Eş ailesi ve şaşkınlığım

Genç bir öğrenci kız haketmiyordu o zaman bonkörlüğünüzü. Ne alaka yahu kölelik yapması? O nerden çıktı? Öyle bir şey yazan oldu mu? Siz söylüyorsunuz şimdi.

Bende bundan bahsediyorum zaten durumunuz varsa evladiniza yaridm yapmanız doğal değil mi şuan ikimizde aynı şeyi savunuyoruz
ben zorunluluk olarak gormuyorum aramizdaki fark bu . yardim ederler etmezler lafim yok hani evi satip parayi emekliligimde yicem deselet agzimi acmam ,bana boyle bir sey denmesine de izin vermem farkimiz bu

Agustos ayinda kendi ailenizin evinde oturdugunuzdan annenizin damat benim evimde otururken ben cefa cekemem dediginden bahsetmissiniz. Simdi baska biseyden bahsediyosunuz. Cift kisilikli misiniz?

Kocamı sevmediğimi söylemedim.
Milletin çoluğunu çocuğunu ağzınıza dolamadan önce biraz kendi anlattıklarınızı ölçüp tartın burda.

Merak edenlere

Siz ev bulup çıkın yine de bir sey dememeye çalışın esiniz yeterince kırılmıştır ailesine, sizin yorumunuz daha da kirabilir.
Keske de demeyin yasayarak gördünüz boyle düşünün
Kari koca elele verin evinizi tutun taşının evinizi de zamanla alirsiniz uzmeyin kendinizi
Kolay degil ben de evimi 3 ay once taşıdım tek basina, hala borcunu ödüyorum ama bu surec de geçecek diyorum. Allah sağlık versin calisir ödenir, siz de yeni evinizde kimseye minnet etmeden huzurla oturursunuz. Bundan sonra da kimseye gitmezsiniz kendi yaginizda kavrulursunuz.

Evet bencede yazık. Anne- baba malına değil kendilerine güvenmeleri gerekecek.
Neden ben şuan linç yiyorum anlamadım. Öncelikle haddimi astım yazık çocuğunuza diyerek. Özür diliyorum. Ama dünyaya getirdiğimiz çocuklara elimizden geldiğince yardım etmek çok mu anormal neden garipsediniz.bi anne baba emeklilik maaşıyla geçinir ondan zaten bir şey bekleyemezsiniz siz yardım etmeye çalışırsınız.Ama bi anne babanın üç dört evi olcak ama ev almak isteyen evladına yardım etmeyecek. Garip değil mi zorunda değil diyorsunuz ama ben iyi durumdaysam evladıma yardım etmek zorunda hissederim.Tekrar söylüyorum evlat bi iş yapmasın çalışmasın babadan beklesin demiyorum ama evlat elinden geleni yapiyosa, anne baba da durumu varsa yardım etsin ne olacak. Bi örnek vereceğim mesela bi ara sıkışık bi dönemden geçtik kiyamam annemde kendi biriktirdiği bi parayı vermek istedi ama almadım alamazdim onlarda kendi yağında kavrulan insanlar nasıl alıyım elinden parasını.Ama imkanları çok iyiyse zor bi durumda yardım kabul edebilirdim.Daha fazla bir şey yazmayacağım burda yanlış anlasildim.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun öyle güzel anlatmışsınız ki. Kırmamak için, beddua almamak için, anne baba oldukları için ağzımı açmıyorum. Bugün çamaşır asarken bile dondum ve biz bu insanlar yüzünden çamaşır asmayı bırakın ev taşıyacağız. Ne diyeyim bilemiyorum

Bunu bir anne bir baba evladinami yapiyor
Cok tuaf geliyor ya bana
Ogullari acikta kalmasin diye ev vermişler sonrada kışın ortasinda cikin evi saticaz
Cikin dediginiz kişj sizin evladiniz ya
Ben olsam evladim ne zaman ev alir o zaman gider satarim cocugumu niye zor durumda birakayim

Bu insanlar kendi anne babananiz değil mi?
Niye eşinizin anne babası gibi yazıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…