Eşim aldatıyor galiba, onu takip etmek istiyorum, telefondan.. :(

fatma senay

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2017
3
5
36
Merhabalar,
Aranıza yeni katıldım. Başka bir çare bulamadım çareyi sizlerde arıyorum.

Eşim evlendiğimiz günden beri sürekli başkaları ile yazışıyor. Her seferinde yakaladım. Fiziksel olarak aldatmadığını, gönlünde sadece benim olduğumu ifade etti. Ama öyleyse neden başka kadınlar? Aklım ermiyor benim.

Evliliğimizde her şey yolunda, birlikte vakit geçirmeyi de seviyoruz. Ailelerimiz de birbirine uyuyor. Ama neden ihtiyaç duyuyor da başka kadınlarla mesajlaşıyor, mailleşiyor anlayamıyorum.

Kafayı yemek üzereyim. İlk etapta telefonuna şifre koydu, şifreyi öğrendikten sonra arada girip kurcaladım telefonunu. sonrasında benim öğrendiğimi fark edince şifresini değiştirdi, hatta uygulamaların içine de ayrı ayrı şifre koydu. Üstelik sürekli iş gezisinde..

Ayyy çok merak ediyorum, güvenemiyorum ona.
Yok mudur bir uygulama onun telefonuna gelen mesajları, maillerine gelen yeni mailleri takip edebileceğim.
Ama o fark etmesin ne olur.
Yardım edin bana...

Merhabalar,
Aranıza yeni katıldım. Başka bir çare bulamadım çareyi sizlerde arıyorum.

Eşim evlendiğimiz günden beri sürekli başkaları ile yazışıyor. Her seferinde yakaladım. Fiziksel olarak aldatmadığını, gönlünde sadece benim olduğumu ifade etti. Ama öyleyse neden başka kadınlar? Aklım ermiyor benim.

Evliliğimizde her şey yolunda, birlikte vakit geçirmeyi de seviyoruz. Ailelerimiz de birbirine uyuyor. Ama neden ihtiyaç duyuyor da başka kadınlarla mesajlaşıyor, mailleşiyor anlayamıyorum.

Kafayı yemek üzereyim. İlk etapta telefonuna şifre koydu, şifreyi öğrendikten sonra arada girip kurcaladım telefonunu. sonrasında benim öğrendiğimi fark edince şifresini değiştirdi, hatta uygulamaların içine de ayrı ayrı şifre koydu. Üstelik sürekli iş gezisinde..

Ayyy çok merak ediyorum, güvenemiyorum ona.
Yok mudur bir uygulama onun telefonuna gelen mesajları, maillerine gelen yeni mailleri takip edebileceğim.
Ama o fark etmesin ne olur.
Yardım edin bana...

Fiziksel olarak aldatmasa da kadınlarla konuşmasının doğal bir şey olduğunu mu düşünüyor?
Siz ona katılıyor musunuz? Yani biri ile fiziksel bir yakınlığı olmasa konuşsun mu?
Yarın öbür gün o kadınların hiç bir anlamı yok ben sana aşığım demeyeceği ne malum?
Siz tam olarak ne görürseniz resti çekersiniz?

Adam almis basini gidiyor...Siz takip etseniz ne olacak sanki acik acik bagira bagira ben seni aldatiyorum diyor zaten yaptiklariyla ...Kendiside itiraf etmis zaten ben fiziksel yapmiyorum diye esinize bir sorun bakalim hastamiymis mesajlasmadan duramiyormuymus oyleyse bi doktora goturun yazik adama....Pehhhh.....Daha neler okuycaz gorucez acaba ....:skandal:

Zaten aldatılıyormuşsun, daha ne olsun? Üst üste basacak uygulama yok kardeşim. Ya boşa ya da görmezden gel.

X