Eşim 2 gündür eve gelmiyor.

Queenkingg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
290
380
Eşim eve gelmiyor yazınca sanmayın ki bende gelmesini istiyorum.
Severek evlendik 2 yıla yakın oldu evliliğimiz ve 2 aylık bir bebeğimiz var şu an. Genel tibariyle iyi anlaşan birlikte eğlenen birbirimizi seven bi çiftiz hatta bu güne kadar belki birmiki tartısmamız olmuştur. Ona karşı anlayışlıyım arkadaşlarıyla dışarı çıkmasına fazla karışmam ara ara alkol almasına ses etmem dinleyen ve ne olursa olsun sakin davranmaya calısan biriyim. O da beni çok fazla kısıtlamaz hatta bir dediğim iki edilmez.

Hamilelik sürecimde de doğumdan sonra da aramızda bir sogukluk olmadı cinsel yaşamımız devam etti vucudumda her hangi bir bozulma kilo vs olmadı ve çocuguna karşı çok ilgili bana yardımcı. Bunları size anlatmamın nedeni bu özellikleri düşünüp yprum yapmanızı rica etmem.

Şimdi asıl konu, eşim neden gelmiyor.
Cuma akşamı ben ablam ve o birlikte yemek yedik güldük eğlendik o ben biraz dışarı çıkıcam dedi gitti buraya kadar her şey yolunda. Saat 11 gibi geldi ben yarın ankaraya gidicem dedi neden dedim işim var dedi biraz daha sorunca alısveriş yapıcam vs dedi bir şey demedim. Ama bi anda bagırmaya başladı sanki ben ona bir şeyler ima etmişim gitmesinin altında bir anlam aramısım güvenmediğimi hissettirmişim gibi idda esip bagırarak konusmaya devam etti. Sus dedim aşşağıda kv ler var içeride ablam var rezil ediyorsun bana sana bir şey demedim dedim ama bu daha çok üstüme gelmeye başladı bagırdı . Zaten içimde bir birikmişlikle artık sinir krizimi yoksa cinnetmi bilmiyorum geçirdim bir şeyler odadan cık diye bagırdım cagırdım gitmiyor hala duruyo konusuyor ve odada bebek te var. Ablam geldi beni odadan çıkarttı ama her yerim uyuşmuş elim ayagım titriyor sakinleştim odaya bebeğin eşyalarını almayangeldim ablamla salonda yatıcam. Sonra durdums düşündüm neden ben yerimden olcam o cıksın gitsin dedim gir bu odadan dedim bana sen git dedi hatta yarın sabah hazırlan gidip babanın evine bırakcam seni dedi. Senin bırakmana gerek yok ben ararım babamı dedim ve bana s,git dedi. Bu gune kadar bu bana ilk küfredişi, ve asla aileme dışarıya sorunlarımı yansıtmam ama artık bu bi işler ceviriyo dıyr aradım babamı anlattım sakince böyle diyo dedim. Benim gelip almam doğru olmaz alsın o seni getirsin dedi. Hemen sımdı getirsin dedi.babamdan korkar bu arada daygı duyar ve cekınır. Ablam babam queeni ıstıyor kalk gotur dedi o an pişman olmaya başladı. Sandıki sessizce durup bekliycem . Nereye gitcekmiş niye gidiyor diye ablama . Sonra iyi o zaman redi kalkdı eşyalarımı aldım bebegı hazırladım apartmandan aşşağı inerken kv çıktı salmadı içerri koydu beni tekrar ben durmak ıstemedıgımı bi kaç gün gidip kalmak istedipimi söyleyınce mecbur razı oldu ama sonra kp çıktı gitmeme asla izin vermedi gidecek biri varsa o da o dedi ve onu evden gönderdiler. Aslında gitmediğime sevindi ama bir yandan blöfüne devam etti gelsin aşşağıda bekliyorum dıye. O gun cıktı gitti , kalabılecegı bir başka ev vardı zaten oraya gitmiş kalmıs sabah kp gidip konusmus uzunca bi ders vermiş sadece susup dinlemiş. Bana dediği küfrü hatırlatıp msaj attım sonra her yerden engelledim başka bi yerden oyle bi şey demedim desem dedim derim yazmış. Hatırlamıyor cunku alkol almış biraz koku vardı..

