Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hatunlar çoğunuzun resmini facede gördüm maşallah kıpır kıpır hayat dolu görünüyorsunuz,hepinizde çok güzelsiniz .ALLAHIM yuvalarınızı kollarınızı bebklerinizle doldursun .Mutlulukların en güzeliyle sevinmeyi nasip etsin.yuvalarınız çoçuk sesleriyle çınlasın dilim döndükçe hep dualrımdasınız:KK19:

aaa bak ben bunda geri kalmışım:KK1:cansunida hariç kimsenin face yok bende

pıtırcık ecrin23 arkadaşımızın besmelesini bende okudum Rabbim gönlündekini kabul etsin hayırlı evlat nasip etsin

aaaaaaaaaaaaaaaa kızlar bugün benim evlilik yıl dönümümmüş ya şimdi gördüm tam 7 yıl olmuş.eşiminde benimde hiç aklımıza gelmedi .her zaman ağlardım hep sayardım günleri .......şuna baksana şimdi ikimizde unuttuk.
tatlım evlilik yıldönümün kutlu olsunnnnn:123::123::123:
bak bu sene de unuttunuz demek çünki kafanız rahat bebişleriniz yolda içiniz zrahat olsun bu sene böyle oldu seneye bebişleriniz kucağınız da kutlarsınız inşlh
cnm sağlık sıhhat ve bebeklerinle yuvanda her daim huzur ve saadet eksik olmasın:KK16::KK16:
Günaydın kızlar. Pıtırcık canım ben ecrin arkadaşın besmelesini okudum . Allah kabul etsin . Ben kaçırdım mı bilemedim yoksa bahar için sonra mı okuyacağız ? Bu arada eşim maalesef sperm testini dün yaptıramadı, bugün de Eskişehir e gidiyor kısmetse yarın yaptıracak bakalım hayırlısı olsun...
cnm inşlh eşinde bol bol güzel haberler alırsın :KK34:
günaydın canım arkadaşlarım bugün inşallah sevindirici haberler duyabiliriz
sana da günaydın cnm inşlh bugün ve bundan sonra hep güzel haberler peşimizi bırakmasın:KK34::KK16:

cemrem canım hani sizin sperm çıkışı olmadan 1 milyon hücre görülmüştüya acaba 1ml demi yoksa meninin tamamında mı görüldü?

cemrem canım hani sizin sperm çıkışı olmadan 1 milyon hücre görülmüştüya acaba 1ml demi yoksa meninin tamamında mı görüldü?
cnm
bizde 1 milyon hücre yazıyordu verilen meninin tamammında çıkan sonuçtur bu güzelim

Son düzenleme:
aaaaaaaaaaaaaaaa kızlar bugün benim evlilik yıl dönümümmüş ya şimdi gördüm tam 7 yıl olmuş.eşiminde benimde hiç aklımıza gelmedi .her zaman ağlardım hep sayardım günleri .......şuna baksana şimdi ikimizde unuttuk.

daha nice mutlu senelere inşalah canım erken başladınız unutmaya :)) ikizler gelsin asıl o zaman kendinizle ilgili hiç birşeyi hatırlamaya fırsat bulamayacaksınız... maşallah 18 haftalık olmuşun cinsiyetleri bellidir şimdi... Rabbim hayırla kucağınıza almayı nasip etsin darısı diğer tüm kardeşlerimize inşallah herkesin kucağı yavrularıyla dolsunnn...

yeşil034;

canım umarım bir an tüp bebek tedavisine başyalabilirsiniz.Ve inşh olumlu sonuçların hakkınızda hayırlı bakalım.
dualarımdasınız hep herkes...

cemre29;
canım okul için hayırlı olsun ben en sona kalmışım galiba bu ara çok sık giremiyorum.
girebildiğim kadar takipteyim.:)

denizbulut;

çok geçmiş olsun canım.umarım önemli birşey yoktur.iyi şeyler düşün bir an önce ürologa gidilsin tabi.
güzel haberlerini bekliyoruz.

pıtırcık ;
aruna
alev99

arkadaşlarımınkini okumuştum.bilg.

bizde Kaan aydosta tedavi olduk.allah ondan razı olsun.kurtulduk sayılır bu illetten azda olsa sperm bulundu tüp bebek yapacağız bu hafta işte.
bir kez mikrotese olduk hiçbir şey bulunamadı.bir yıl sonra prengly iğne ve klomen hap yazdı kullandık altı ay sonra çıktı biraz.bu bir yıl aradada hep takviye ilaçlar yazmıştı Kaan hoca onları kullanmıştık.

