Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

herşey güzel olacak için okudum
Allah niyetini gerçekleştirsin inşallah

canım tablona benide eklermisin
yaş 27-33
evlilik süre 3
sebep 12-13 yasında geçirilen hodgin lenfoma ya bağlı kemoterapi raadyoterapi
süreç kaan hocayla devam ediliyor
ameliyat 2 kez tese
sonuç 1. de kalitesiz bulunup donduruldu çözülünce canlanmad 2. debulunamadı
1 kez tüp bebek denemesine başlandı sperm bulunamayınca yarım kaldı umut tüp bebekte.

merhaba baharcım
ilgine öncelikle teşekkür ederim eşin içinde çok geçmiş olsun onun için acil şifalar dilerim umarım korkulacak birşey yoktur .gerçekten çok benziyoruz seninle benimde eşimin geçen kasımda kasık bölümünde 3cm lik bir şişlik meydana geldi.haslağı tekrarlandı diye düşündük kan testlerinde olumsuz bir durum yoktu ama doktorumuz şişliğin lenf bezi olduğunu büyüklüğünden kaynaklı tekrarlamış olma olasılığı yüksek gibi görünüyor dedi. eşim hemen ameliyat oldu.pataloji sonuçlarını beklerken geçen 15 günlük süreçte hergün öldüğümü hissettim. sonuçta ilginç çıktı. kanserli hücre değil diyemem ama kanserli de diyemem yeniden tetkikler falan sonunda hiç bişeyçıkmadı yaklaşık bir sene oldu kötü giden birşey olmadı. şuan bütün değerler normal inş sizde olumsuz bir şeyle karşılaşmazsınız sağlıklı huzurlu bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alırsınız canım

cnm maratonun hayırlı olsun örencilerinle senin bebişte şimdiden öğreniyo işte okul hayatını
hadi inşlh eşinden güzel haberler alırsın cnm benim dualarımız inşlh kabul olur....
evet cnm hafifi derecede çıktı ama genede işi sıkı tutarım ay ne olucak bi iğne tedavi öncesi yığınla iğne olmuyormuyuz ki..
inşlhh o aşamalara gelsemmmmm..
evet cnm sizlerde de çıktı zaten benim ki de ondan çıktı ee baktı ki 3 kankisinde var bende de çıksın ayıp olmasın onlara dediolsunda anneciği bir değil kaççç iğneler olmaya razı onun canı sağolsun hayırlısıyla bana gelsinde ben onun için herşeylere katlanırım zaten yılalr şahidim katlanmak konusunda..teşekkür ederim bakalım girdik bi yola inşlh istediğim bölümde muvaffakiyetli olurum:44:

eşine geçmiş olsun cnm inşlhh bi daha kötü günler görmessiniz
ve hayırlısıyla meleğini kucağına aldığın günleri göresin..

cnm ben herşeygüzelolacak arkadaşın besmele şeriflerini okudum allah c.c kabul etsin tez zamanda kaliteli spermleri çıksın ve onlara hayırlı evlat olsunlar inşlh amin....

canım geçmiş olsun Allah cc meleklerini sana bağışlasın inşAllah kısa sürede tedavin sonuçlanır evine dönersin. hamile olanların duası kabul olurmuş. Dualarınıza o kadar çok ihtiyacımız var ki Allah cc razı olsun dua eden herkesten ve senden.Bende her kk baktığımda hep güzel haber okuma heyecanı içindeyim inşAllah sıkıntılarımız kısa sürede biter arkadaşlar sabırlı olalım Rabbim neylerse güzel eyler herkese selam hoşçakalın

cnm bu yıl ikinci sınıfım ama benim kuzucuklar geçen yıl 60-66 ay grubu olduğu için şimdiki birlerle aynı yaştalar okulun depo olarak kullanılan sınıfına geçtik zor iki üç geçirdim vardır bunda da bir hayır kan pıhtıllaşmasında 4 taşıyıcı var hafif için kaç olması gerekiyor benim 3 genetik dr çok yoğun demişti süleyman hoca önemli değil sadece benim zorumla aspirin kullan dedi hamilelikte iğne kullanırsın demişti

cnm okulun hayırlı olsun genetiğin temiz çıkmış ne güzel bir haber pıhtılaşma bende çok yoğun çıktı buna rağmen süleyman hoca önemsiz dedi çünkü tüp bebek sürecinde ilaçları ona göre veririz iğneyi ona göre veririz dedi folikasit çok yararlıymış hatta ömürboyu kullandedi aktarımızda kişniş verdi üzümçekirdeği verdi kan akışı için

cnm sen de bizim dualarımızdasın ....