Bu hale gelmemizdeki en buyuk etken eşimden sonra onun asla vazgecemediği cocukluk arkadası. Aynı mahalledeyız onlarla o bekar . Gece 2 demez 3 demez arar eşim ne zaman onun yanına gitse alkol alır cunku o boyle seylerı su niyetine kullananlardan. 3 günlük lohusa zamanımda bıle arayıp cagırdılar. Normalde sık gitmez eşim ama gittimi burnumdan gelir böyle. Okadar bagırması cagırması kaynanamgıl alısveriş yalan bu gidip onunla gezıp eglenip gelecekti sen ses etme diye üste cıkmaya calıstı dıyorlar. Kp o arkadasıda arayıp had bildirdi bu arada . Şimdi eve gelmiyor cocugunu da özlemiyor ki demek. Annemler cok üzgün niye boyle oldu dıye cunku bu bıldıklerı ilk olayımız. Babam kırgn değer verdiğimiz insanlar neden böyle tepiyor diye . Getirsin seni yalvartırım bin pişman ederim yine göndermem bunun o da farkında diyor. Çok uzun oldu kusura bakmayın. Özetle içime sinmeyenbir şeyler var . Demekki gitme amacı farklıydı diyorum . Ve gelse de konusmayı eskisi givi davranmayı düşünmüyorum. Kaynanam kalıyor yanımda şimdi. Ara sıra annesini arıyor ama utandıgındam gelemiyor .

Son düzenleme:
Severek evlendik 2 yıla yakın oldu evliliğimiz ve 2 aylık bir bebeğimiz var şu an. Genel tibariyle iyi anlaşan birlikte eğlenen birbirimizi seven bi çiftiz hatta bu güne kadar belki birmiki tartısmamız olmuştur. Ona karşı anlayışlıyım arkadaşlarıyla dışarı çıkmasına fazla karışmam ara ara alkol almasına ses etmem dinleyen ve ne olursa olsun sakin davranmaya calısan biriyim. O da beni çok fazla kısıtlamaz hatta bir dediğim iki edilmez.

Hamilelik sürecimde de doğumdan sonra da aramızda bir sogukluk olmadı cinsel yaşamımız devam etti vucudumda her hangi bir bozulma kilo vs olmadı ve çocuguna karşı çok ilgili bana yardımcı. Bunları size anlatmamın nedeni bu özellikleri düşünüp yprum yapmanızı rica etmem.

