Erkek İnfertilitesi Eşi varikosel ameliyatı olan hanımlar toplaşalım

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Ceyeren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
1
1
28
Kızlar eşim 2 ay önce varikosel ameliyatı oldu ileri dereceydi hastalığın 3 evresi var eşim 4. Evreydi henüz tahlil yaptırmadık ama ameliyattan ne kadar süre sonra sperm sayısında yükselme oldu sizde, 6 aydan önce pek bir değişme olmaz diyorlar İnternette ama ☹️

Merhaba bızde de 1 grade ameliyat olsak mı dıye kararsızıs önerebılcegınız dr var mı

Kızlar eşim 2 ay önce varikosel ameliyatı oldu ileri dereceydi hastalığın 3 evresi var eşim 4. Evreydi henüz tahlil yaptırmadık ama ameliyattan ne kadar süre sonra sperm sayısında yükselme oldu sizde, 6 aydan önce pek bir değişme olmaz diyorlar İnternette ama ☹
Merhaba ameliyattan sonra test yaptırdınız mı

Kızlar eşim 2 ay önce varikosel ameliyatı oldu ileri dereceydi hastalığın 3 evresi var eşim 4. Evreydi henüz tahlil yaptırmadık ama ameliyattan ne kadar süre sonra sperm sayısında yükselme oldu sizde, 6 aydan önce pek bir değişme olmaz diyorlar İnternette ama ☹
2 bucuk ayda hamile oldugumu öğrendim bence ümitsizliğe kapılma 2 ay sonra test yaptırdık düşük cıkmıstı sonuclar 3. Ay bıda yaptırdık mükemmel bi artıs vardı ve o gun hamile oldugumuda öğrendim tabi takviye ilaç kullandık

2 bucuk ayda hamile oldugumu öğrendim bence ümitsizliğe kapılma 2 ay sonra test yaptırdık düşük cıkmıstı sonuclar 3. Ay bıda yaptırdık mükemmel bi artıs vardı ve o gun hamile oldugumuda öğrendim tabi takviye ilaç kullandık
Merhaba neler kullanmıştınız bızde ameliyat olduk 1 ay oldu

Bizim 5.ayımız bi degısıklık yok 6.ayı beklıyoz sizin nekadar oldu
Merhaba sizi hatiiyorum aylar once de varikosel icin karsilasmistik . Bizimde 10 ay oldu hala bi degisiklik olmadi ama degerleri iyi esimin . Yarin asilama icin randevumuz var

Merhabalar ne güzel artış olmuş bizde beklemedeyiz hareketlimiz bıraz artsa bnde beklemeden aşılama yaptırcam ama artış olmazsa tüp bebek gözüküyor hayırlısı olsun inşAllah Rabbim nasıp Etsın inŞAllah güzel Haberlerınıxı alırız

Merhabalar ne güzel artış olmuş bizde beklemedeyiz hareketlimiz bıraz artsa bnde beklemeden aşılama yaptırcam ama artış olmazsa tüp bebek gözüküyor hayırlısı olsun inşAllah Rabbim nasıp Etsın inŞAllah güzel Haberlerınıxı alırız
Ah insallahhh😍😘😘 cok tesekkurler

X