Eşim ailesine aşırı düşkün

Kızlar merabalar ben 1 yıllık evliyim ve eşimin ailesiyle aynı binada oturuyoruz altlı üstlü yani. Eşimle 1 seneye yakın bı sevgililik dönemi geçirdik ve o asla bana ailesinden bile bahsetmezdi hep bütün ilgi odağı bendim iş yerinden bir gün izin alırdı ve o günü de sadece benimle geçirmek isterdi. Ama evlendikten sonra tuhaf bir şekilde ailesine çok aşırı düştü yani şöyle; sürekli onlarla oturmak istiyor onlarla yemek yemek istiyor hep onlarla bişeyler yapmak istiyor anam babam diyor yani sürekli. Beni de seviyor değer veriyor tabiki isteklerimi her zaman yerine getiriyor bı yere gitmek istediğim zaman götürüyor yok demiyor. Evine bakma konusunda da çok mükemmel bir insan beni asla parasız bırakmaz evinin haftalık market alışverişini cebinde para olmasa dahi borç eder aksatmaz öyle bir insan. Ama nedense bu ailesine olan suskunluğu hep kafamı karıştırıyor yani diyorum ki bu kadar düşkünse sevgililik döneminde neden hiç belli etmedi diyorum. Ben zaten gün içerisinde kendisi işteyken onun ailesinin yanında oturuyorum kendisi işten geldikten sonra bile evine gitmek istemiyor. Ben diyorum sürekli artık evimize gidelim orda vakit gecirelim diye. Yani sanki benle evlenmemiş ye beni o aile evlat edinmiş gibi hissediyorum. Biz artık ayrı bir aile kurduk tabiki annenle babanla da vakit geçirelim ama kendi öz aileni kurduğunun bilincine var diyorum öyle deyince hep sinirleniyor sen kafanda kuruyorsun öyle bişey yok benim ailem sensin diyor. Ama davranışları asla o şekilde değil. Bir gün evde kalsa dahi hemen onları çağırıyor asla ayrı oturmak istemiyor yalnız evimizde oturalım demiyor ve ben evlendigimden beri ikimize ait bir evimiz olduğunun tadına bı türlü varamadım bu durumdan çok sıkıldım. Sizce ne yapmalıyım? Onunla nasıl konuşmalıyım?
Bi gün dellenip, ailenin evine sessizce gittiğinde aklı başına gelir inşallah.

Evlat edinilmiş gibisiniz gerçekten…

Pardonda siz yaşıyormusunuz acaba yaşam tarzınız ne merak etim gerçekten biz kendi kararlarimizi verebiliyoruz neyin ne olduğunu biliyoruz böyle söylediğiniz şeyler saçma
Yok yaşamıyorum hanımefendi ben ölüyüm. 😂
Sizin verdiğiniz kararlar , yaşadığınız hayat ortalaması belli zaten merak etmeyin. Neyse biraz büyüyünce , hayat tecrübesi edinince bazı taşlar yerine oturur zaten sorun yok.

sevgiliyken neyi belli edecekti ki? hormonları size itiyormuş ama şimdi gece yanında yatıyorsunuz. adam bekarken de yemeği anasıyla babasıyla yiyordu, akşama kadar dizlerinin dibinde oturuyordu. pek bir çey değişmemiş. siz öyle gündüzleri anasının evinde kaldıkça, kocanızı kaynana evinde karşıladıkça, geç vakte kadar orada oturdukça o evden taşınmaz; size bıraksalar siz de üzülüyorlar rahatsız oluyorlar diye siz de taşınmazsınız. gitmeyin bir gün, akşamına eşinizi giyinip süsleyip karşılayın.

çekiyo muyum napıyorum anlamıyorum ki ya
hiç tanımadıgım birinin kv si bile etkiliyo beni
tövbe tövbe ya :KK70:
Çok iyi bir empatsın o yüzden, empatlar herkesin acısını sıkıntısını derinden hisseder ve hastalıklara daha açık savunmasız olurlar 😑 Biraz vurdumduymaz olmak lazım...

27 yaşındaki adam tabi seninle evlenir. Kendi yaşındaki kadın senin yaşadığın hayatı asla kabul etmez çünkü. 🙄

Niye evlendikleri zaten ortada kandırılmaları ve sindirilmeleri çok kolay. 25 küsür yaşında oturmuş karakteri olan kadına yaptıramazsın herşeyi. Gencim güzelim demekle olmuyor erkekler kendilerinden büyük kadınlara da aşık oluyorlar. 😆

Niye evlendikleri zaten ortada kandırılmaları ve sindirilmeleri çok kolay. 25 küsür yaşında oturmuş karakteri olan kadına yaptıramazsın herşeyi. Gencim güzelim demekle olmuyor erkekler kendilerinden büyük kadınlara da aşık oluyorlar. 😆
Dediğim gibi büyüyüp tecrübe edinince anlayacak bazı şeyleri maalesef. :KK43:

Dediğim gibi büyüyüp tecrübe edinince anlayacak bazı şeyleri maalesef. :KK43:

Burda hatırlarsan 35-36 yaşında eşi olan 23 yaşında 2 çocuklu kadın aldatıldığını söyledi yani genç olmakla pek alakasi Yok sindirilmeyen kadın fedakar olmayan kadın daha el üstünde tutuluyor kimse kusura bakmasın. 😆 Dediğin gibi zaman canım.⏳

Burda hatırlarsan 35-36 yaşında eşi olan 23 yaşında 2 çocuklu kadın aldatıldığını söyledi yani genç olmakla pek alakasi Yok sindirilmeyen kadın fedakar olmayan kadın daha el üstünde tutuluyor kimse kusura bakmasın. 😆 Dediğin gibi zaman canım.⏳
Bildim eşi servis şoförü idi galiba hatta. :KK43:

girip de yazmamış M mislina2 soran oldu mu bilmiyorum bende sorayım
çalışmıyorsunuz galiba bence bir iş aramaya başlayın
eşiniz ihtiyacımız yok ki ne gere var derse "başka ev alıp çıkabilmemiz için bende çalışayım da para biriktirelim" vs diyin
ne kadar istediğiniz belli olsun

bu arada yeme içme de kv de de dimi?
eğer öyleyse eeee eşiniz tabiki çıkma ev almak istemez
ekmek elden su gölden :)

X