Cuma akşamı ben ablam ve o birlikte yemek yedik güldük eğlendik o ben biraz dışarı çıkıcam dedi gitti buraya kadar her şey yolunda. Saat 11 gibi geldi ben yarın ankaraya gidicem dedi neden dedim işim var dedi biraz daha sorunca alısveriş yapıcam vs dedi bir şey demedim. Ama bi anda bagırmaya başladı sanki ben ona bir şeyler ima etmişim gitmesinin altında bir anlam aramısım güvenmediğimi hissettirmişim gibi idda esip bagırarak konusmaya devam etti. Sus dedim aşşağıda kv ler var içeride ablam var rezil ediyorsun bana sana bir şey demedim dedim ama bu daha çok üstüme gelmeye başladı bagırdı . Zaten içimde bir birikmişlikle artık sinir krizimi yoksa cinnetmi bilmiyorum geçirdim bir şeyler odadan cık diye bagırdım cagırdım gitmiyor hala duruyo konusuyor ve odada bebek te var. Ablam geldi beni odadan çıkarttı ama her yerim uyuşmuş elim ayagım titriyor sakinleştim odaya bebeğin eşyalarını almayangeldim ablamla salonda yatıcam. Sonra durdums düşündüm neden ben yerimden olcam o cıksın gitsin dedim gir bu odadan dedim bana sen git dedi hatta yarın sabah hazırlan gidip babanın evine bırakcam seni dedi. Senin bırakmana gerek yok ben ararım babamı dedim ve bana s,git dedi. Bu gune kadar bu bana ilk küfredişi, ve asla aileme dışarıya sorunlarımı yansıtmam ama artık bu bi işler ceviriyo dıyr aradım babamı anlattım sakince böyle diyo dedim. Benim gelip almam doğru olmaz alsın o seni getirsin dedi. Hemen sımdı getirsin dedi.babamdan korkar bu arada daygı duyar ve cekınır. Ablam babam queeni ıstıyor kalk gotur dedi o an pişman olmaya başladı. Sandıki sessizce durup bekliycem . Nereye gitcekmiş niye gidiyor diye ablama . Sonra iyi o zaman redi kalkdı eşyalarımı aldım bebegı hazırladım apartmandan aşşağı inerken kv çıktı salmadı içerri koydu beni tekrar ben durmak ıstemedıgımı bi kaç gün gidip kalmak istedipimi söyleyınce mecbur razı oldu ama sonra kp çıktı gitmeme asla izin vermedi gidecek biri varsa o da o dedi ve onu evden gönderdiler. Aslında gitmediğime sevindi ama bir yandan blöfüne devam etti gelsin aşşağıda bekliyorum dıye. O gun cıktı gitti , kalabılecegı bir başka ev vardı zaten oraya gitmiş kalmıs sabah kp gidip konusmus uzunca bi ders vermiş sadece susup dinlemiş. Bana dediği küfrü hatırlatıp msaj attım sonra her yerden engelledim başka bi yerden oyle bi şey demedim desem dedim derim yazmış. Hatırlamıyor cunku alkol almış biraz koku vardı..

Bu hale gelmemizdeki en buyuk etken eşimden sonra onun asla vazgecemediği cocukluk arkadası. Aynı mahalledeyız onlarla o bekar . Gece 2 demez 3 demez arar eşim ne zaman onun yanına gitse alkol alır cunku o boyle seylerı su niyetine kullananlardan. 3 günlük lohusa zamanımda bıle arayıp cagırdılar. Normalde sık gitmez eşim ama gittimi burnumdan gelir böyle. Okadar bagırması cagırması kaynanamgıl alısveriş yalan bu gidip onunla gezıp eglenip gelecekti sen ses etme diye üste cıkmaya calıstı dıyorlar. Kp o arkadasıda arayıp had bildirdi bu arada . Şimdi eve gelmiyor cocugunu da özlemiyor ki demek. Annemler cok üzgün niye boyle oldu dıye cunku bu bıldıklerı ilk olayımız. Babam kırgn değer verdiğimiz insanlar neden böyle tepiyor diye . Getirsin seni yalvartırım bin pişman ederim yine göndermem bunun o da farkında diyor. Çok uzun oldu kusura bakmayın. Özetle içime sinmeyenbir şeyler var . Demekki gitme amacı farklıydı diyorum . Ve gelse de konusmayı eskisi givi davranmayı düşünmüyorum. Kaynanam kalıyor yanımda şimdi. Ara sıra annesini arıyor ama utandıgındam gelemiyor .

En azından kayınvalideniz size destek . Bir çok kayınvalide hemen oğulcu olur bu konuda şanslısınız .
Dilerim en kısa sürede aşarsınız problemlerinizi .

Ne desem bilemedim.. eşinizin yaptıkları çok yanlış..
Haklı bile olsa 2 aylık bebeği varken bu şekilde davranmamalıydı, o gece gitti mi ertesi gün hemen geri gelmeli gönlünüzü almalıydı.
Tavrınızı koruyun siz haklısınız, o gelip özür dilemeli sizden, kendi ailesinden ve sizin ailenizden de.

