Erkek İnfertilitesi **Eşi Varikosel Olup Tüp Bebek Yaptıran**

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba ben 25 yaşındayım eşim 28 yaşında,eşimde varikosel var solda 2. derece,sagda 1.derece.Sperm testi sonuçları 4milyon ml de %20 hareketli morfolojide 1in altında.Pharma Supra Life Supplements For Men kullanıyo eşim 3 aydır ve bu ay doktorumuzun önerisiyle zaman kaybetmeden tüp bebek işlemi önerdi.Ve bu ay 19 olgun yumurtadan 15 tanesi döllendi ve ileri derecede morfoloji bozukluğu oldugu da söylendi.Sonuç olarak 3.gün 5 tane 1.kalite de yumurta donduruldu,10 tanesi 5.güne gönderildi ve sonucu bekliyoruz.Forumda araştırdıklarım sonucunda embriyolar kaliteli olsada düşük veya kimyasal gebeliklemi sonuçlanıcak.Bizim gibi ameliyat yaptırmayıp sonuç alan varmı?
Bizde tüp bebek yaptiricaz ama doktor 9 kaşıma ameliyat randevusu verdi yaptiricaz benim merak ettigim tup bebeğe nezaman başlanır acaba ameliyat sonrasi

40 yaşta bile gebelik elde ediliyor , kötü düşünmeyin lütfen 🙏 1 yumurta 1 sperm yeterli diyor doktorlar.
Eşinizin varikosel seviyesi grade 3 mü ?
Solda 3.7 canim morfoloji 14 sperm bi ara 30 milyondan 5 milyona düşmüştü 3 hafta dikkat ettik 20 milyon olmuş ileri hızda arttmis ama doktor yinede ameliyat diyor 2 hekim gordu başka hastanelerde

Solda 3.7 canim morfoloji 14 sperm bi ara 30 milyondan 5 milyona düşmüştü 3 hafta dikkat ettik 20 milyon olmuş ileri hızda arttmis ama doktor yinede ameliyat diyor 2 hekim gordu başka hastanelerde
Sizin yerinizde olsam ameliyat olmadan önce yaptırırdım tüp bebeği. Ki sayınız çok normal. Benim eşimde grade 3 varikosel vardı ameliyat oldu tekrar nüksetti. Sayı çıkmıştı ama tekrar düştü. Biz de tüp bebek yaptırdık transfer için bekliyoruz.

Sizin yerinizde olsam ameliyat olmadan önce yaptırırdım tüp bebeği. Ki sayınız çok normal. Benim eşimde grade 3 varikosel vardı ameliyat oldu tekrar nüksetti. Sayı çıkmıştı ama tekrar düştü. Biz de tüp bebek yaptırdık transfer için bekliyoruz.
Bskim reglide randevum var ne dicek doktorlar inşaallah pozitif sonuç alırsınız

3 haftalık dönemde neler yaptınız ? Varikosel varken genelde artmaz diyorlar ama ?

Nasıl şeyler deneyerek arttırdnız bizde deneyelim

3 haftalık dönemde neler yaptınız ? Varikosel varken genelde artmaz diyorlar ama ?

Nasıl şeyler deneyerek arttırdnız bizde deneyelim
Daha oncede kullanmistim naturellen erkek macunu ınstagram da sayfaları var bi bakabilirsin oraya keçiboynuzu özü kullandık sabahları da zeytinyağda bekletilmiş incir yedik bikere keçiboynuzu suyu ictik 1 ay kadar saracoğlu kürü hatta gene başlıcaz ama ameliyat vs demişti doktor bakım ameliyat dedi ameliyat sonrası takviye önemli dedi bize

Merhaba eşime teshis konulali 4 5 ay oldu sanirim.Toplam hareketlilik %26,ileri hareketli 14.bazi doktorlar ameliyat dedi bazi doktor vitamin verdi tüp bebek denicektik ama oda uzun ve yorucu bir sürec.eşim vitamin keciboynuzu ve çaksirik otu icti.tekrar test vermedi.Ovulosyon takibiyle bu ay hamile kaldim çok şukur.Rabbim isteyen herkese versin.Hamilelerede saglikla kucagina almayi nasip etsin

Merhaba ben 25 yaşındayım eşim 28 yaşında,eşimde varikosel var solda 2. derece,sagda 1.derece.Sperm testi sonuçları 4milyon ml de %20 hareketli morfolojide 1in altında.Pharma Supra Life Supplements For Men kullanıyo eşim 3 aydır ve bu ay doktorumuzun önerisiyle zaman kaybetmeden tüp bebek işlemi önerdi.Ve bu ay 19 olgun yumurtadan 15 tanesi döllendi ve ileri derecede morfoloji bozukluğu oldugu da söylendi.Sonuç olarak 3.gün 5 tane 1.kalite de yumurta donduruldu,10 tanesi 5.güne gönderildi ve sonucu bekliyoruz.Forumda araştırdıklarım sonucunda embriyolar kaliteli olsada düşük veya kimyasal gebeliklemi sonuçlanıcak.Bizim gibi ameliyat yaptırmayıp sonuç alan varmı?
Merhaba çıktı mı sonucunuz? Bende aynı süreçteyim merak ettim.

Selamlar bizim embriyolar donuk bi şekilde bekliyoruz ameliyat olmadı eşim,5 tane 1.kalite 3 gün emriyomuz var,4 tane de 5.gün emriyomuz var kaliteleri 4ab,4bc,3cc,cm(yazıyo bunun hakkında bilgim yok)yani toplam da 9 tane embriyomuz donduruldu.Tiroid hormonlarımın normale dönmesini bekliyoruz aralık gibi transfer olucak inşallah.Fakat 5gün ler pek kaliteli değil gibi duruyo kafamızda deli sorular var.Yorumlarınızı bekliyorum.Eşimde ileri hareket hiç yoktu+morfolojide <1 yazıyodu ilk test oldugumuzda.

X