Aycan esinde ne gibi sorunlar vardi bana anlatirmisin benim esimde fsh cok yuksek sperm bulunamadi ve gen analizindede sorun cikti y kromozomu delesyonu var bunca kotu seyden sonra tedavide sonuc alinirmi bilmiyorum sen neler yasadin anlatirmisin buna ihtiyacim var

Canım fatihteki andromerde mi yaptırdınız bizde 1 ml bu kadar vs yazılmış toplamda 3 ml var 3 lemi çarpacagim kusura bakma canım çok sordum ama sen bana umut oldun

Canım fatihteki andromerde mi yaptırdınız bizde 1 ml bu kadar vs yazılmış toplamda 3 ml var 3 lemi çarpacagim kusura bakma canım çok sordum ama sen bana umut oldun
cnm biz mecidiye köyde yaptırıdk düzen labaratuar diye özel bi yere sonuçta
4 ml yazıyordu meni miktarında ve sonuç bölümünde 1 milyon yuvarlak hücre yazıyordu güzelim andromerde başka zaman yapılan testtte de yuvarlak hücre ile germ hücreleri yazıyordu tatlım
ama ml ne olursa olsun önemli olan çıkan sonuçtur ml n ekadarsa o kadar hücre olur demek yanlış olur
bi daha ki testt zamanı laboranta sor istersen kafan takılmasın
onu anlamadım ama genelde ml in tamamı aynı sonuç yazar
olsun sor cnm yardımcı olucaz ki öğrenelim herşeyi:KK34:

cnm biz mecidiye köyde yaptırıdk düzen labaratuar diye özel bi yere sonuçta
4 ml yazıyordu meni miktarında ve sonuç bölümünde 1 milyon yuvarlak hücre yazıyordu güzelim andromerde başka zaman yapılan testtte de yuvarlak hücre ile germ hücreleri yazıyordu tatlım
ama ml ne olursa olsun önemli olan çıkan sonuçtur ml n ekadarsa o kadar hücre olur demek yanlış olur
bi daha ki testt zamanı laboranta sor istersen kafan takılmasın
onu anlamadım ama genelde ml in tamamı aynı sonuç yazar
olsun sor cnm yardımcı olucaz ki öğrenelim herşeyi:KK34:

Teşekkür ederim canım

yeşil034;

canım umarım bir an tüp bebek tedavisine başyalabilirsiniz.ve inşh olumlu sonuçların hakkınızda hayırlı bakalım.
Dualarımdasınız hep herkes...

Cemre29;
canım okul için hayırlı olsun ben en sona kalmışım galiba bu ara çok sık giremiyorum.
Girebildiğim kadar takipteyim.:)

denizbulut;

çok geçmiş olsun canım.umarım önemli birşey yoktur.iyi şeyler düşün bir an önce ürologa gidilsin tabi.
Güzel haberlerini bekliyoruz.

Pıtırcık ;
aruna
alev99

arkadaşlarımınkini okumuştum.bilg.

sağol canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun rabbim yazmışsa olacak yazmamışsa kendimi paralasam parçalasam da boş:KK14:

kızlarr biraz önc lise sınavımın sonuçları açıklandıııııııııııııııııııııııı
matematik ve geometriden kaldım şükür onlar artık muaf oldu
veeeeeeeeee bütün derslerden geçmişim kredi,m umduğumun da üstüne geldiiiiiiiii:KK52::KK52:
Ayyy hiç ummadığım dersleri bile geçmişimmmmmm:KK76::KK76:
Tabiki mat. Ve geometriyi de keşke muaf olmadan geçebilseydim ama olmuyo aklım almıyo ancak öğretmen öğretecekte o zaman oluyo da bende nerde bulucam öğretmeni olsun inşlh üniversite beni bekle gelicem kısmetse
esma güzelim bende diplomamı alıcam inşlhhh senin gibi kızzzzzzzzzzzzzzz:nazar::nazar:

canımmmmmm tebrikk ederimmmmmm dersleri geçmişsinnnn:KK19::KK19:
çokkk sevindimmmm şimdi sıra lisede onuda çabucak geçip diplomanı alacaksınn bebişlerinde gelecek çifte mutluluk yaşayacaksın inşallah :KK9::KK9:
Evettttt güzelimmmmm bende sana çok yardım ederim herkonudaaa herşeyi sorabilirsin:KK34::KK54:

X