Allah akıl fikir versin bu adama diyorum.Hayatlarında kime ne kadar değer vermeleri gerektiğini öğrenmeleri zaman alan,gelişimini tamamlayana kadar insanı yoracak tiplerden biri anladığım kadarıyla.Eşinizin aileside oğullarının hatalı olduğunun farkındalar ve size destek olmuşlar buna da şükür.Umarım bundan sonra biraz daha akıllı ve düşünceli olur.

Eşiniz hayır diyemiyor iste apaçık ortada arkadaşı da aklına giriyor o da hata olduğunu farkında istiyo ki siz de ses etmeyin ama tabı ki karşı çıktığınız için strese giriyor orda da patlak vermiş iste.

Gereksiz bir arkadaşlık ilişkisinin getirdiği hale bak bitirmek zorunda kusura bakmasın evlenince özellikle çocuk olunca öncelikler degisir tamamen kesmese bile bi sinir olmali bu arkadaşlık zarar veriyosa da kesinlikle bitirmeli. Bu konuda olgunluğa erişememiş belli ki.

O dönecek gelicek bence de pişmandır tavrinizi kotun karar alın şart koşun bir daha böyle bisey yaşanırsa diye böyle böyle olur deyin.

Ailelerin destek olması ne guzel hele ki kayınpederiniz. Heralde onların yetistirdigi evlat olarak kocanizın da mayası saglamdir. Belki bi anda baba olmak ağir geldi bekar arkadası gibi delikanlilik yapmaya ozendi. Donunce buyukler de tekrar konusur yoluna girer merak etmeyin. Ne kadar şanslisiniz etrafinizda akilli davranmayi bilen, vicdanli aile buyükleri var. Masaallah...

Ankara şu pavyonlariyla meşhur, yollarında eskort ilanlarından kaldırım gözükmeyen , bildiğimiz Ankara mi?
Bir insan neden gezmeye Ankara'ya gider ki? Konya'da yaşıyormuşsunuz. Konya'ya da Ankara'ya da gittim. alışveriş olarak birinde olan biri de olmayan ne var ki? Konya küçük şehir değil. Kaldı ki gidip alınacak herşey internetten de alınabilir
Bu adama sorumluluk fazla gelmiş anlaşılan. Belli ki hala bekar gezen arkadaşlarına özeniyor.
Yine de şanslısın, bu süreçte herkes senin yanında. Ama ben olsam onun ailesinin evinde kalmaz kendi ailemin evine giderdim.
Ayrıca şu an eve gelmemesi onun için ceza değil ki, ödül.
Sonuçta yılbaşı haftasını tek başına geçirmek istemiş ve geçiriyor.
Ben de bazen tatile çıkmadan önce annemle kavga ederim, tek başıma cikmamdan nefret eder. Ama kavga ettiğim için mutsuz olsam da küslük bahanesiyle zırt pırt atamadığı için, gönlümce gezip eğlendiğim için de mutlu olurum. O yüzden eşiniz de böyle düşünüyor olabilir.
Bence zaten herkes herşeyi biliyor, gidin ailenizin evine. Hepten huzuru kacsin

Konuyu sonuna kadar okuduğumda eşinizle ilgili hiç bir şey düşünemedim bile.
Demek babam hayatta olsaydı benim için de durum farklı olabilirdi diye doldu gözlerim..

