eşarptan kolye...

ddenizs

KRONİK MUTSUZ
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
44
0
Eşarp yada fularınızdan kolye yapmayı hiç düşündünüz mü? İstediğiniz bir fular yada eşarbın içine boncuk koyup eşarbı yuvarlayın ve düğüm atın her boncuk için aynı işlemi tekrarlayarak istediğiniz uzunlukta kolyenizi tamamlayabilirsiniz
kolye1dg5.jpg

http://beadscarf.com/gallery.html diğer çeşitlerini burdan görebilirsiniz

ben aynı şeyi küçüklü büyüklü taşlarla yaptım çok şık oldu.

Ya ben bu ara kizlarda doğulularin taktiği puşilerden görüyorum..nelerin modasi çikti yaa cixx:))):s

güzelde hoşta nasıl yapılıyor hayatım anlatıversen bi

canımcım kullanmadığın ya da eski eşarbı alıyorsun ben boncukla değilde bildiğimiz çakıl taşları koydum.boncuğu yada taşı sarıp bir düğüm atıyorsun.sonra tekrarlıyosun.gerçekten şık oluyor.hatta o linkini verdiğim sitede kravattan yapmışlar eski kravatlar için süper fikir.kolya boylarınıda istediğin gibi ayarlıyabiliyorsun kaydirigubbakcemile3

süper ya bayıldım inşallah becerebilirim yapmayı arnızda deyen varmı arkadaşlar

aksesuar ,takı falan sevmem ama bu çok enteresan geldi..iyi bir kombinasyonla hoş durur.........

gerçektan çok değişik ve şık duruyor, böyle şeylere ilgimde var kesinlikle deniycem...

anaaaaaaa yapmayan ne olsun....cok guzel yaaa..evde bir suru ceviz buyuklugunde mileler var onlardan olurmuki acep??agir olmasin....denemekten zarar cikmaz dime......

X