Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Eşi boğa burcu olan varmı ?

Elos_eloo

Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2016
435
271
Merhaba çok merak ettiğim bir konu eşi boğa burcu olan varmı anlaşma durumunuz nedir bu arada bende balık burcuyum

Eğitim durumu,yaşadığı çevre,aile yapısı ?
Boğa kuzenim var,karısına aşıklar ötesi,3 çocukları var,iyi anlaşıyorlar evde yardımcı eşine vs
Boğa tanıdık var eşine şiddet uyguluyor,

Biz sizin tersiniz. ben boğa, eşim balık
Asla anlaşamıyoruz ben çok gerçekçiyim hayal kurmayı sevmem, oda hayalperest.
Ben sağlam ilerlerim işimi riske almam. O hemen kafasına koyduğunu yapar. Ne geliyorsa aklına yapar. Cebinde 5 kuruşu yokken sürekli borç ödüyoruz, milyonlarca lira borcumuz var. 2 dükkan açtı, kapattı.

Eğitim durumu,yaşadığı çevre,aile yapısı ?
Boğa kuzenim var,karısına aşıklar ötesi,3 çocukları var,iyi anlaşıyorlar evde yardımcı eşine vs
Boğa tanıdık var eşine şiddet uyguluyor,

Doğal gaz mühendisi kendisi elinden her iş gelir gaziantepli ailesi de normal insanlar

Biz sizin tersiniz. ben boğa, eşim balık
Asla anlaşamıyoruz ben çok gerçekçiyim hayal kurmayı sevmem, oda hayalperest.
Ben sağlam ilerlerim işimi riske almam. O hemen kafasına koyduğunu yapar. Ne geliyorsa aklına yapar. Cebinde 5 kuruşu yokken sürekli borç ödüyoruz, milyonlarca lira borcumuz var. 2 dükkan açtı, kapattı.

Evet ama düşüncesiz duygusal romantik değil benim beklentilerim ayrı onun tek derdi çalısıp geleyim yiyelim içelim oturalım hayatımızda herşey yolunda gibi davranmasından bıktım :KK43:

bu mesele genelde sadece burçla değil kişilerin yaşam ve büyüme tarzlarıyla alakalıdır. biz burdan sizin ilişkinize dair tahminde bulunamayız. ama genel olarak boğa burçları kararlı ve inatçı oluyorlar.

Ben boğa burcuyum, erkeği de tanıdığım olarak var. Genelde çapkın olurlar, sadık olmazlar. Gözleri dışardadır. Ama seninkini bilemem ben bildiğim yönünü anlattım, sevgilimde olmadı sadece gözlemlediğim kadsrıyla. Nişanlım yay

siz nasil anlasabiliyormusunuz
Bilmiyorum ki :))
Eşim uysaldır benim
Anlayıslıdır
Yardımcıdır
Hiçbir isteğime hayır dediğini bilmem
Hiç birseyi sorun ettiğini de bilmem

Tek sevmediğim huyu
Herkese karsı cok merhametli
Olması
Yani bi insan ona kötülük yapsa s sineye ceker
Birsey olmamıs gbi davranır
Bu swfer karsısındaki hatasını anlamaz
Bir de trafikte cok sinirli
Trafıkte iken anlasamıyoruz
Onun dısında bana cok düşkündür
Destektir

Ama dik inatcı oldugu yonler de vardır
Bazen cok uyuz olur mesela
İnadına düşündüğünün tersini soyler falan

Küs kalmayi sevmez
Cabuk söner ama siniri fenadir

Senin eşin nasıl ?
Boğa duygularını cok dısa vurmaz
Balık dısa vurur

Bilmiyorum ki :))
Eşim uysaldır benim
Anlayıslıdır
Yardımcıdır
Hiçbir isteğime hayır dediğini bilmem
Hiç birseyi sorun ettiğini de bilmem

Tek sevmediğim huyu
Herkese karsı cok merhametli
Olması
Yani bi insan ona kötülük yapsa s sineye ceker
Birsey olmamıs gbi davranır
Bu swfer karsısındaki hatasını anlamaz
Bir de trafikte cok sinirli
Trafıkte iken anlasamıyoruz
Onun dısında bana cok düşkündür
Destektir

Ama dik inatcı oldugu yonler de vardır
Bazen cok uyuz olur mesela
İnadına düşündüğünün tersini soyler falan

Küs kalmayi sevmez
Cabuk söner ama siniri fenadir

Senin eşin nasıl ?
Boğa duygularını cok dısa vurmaz
Balık dısa vurur

aksine ben balik burcuyum ama fazla gururluyum inatci ve kibirli hayatta taviz vermem burnumdan kil düsse ona inadimdan egilip almam hayalperest bir insanim evet herseyi toz pembe olsun isterim genelde sirf özel hayatimda degil is aile yasam herseyde ama yeri geldiginde sonuna kadarda hayatin gerceklerini bildigimi ortaya cikar farkli bir kisi olurum evet trafikte benimkide cok asiri sin irli hic anlasamayiz ben sasirir kalirim trafikteki tavirlarina resmen bön bön bakarim suratina evde cok konusur haksizsa bile illahakli oldugunu savunur beynim i uyusturana kadar konusur yani o derece ben artik yeterki o sussun diye tamam sensin sen derim konusmamayi tercih ederim en fazla 7 gün küs kali oda 1 kere oldu 2 gün konusmaz ben ondan daha inatci oldugum icin o önce konusur hep oooo daha anlatsam masal olur aksi huysuz herseyi kendi bilmis iciom cok dolu cok :KK43:

Bu şekilde anlaşıp anlaşamayacağınız belli olmaz. Doğum haritalarınız önemli. Yükselenleriniz nedir, Venüs hangi burçta 10.ev uyumlu mu vs durumlara bakılıyor. Yoksa zibilyon tane boğa burcu var. Hepsi aynı mı. Gerçekçi bir yorum için doğum haritalarınız karşılaştırılmalı. Ayrıca karakter doğum haritası+genetik faktörler+çevre kültür yaşanmışlık gibi bir sürü etken var.

X