Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım nasılsın üzülme hemen kötüye yormayalım bizim dualarımız sizinle merak etme inan ben tedaviden çok çok dualarımıza inanıyorum içini ferah tut Mevla ne demişse o olacak kendini yıpratma ne olur

Kızlar memorialde testi inceleyen dr görüştüm
ml de 1 buçuk milyon lökosit varmış
ml de 500 binde eritrosit varmış yani kanallarda kanama olabilirmiş
hemen bi üroloji dr görünsün eşin dedi
hiç germ hücresine ait bi hücre göremedim dedi
şuanda nefesim kesildi
çok kötüyüm
allahım daha kötü sonuçlar çıkmasın inşlh
neden kanama oldu acaba kızlar ne yapmalıyım
eşimlede hiç konuşmadık
ölmek üzereyim:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
denizbulut canım soğuk kanlı olmaya çalış ama gerçekten eşin mutlaka ürologa gitsin biran önce ,işin ehli olan uzmanlar muayene etsin inş.korkulacak birşey yoktur ama belki bitkiseller falan yan etki yapmıştır .bence hiç ihmal etmeyin Allahım acil şifalar versin hayırlı işinin ehli kişiler tedavinize vesile olsun.

nasılsınız bacılar ben uzun zamandır gelemiyorum buralara ama hepinizin haberlerini alıyorum hamiş hanım dualarım sizinle hayırlı alın yavrularınızı kucaklarınıza inşallah eee tabiki darısı bizim başımıza biliyosunuz bizde celaleddin hocada tedavideyiz ama ben uyuşuk gibiyim ne oluyo bana anlamıyorum birden patlak vericem diye korkuyorum uzun zamandır ilk defa böyle oldum akşam annemlerde kız kardeşim kuzenlerim gelmişti hepsinin yavrulrı kucağında sadece benim kucağım bostu inannırmısınız ellerimi bir yere sığdıramadım çoook çok kötü oldum kardeşim anlamasın diye kendimi çok sıktım her nekadar belli etmediysem işte inşallah bizimde kucaklarımız dolucak yavrularımızla hepinize hayırlı aksamlar

nasılsınız bacılar ben uzun zamandır gelemiyorum buralara ama hepinizin haberlerini alıyorum hamiş hanım dualarım sizinle hayırlı alın yavrularınızı kucaklarınıza inşallah eee tabiki darısı bizim başımıza biliyosunuz bizde celaleddin hocada tedavideyiz ama ben uyuşuk gibiyim ne oluyo bana anlamıyorum birden patlak vericem diye korkuyorum uzun zamandır ilk defa böyle oldum akşam annemlerde kız kardeşim kuzenlerim gelmişti hepsinin yavrulrı kucağında sadece benim kucağım bostu inannırmısınız ellerimi bir yere sığdıramadım çoook çok kötü oldum kardeşim anlamasın diye kendimi çok sıktım her nekadar belli etmediysem işte inşallah bizimde kucaklarımız dolucak yavrularımızla hepinize hayırlı aksamlar
canım benim seni okadar iyi anlıyorum ki ne desem sana teselli olmaz Rabbim sabrını veriyor zamanı gelince inş.sizinde evleriniz kuçaklarınız dolcak ahhhhhhhhh canlarım benim .içim öyle buruk ki biz yaşadık zor günler başkaları yaşamasın çoçuksuz hiç bir kadın kalmasın .

hatunlar çoğunuzun resmini facede gördüm maşallah kıpır kıpır hayat dolu görünüyorsunuz,hepinizde çok güzelsiniz .ALLAHIM yuvalarınızı kollarınızı bebklerinizle doldursun .Mutlulukların en güzeliyle sevinmeyi nasip etsin.yuvalarınız çoçuk sesleriyle çınlasın dilim döndükçe hep dualrımdasınız:KK19:

aaaaaaaaaaaaaaaa kızlar bugün benim evlilik yıl dönümümmüş ya şimdi gördüm tam 7 yıl olmuş.eşiminde benimde hiç aklımıza gelmedi .her zaman ağlardım hep sayardım günleri .......şuna baksana şimdi ikimizde unuttuk.

eşin de inmemiş testis olupta ilaç tedavisine yanıt veren var mı? ya da ilaç tedavisi gören? zaman geçtikçe insanın aklına bisürü şey takılıyor, acaba ilaç tedavisi her hastada işe yarar mı:44: off bizim emre beyle bir görüşmemiz oldu ozaman ilaç tedavisi yok işe yaramaz dedi:KK43:

Canım benim eşimde inmemiş testisten dolayı azosperm,eşimin tek testisi var oda tam yerinde değil şuan celalettin hocada tedavideyiz,yanıt alıp alamayacağımız eylülün 15 inden sonra belli olacak,sizde testisler kasıktamı

denizbulut , zambak06 , aruna , ecrin 23 için besmeleleri bitirmeden yeni liste yayınlamayacağım.
okumayan arkadaşların biran önce okuyup bana bildirmelerini rica ediyorum.
çabuk okursak yeni dualara geçeriz arkadaşlar.
okuyupta nete giremeyecek olanlar özelden tel nolarını versinler ben ararım canlarımmmmm.

