Erkek İnfertilitesi Eş kaynaklı(Sperm)Tüp Bebek Hazırlığı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba bizde de aynı problemler var , eşimin sperm sayısı 4 milyon ve morfoloji bozukluğu var %1 . Varikosel ameliyatını da oldu ama sonuç değişmedi . Ameliyat üzerinden 3 ay geçti Doktorum bi ihtimal Folikul takibi ile denememizi istedi Bekliyoruz şuan aşılama yapılamıyor bu değerler ile. Bizde tüp bebek yapıcaz gibi

Nerde tüp bebek yaptırdınız

Çok sevi darısı başımıza inşallah, tedavinizi nerde oldunuz şuan klinik araştırıyorum hic bir bilgim yok

Mrb bu dna hasarını okuyorum hep ama bize yapıldı mı onu bile bilmiyorum.spermiyografi ile birlikte mi bakılıyo ayrıca mı bakılıyo ya da kan testiyle mi

Mrb bu dna hasarını okuyorum hep ama bize yapıldı mı onu bile bilmiyorum.spermiyografi ile birlikte mi bakılıyo ayrıca mı bakılıyo ya da kan testiyle mi
Ayrıca bakılıyor. Sperm numunesiyle spermin dnasındaki hasar oranına bakılıyor. Yani rutinde bakılmıyor. Her merkez de bakmaz bu işleme. Yapan merkeze başvurup smermiyografi ile birlikte isteyebilirsiniz.

Ayrıca bakılıyor. Sperm numunesiyle spermin dnasındaki hasar oranına bakılıyor. Yani rutinde bakılmıyor. Her merkez de bakmaz bu işleme. Yapan merkeze başvurup smermiyografi ile birlikte isteyebilirsiniz.
teşekkür ederim bunada baktıralım belki sorun burdadır

Merhabalar daha önce yazmıştım thancs one sonrasi sperm testi yaptirdinizmi biz 2 ay kullanim somrasi test yaptik 30milyon sperm olmus 5 milyon şok olduk

Merhaba hangi merkezde.tup.bebek yaptınız acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…