ayyy yerim ben nazlı kzımı büyümüş maşallah bakalım annesi 2 hafta sonra kızımın canı ister gösterir yüzünü

okudum canım pıtırcık senden de Allah cc razı olsun liste düzenleyip bizi dualarda buluşturuyorsun sağol. Allah cc gönlüne göre versin pıtırcığım. ilkbahar Rabbim kısa sürede salih sağlıklı evlat nasip etsin sana inşAllah

okudum canım ese44 kader arkadaşım Allah cc dualarımızı kabul etsin inşAllah kısa sürede yüzünü güldürsün

Sağol canımmmm inşallahhhhh.
cuma günüde inşallahhhhhh bol bol kaliteli spermler çıkar bizde burda halay çekerizzz

AYYY KIZZ YERİM BEN ONU MİNNOŞA DA BAKIN KENDİNİ GÖSTERTMEMİŞ HAKKİKATEN ÇOK NAZLIYMIŞ
İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA YİNE GÖRÜRSÜN CİMCİMEYİ

Evt cnmmmmm adı gibi göstermediiii kendini nazlandı
inşallah canımmmmm benimmmm ..Rabbim hepinize nasip etsinn:26:

Sağol cemrem teyzesiiii büyüyoooo naz hanımm
Aminnnnn bitanem Rabbim o günleride gösterir inş.:26:
sizlerinde böyleeeee haberlerinizi alırız..inş:26:

MAŞALLAH Allah bağışlasın canım..

Sağol cnm Allah razı olsun.darısı sizlerin başına :26:

Evtt cnmm göstermedi.bi dahaki kontrolde artık ..
Aminnn canımmmmm benimm
Rabbim sizlerinde yüzünü güldürsünnnnn inşallah :26:

ayyy sevsinler nazlı kızını.maşallh doğsunda hayırlısıyla ismiyle büyüsün.

canım İNŞ hiç bi sorun yoktur.hayırlı sonçlarla gel.

Sağolll cnm benim inşallahhhhh sen nasılsınnnn minik kızlarınn nasıllll

Bi doğsunn yiycemmmmm
Aminnnnn cnm sağoll.
bende onu bekledim görürsem yüzünü diye ama bu defa olmadı sağlıklı olsunda artıkk..3 ay sonra canlı görücem inş.

Sağol canımmmmm benimm
Evt cnm Çok şükür Rabbim bugünleri gösterdiiiiii..inşallah sağ sağlim kucağımada alırım.
Rabbim nasip ederse kardeşte olur inşallahhhh:26:
Canımm çoğumuz geçtik bu yollardan ve hiç pes etmedik şimdi mutluluğunu yaşıyoruz..
inşallah sizlerde yaşayacaksınızzz Allahın ziniyle vakti gelinceeee:26:
Dualarına gönülden aminn diyorummmmm.
sizler her zaman benim dualarımdasınız sizleri en iyi biz anlarızzzzz
Rabbim bu uğurda emek veren herkesin yüzünü güldürsün inşAllah.:26::26:

flz ayrıntılıya girmişsin herşey yolundaymış,maşallah naza ,Allah size bagışlasın.herkese slm

A.S canımm bebekler iyimiş çok şükür ..kan sonuçlarında inşallah düzene girer.
Rabbim seni ve melekleriniiiii korusun inşallah cnm iyi haberlerini bekliyoruz.:26:
sizde bizim dualarımızdasın cnmmmm.Allah emanet olunnn:26::26:
Evt cnm girdimmm bunuda atlattım.sağolllll..Aminnnn.

Son düzenleme:

İnşallah rabbim salih saliha evlat sahibi eder cümlemizi. Canım sağlık ocağı dediğin aile hekimliği demi? Orda kan pıhtılaşması varmı onumu öğrenmek istiyorum dedin?:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…