Ne mutlu size ki babanız güzel sözlerle destekliyor.
Eşinizin derdinin bir önemi yok.
Hangi zorluk aşılmaz ki şu baba ile?

merhaba açıkçası boyle davranmasına sebep gece içki içmeye gittigi mekanlarda kadınlarla tanışm ihtimalini dusunmeniz lazım belli ki evlilik sorumluluklar zor geliyor olabilir ozgurluk istiyor bekar arkadaşı gibi olmak istiyor sen hesap sorma istiyor inşallah sorun buyumez

Adamın niyeti aldatmak filan olabilir gibi geldi. Net cevap vermemiş, üste çıkmaya çalışmış. Suç bastırmış açıkçası. Neden bu kadar geniş davrandığınızı da anlamadım. Madem herkes sizden yana adamı süründürün. Şu arkadaşla da mesafe koydurun. Baştan yapmanız gerekeni yapmamışsınız, iş buralara gelmiş.

ne guzel ki arkanizda duran iki aile var. inss akli basina gelir canm

Yalnız o arkadaş nasıl cibilliyetsiz saygısız bir insandır.
Evli çocuklu adam öyle gece 2de 3te aranmaz.
Bu olay milat olsun bence önce o şahısla arasına bi mesafe koysun.
Bir ailenin yuvasını yıkacak raddeye getirmiş olayı gece nasıl rahat uyuyacak bu insan acaba ??
Adam akıllı özür dilemeden gönlümü almadan ve arkadaşıyla arasına gerekli mesafeyi koymadan barışmayı kabul etmezdim ben olsam.

Arkadaş arkadaş arkadaş ..
Birgün gece 2 eşimi aradım arkadaşı çıktı ..
Yengeeaaaa yeaaaa oturuyoruz ..
Gelin hemen eve dedim ..
Geldiler kavga kıyamet çocuk odada oturuyor biz bağırış çağırış ..
Adam utancından koltuğa gömüldü ..
O sırada odada çıkıp ..
Küllük vardı içinde anahtarlar vardı ağır bişey aldım onu o sinirle ...
Çocuğun oturduğu odadaki tvye attım patlattım ..
Hadi bir daha olsun da göriyim dedim ..
Eşimi aldı çıktılar sakinleştirmiş özür dilemiş eşimde tıpışşş tıpış geldi özür diledi arkadaşı savması kolay ..
Benim eşimin bu anlattığın gibi 6 tane abisi var evliler ama karı kızla hep işleri.
Eşleride biliyor ama hiç sesleri çıkmıyor işim vardı o gün abisi seni ben alırım dedi ..
Yakın yerdeymiş geldi aldı arabaya bindim ama arabada kız var arkada oturuyor dondum kaldım ..
Eltime söylemek istedim eltim sakın söyleme dedi ..
Abisini aradım ..
Gözümü kararttım ..
Benim kız kardeşimi erkeklerle evli adamlarla görsen yanına gitmemi istermisin dedim sen ne saçmalıyorsun gidemezsin dedi heh bende senin eşimin yanına gelmeni istemiyorum pisliklerine eşimi bulaştırma ben senin karın gibi susmam yuvamı yıkarsın dedim ..
Eşim hala bilmez asla kötü bir ortamdaysa eşimi aramaz ..
Tabi ben böyle konuşunca tehtitler havada uçuştu..
Beni dövecekmiş ben onu hakediyomuşum gel bekliyorum dedim gelmedi..
Aman uzattım gene ..
Eşinin ailesinin tutumu çok iyi ne güzel destekler .
O arkadaşla bir fitne sok araya ..
Yuvasımı arkadaşımı ..
Ufacık çocukla seni bırakıp nereye ..
Bu kadarda anlayışlı olmayın ..
Benim eşim böyle bişey dese ben sorgulamam kavgayı ben başlatırdım .
Keşke babanızın yanına gitseydiniz ama sürünseydi biraz ..

Dua etki kaynanam kyp iyi insanlar mis benim eşim de bir kere küfür etti kayınvalidem gülerek kızgınlıkla söylemiştir boşver demişti :KK43:

Sanırım eşin o zaman farklı birşeyler yapacaktı alışveriş değil bu kadar büyüyüp ailerijlj haberi olmayacağını dusujdu bebeğiniz de küçükmus ins yoluna girer herşey :)

X