.

henüz birini bulmadıysanız ben talibim.Ankara Eryaman da oturuyorum. Sigara alışkanlığım yoktur. 2 çocuk annesiyim. daha öncede çocuk baktım. temiz ve titizim. lise mezunuyum. ilgilenirseniz görüşebiliriz.
Merhabalar... 3 yaşındaki kızıma evimde baktırmak istiyorum Eryaman 1. Etaptayım düşünürseniz lütfen yazın...

X