Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Eşi veya Sevgilisi Yay Burcu Olanlar

Acaip sahiplenme duygusu var bu dipciklerde-tatlicadiarzu-

Bunla ilk görüşmemizde yemege gitmiştik. Çıkdık ordan dolmuş duragına kadar yürüdük falan. Dolmuş duragında bekliyoruz dolmuşu. Az ilerde baya kalabalık erkek belirdi.
Ama boyları falanda o bicim:icecream:
Bi baktım bu koluma girio :mymeka: bey bey bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedim(içimdenlaelaelaelaelae)

Acaip sahiplenme duygusu var bu dipciklerde-tatlicadiarzu-

Bunla ilk görüşmemizde yemege gitmiştik. Çıkdık ordan dolmuş duragına kadar yürüdük falan. Dolmuş duragında bekliyoruz dolmuşu. Az ilerde baya kalabalık erkek belirdi.
Ama boyları falanda o bicim:icecream:
Bi baktım bu koluma girio :mymeka: bey bey bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedim(içimdenlaelaelaelaelae)

......

:roflol::roflol::roflol::roflol:..

evt tomlum içinde o nasıl bir sahiplenme duygusudur.. öyle hayret şaştım kaldım...kaydirigubbakcemile3

benim eşim de yay...
delirtiyo beni resmen...yanlış bişey yaptığında uyardığımda bir sürü sebep bulup kendini haklı gösteriyor..
bir de -ah kafam- cı oluyorlar.ani karar verip ani uygulamaya geçiyorlar, sonucunu göremiyorlar...
insanları çok çabuk eleştirir eşim,bir de holanmadığı birhareketi o kişinin yüzüne pat diye söyler.bu laf burda söylenir mi,zamanı mı uygun mu diye hiiiç düşünmez..özellikle bu huyu çıldırtır beni..bu huyundan dolayı çok kavga etmişizdir...
ama sevdiler mi de adam gibi severler,çok sahiplenirler sevdikleri kadını..

Benim babam da acayip iyimserdir hayalperesttir.Bir arada kesinlikle ölüm,hastalık vesaire konulardan konuşamayız geçiştirir konuyu.

evt benım eşimde yay kızımda zor insanlar yüzleri neden gülmüyo bunların yaylar hep gergimidir.. yauu..mirmirmirmir

canim bende aslan burcuyum esim ve kizim yay seni en iyi ben anlaya bilirim sanirim:teselli::roflol:

benim eşim de yay...
delirtiyo beni resmen...yanlış bişey yaptığında uyardığımda bir sürü sebep bulup kendini haklı gösteriyor..
bir de -ah kafam- cı oluyorlar.ani karar verip ani uygulamaya geçiyorlar, sonucunu göremiyorlar...
insanları çok çabuk eleştirir eşim,bir de holanmadığı birhareketi o kişinin yüzüne pat diye söyler.bu laf burda söylenir mi,zamanı mı uygun mu diye hiiiç düşünmez..özellikle bu huyu çıldırtır beni..bu huyundan dolayı çok kavga etmişizdir...
ama sevdiler mi de adam gibi severler,çok sahiplenirler sevdikleri kadını..

evt canım aynen bir işin sonunu asla düşünmeyen tek burçta diyebiliriz yay erkeklerine ..delikafadulden
..

acayıp hayalperest.. sonunu göremeyen herşey yolunda gidcek diyen tek burç ben çok ölçer biçerim...aslan burcuyum herşeyi 4.4 isterim onlar biraz sorumsuzlar idare edceksin çıldırtma konusunda sana katılıyorum kesinliklee.........delikafadulden..

sahıplenmeye de katılıyorumm.......:eek:klava:

Benim babam da acayip iyimserdir hayalperesttir.Bir arada kesinlikle ölüm,hastalık vesaire konulardan konuşamayız geçiştirir konuyu.

evt evt aynen ben ö taraftan konuşmaya başlayınca hemen konuyu geçiştirir...:uhm:

o biraz vurdum duymazlıktanda geliyor canım......kaydirigubbakcemile3

anam aklımada gelmioki:mymeka:

Dıkandımmmmmm:nazar:

of bu yayları anlatmaya laf yetmez zaten larısacımm.........:mymeka:

of bu yayları anlatmaya laf yetmez zaten larısacımm.........:mymeka:
Onlar ki anlatılmaz yaşanır.Başka yay burcu erkeklerini bilmiyorum ama bizimki insanın iki ayağını bir pabuca sokan kararlarıyla da ünlüdür.
_Hanım hazırlan!Yarın tatile gidiyoruz...
_Nieaaa eşyalar?!Giysiler?!Niye daha önce söylemedin?Niye!!!
Ertesi gün pazara gidilir apar topar alınacaklar alınır bavullar hazırlanır gidilir telaşlı havayı tam hissettiğimi söyleyemem yedi yaşındaydım bu olay olduğu sıra çünkü.

ben de bir yayla uğraşıyorumkaydirigubbakcemile3

evet özgürlüğüne çok düşlündür ama ben de öyle olduğum için sorun yaşamadık,birbirimize saygılıyız bu konuda.

bir de çok bilmiş ve ukaladır kendisi...ama bu özelliğini çok seviyorum zaten ilk tanıştığımızda en çok bu özelliğinden etkilenmiştim...:asigim:

Eskilerden bir yay vardı hayatımda mülayim olurlar suratsızlıklarını falan da görmedim haaa birşey geldi aklıma affedici tarafları yok galiba...

Şimdi ise kızım yay daha 1,5 yaşında bakalım nasıl taşıyacak özelliklerini...

benimde nişanlım yay.Gamsızdır,umursamaz gibi görünür içten düşünür kurar.Saplantılıdır bu da dediğim dedik yapar.Sinirlenince gönlü kolay alınır.düşüncesizdir.en çok üzen yönü bu.çok düşüncesizdir

Yay burcu süper arkadaş olur Çağır iki eli kanda olsa gelir yardımına Arkadaş olarak çok severim hem yay kadınlarını hem de yay erkeklerini Amaaaaaaaa gönül işlerinde yay erkeği dendi mi kaçarım Hem kendi hayatımdan hem çevremdekilerden gördüğüm tutarsız bu yay erkekleri Özgürlüklerine düşkünlüklerinden midir nedir sağları solları belli olmuyor Bir gün acayip üzerine düşer ertesi gün aramaz bile Aman aman yay erkeği uzak olsun benden :)

Benimde eski sevgilim yay dı.
hesap sormaycaksın, nerdesin kimlesin demeyeceksin, rahat bırakacaksın.
Duygusallardır ama belli etmezler, nerede eğlence orada yay erkeği. Biraz çapkınlardır. Kendilerini çok beğenirler ve ukladırlar. Yaptıkları her işi abartrlar sanki dünyayı o kurtarmış gibi.
Ayrıca, kesinlikle haksız olduklarını kabul etmezler. Her konuda heryerde o HAKLIDIR.

Çok çektim çokkkk mafoldumben

Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.

Sevgilim yay burcu ben de yengeç,,, yani ölmüşüm de ağlayanım yokkk:KK1:
Duygusal, çıtkırıldım yengeççç vee özgürlükçü patavatsız minnak odun yay:123::112:

X