dualarımızın kabul olması dileğiyle ....:KK16::KK16:

Canım benim eşimde inmemiş testisten dolayı azosperm,eşimin tek testisi var oda tam yerinde değil şuan celalettin hocada tedavideyiz,yanıt alıp alamayacağımız eylülün 15 inden sonra belli olacak,sizde testisler kasıktamı

cnm benim eşimde 5 yaşında ameliyat olmuş emre bey birini ypk gibi düşünün çok küçük dedi diğeride normalden küçükmüş:KK43: yerinde inşallah güzel sonuçlar alırsınız siz mikrotese yaptırdınız mı cnm

cnm benim eşimde 5 yaşında ameliyat olmuş emre bey birini ypk gibi düşünün çok küçük dedi diğeride normalden küçükmüş:KK43: yerinde inşallah güzel sonuçlar alırsınız siz mikrotese yaptırdınız mı cnm

bir de cnm hoca ne dedi size ümit verdimi:18: off bugün yine çok soruluyum çok sıkıntılıyımmm:KK43:

Son düzenleme:
denizbulut , zambak06 , aruna , ecrin 23 için besmeleleri bitirmeden yeni liste yayınlamayacağım.
okumayan arkadaşların biran önce okuyup bana bildirmelerini rica ediyorum.
çabuk okursak yeni dualara geçeriz arkadaşlar.
okuyupta nete giremeyecek olanlar özelden tel nolarını versinler ben ararım canlarımmmmm.

dualarımızın kabul olması dileğiyle ....:KK16::KK16:

canımben ecrin kardeşin besmelelerini okudum.ALLAH kabul etsin.kucağı çifter çifter:KK8::KK55: dolsun.

bir de cnm hoca ne dedi size ümit verdimi:18: off bugün yine çok soruluyum çok sıkıntılıyımmm:KK43:

Canım biz gittiğmizde hoca bize olacak inşallah dedi,ama tabi biz durumumuzun çok zor olduğunu biliyoruz pek bir beklenti içine girmeden gittik hocaya,ama şimdi biraz gelişmeler gördükçe heveslenmeye başladık, ben celalettin hocaya gitmenizi tavsiye ederim çünkü bu kullanılan iğneler testisleri büyütüp geliştiriyor,hem siz bizden daha şanslısınız 2 testiste yerinde,tedavi olmayı deneyin derim arkadaşım.

Canım biz gittiğmizde hoca bize olacak inşallah dedi,ama tabi biz durumumuzun çok zor olduğunu biliyoruz pek bir beklenti içine girmeden gittik hocaya,ama şimdi biraz gelişmeler gördükçe heveslenmeye başladık, ben celalettin hocaya gitmenizi tavsiye ederim çünkü bu kullanılan iğneler testisleri büyütüp geliştiriyor,hem siz bizden daha şanslısınız 2 testiste yerinde,tedavi olmayı deneyin derim arkadaşım.

Yazmayı unutmuşum,biz 5,5 yıl önce mikrotese olduk sonuç sertoli cell only,sperm üretecek ana hücre bile yok.

Yazmayı unutmuşum,biz 5,5 yıl önce mikrotese olduk sonuç sertoli cell only,sperm üretecek ana hücre bile yok.

:KK43: off cnm ya biz daha yeni öğrendik genetik testin sonucunu bekliyoruz inşallah temiz çıkar..sonra nutlaka gidicez celalettin hocaya bakalım ama bugün bende çok kötüyüm:KK43:

aaaaaaaaaaaaaaaa kızlar bugün benim evlilik yıl dönümümmüş ya şimdi gördüm tam 7 yıl olmuş.eşiminde benimde hiç aklımıza gelmedi .her zaman ağlardım hep sayardım günleri .......şuna baksana şimdi ikimizde unuttuk.

cnmm Allah nice nice mutlu,sağlılı yıllar geçirmenizi nasip etsin inşallah..:)

Günaydın kızlar. Pıtırcık canım ben ecrin arkadaşın besmelesini okudum . Allah kabul etsin . Ben kaçırdım mı bilemedim yoksa bahar için sonra mı okuyacağız ? Bu arada eşim maalesef sperm testini dün yaptıramadı, bugün de Eskişehir e gidiyor kısmetse yarın yaptıracak bakalım hayırlısı olsun...

evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun :KK9:bir daha ki yıl hiç hatırlamassın arkadaşım bebişlerden fırsat kalmayacak:KK1:
Allah uzun bir evlilik nasip etsin sizlere mutluluğunuz daim olsun inşallah:KK16::KK16:

Rabbim hayırlı sağlıklı bol çocuk sesleri ile dolu bir daha nice nice yıllar geçirmenizi nasip etsin İnşallah.:KK16:

ben ecrin23 kardeşimizin duasını okudum.
Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli ikiz ikiz evlatlar nasip etsin inşallah.:KK16:

X