eş sorunsalı

kadinlarozeldir123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
20
37
23
merhaba hanimlar bir senelik evliyim herkes gibi inişli çıkışlı zamanlarimiz oldu evliliğin ilk dönemlerinde eşim işi bıraktı ve iş bulamadı 6 ay bitiyor neredeyse iş bulamama psikolejisi mi artık ne çözemedim çok değişti oyun sevmezdi oyuna başladı telefonla işi yoktu telefonu indirmiyor elinden saçma sapan bir hal aldi çok ilgili birisi olmadi hic ama yinede beni cok mutlu ediyordu şimdi neredeyse herşey değişti ne yapabilirim sizce

İşsizlikten dolayıdır
Kendini oyuna vermesi, telefonla uğraşması falan.
Falsolu bi hareketi yoksa sorun yok demektir. Biraz destek olun. İş nasıl arıyor?

İşsizlikten dolayıdır
Kendini oyuna vermesi, telefonla uğraşması falan.
Falsolu bi hareketi yoksa sorun yok demektir. Biraz destek olun. İş nasıl arıyor?
Teşekkür ederim ilgilendiginizden dolayı her türlü destekte bulunuyorum bugünlerde geçecek öyle böyle ama hal hareketi değişti hatta girdim 3 ay çalıştım ama virüsten dolayı çıkarıldım hayırlısıyla geçer inşallah

Can sıkıntısından olabilir. Ama telefonla uzun zaman geçirmek bir sure sonra sıkıntı çıkarabilir. Beraber aktiviteler yapın.
Oynadığını oyunlari siz de öğrenin.
Kutu oyunlari alin.
Puzzle alin vs vs.
Malum donemde iş de bulamax ama yine de beraber iş bakmaya çalışın. Yalniz bırakmayın derim

X