Kizkardesim aldatiliyor olabilir mi?

Şimdi kardeşim annesi ile beraber eve döndü. Eşyaları var bir de altınlar var. Onları alması gerekiyor. Adam çok düzenbaz o yüzden iyi davranıp alacak. Benim dikkatimi çeken şey şu oldu Ayşe ne kadar mesafeli olmaya calissa da yazışmaları gördüm Mehmete yoğun duygular beslemis. Kıskançlık krizleri geçirmiş yalvarmis falan hatta . Ama Mehmet para peşinde sanırım. Ayşeye şey yazmış aşık olmak zorunda değilsin bana evlenince seversin ama bir an önce evlenmek zorundayız benim bundan kurtulmam lazım. Lüks bir dairede otururuz gezeriz tatiller falan. Adam hayal dünyasında yaşıyor. Yani olanlar bunlar. Ayşe Mehmete söylermi napti bilmiyoruz çünkü esrayi konuştuktan sonra engellemiş ama Mehmet bisi demedi daha. Gerçi o çakal bilmiyorum. Ben gitme dedim esraya ama gitti. Şimdi bakalım nolacak. Olmadı haftasonu ben gidicem cuma gunu
Simeyra sen akıllı bir kadınsın sence düşün bu aile resmen Ali Cengiz oyunu gibi iş oğlanin o kadar borcu varsa sence kardeşine altın verirmi,heleki böyle olaylar olduktan sonra ne aile nede damat hicbirsey vermezler..düğün yaptık 1 sene olmadı boşanıyosun o kadar masraf yaptım der,oğlan kumar borcum var der vermez peki kardeşin nasıl alacak ben sanmıyorum ki bunlar altıni takisini versin kardeşine

Ben gerçekten kardeşinizin bu ısrarla acı çekme ve zarar görme ısrarını anlayamıyorum, yani oraya nasıl daha güvenip de gidebiliyor? Kınamıyorum sadece anlamaya çalışıyorum. Adam yalancı ,sahtekar ,kadının duygularını suistimal ediyor ,kadının zaten zaafı var zarar göreceğini bile bile pek çok şeyi kabul ediyor; yani orada başına pek çok şey gelebilir. Hiç zannetmiyorum ki altınlarını "Aa evet al "deyip de versinler hele de şu saatten sonra. Lütfen bu süreci eğer ciddi manada ayrılacaksa kardeşiniz ki bunu da pek zannetmiyorum işin ehli bir avukatla yürütün

Mehmet Ayşe ile kafayı birlemiş, paralel hayat yaşayacaklar. Birbirlerinin çilesine razı değiller, hazır kurbanı da buldular, böylesi daha konforlu geldi. Mehmet'in ailesine rağmen bir şey yapmaya totosu yetmiyor, Ayşe de bu sümsük herifin b.kunu püsürünü neden çekeyim diyor. Böyle kabullenmişler birbirlerini.

Gitmesi normal gelmedi bana ya..
Bu aile bu adam altınları falan vermez zaten hele ki bu kadar olaydan sonra.
Onların tüm derdi para şuan.
Kardeşiniz gitmekle doğru olanı yapmamış.
Onlardan bir şey almak çok zor.
Sürekli bir oyun bir entrika çok sakat bir adam..
Bir de tehlikeli bir tipe dönüşebilir.

Ben nedense pek iyi hissetmedim kızkardeşiniz adına. Hiçbir şey olmamış gibi davranacağım derken Mehmet'e döküldü her seyi bir anda.
Kurnaz bir yapısı yok nasıl dümen çevirecek?
Ayşe'de Mehmet'de birbirlerini kötülüyorlar ama bana danışıklı dövüş yapıyorlar gibi geldi. Mehmet paraya konacak, Ayşe engin hukuk bilgisi ve avukat tanışları ile yaptiğı yardim ve yataklıktan payını da alıp birlikte gezip tozarak harcayacaklar.

Sürecin kolaylıkla kızkardesiniz lehine sonuçlanmasıni diliyorum.

Olayı nerden tutsak elimizde kalıyor.yanliz anlamadığım konu bu kız zengin diye evlenmek istedi madem.olmadigini anlayınca ayrıldı.peki sizin maddi durumunuz nedir.damadin planlarını gerçekleştirecek maddi bi gelire sahipmi kardeşin apar topar evlendi damat?

Damat da ne evlenme meraklısıymışya. İki kızlada daha iki haftalıkken evlenme merakına girmiş. Evcilik oyunu sanıyorlar sanırım. Başta kendini avukat olarak tanıtan kızı masum diye düşünmüştüm ama yanılmışım. Kardeşin altınları alsın çünkü bu adama o kadar para kaptırmış zararını karşılasın hemen boşansın. Kardeşin adam ne derse inanacak durumda sen ona akıl ver.Allah yardımcın olsun zor durum

Arkadaslar kız, kardeşini korumaya çalışıyor. Kardeşinin mantıklı düşünmediginide belirtmiş zaten. Sanki kızın suçu varmış gibi yargılamayın. Başınıza gelmeden önce mantıklı düşünebilirsiniz ama bu olayı yaşayınca malesef çok mantıklı düşünemiyorsun. Aynısı kardeşim gibi sevdigim arkadasımın başına geldi. Arkadasım o kadar zeki akıllı bir kızdır ama gel gör ki aşk hayatında öyle hatalar yaptı ki ona yardım ederken biz ezildik

Ayşe'nin dediklerinede pek inanmayın siz bence Ayşe ile Mehmet gizliden gizliye hala konuşuyorlar. İkiside güvenilir tipler değil. Kardeşinizde böyle insanlardan hala altınını almak için uğraşmasın bu şekilde alamaz da zaten... Sırf bu yüzden o eve dönmek nedir ? S simeyra kardeşinizi hemen o evden alın bu şekilde olayı çözemezsiniz. Dahada zorlaştırırsınız.

Kızlar toplu cevap vereyim. Yeni girebildim siteye. Kardeşim eve döndü aileler ogrendi falan zaman bulamadım.

Maddi durumumuz çok çok iyi değil yani karşı tarafın durumu kötü değil. Ailenin tek çocuğu babasinin evleri falan var kira gelirleri var aylık sanırım 100 bin civarı bir gelir ama babaları cimri yani çocuğa pek para vermiyor o yüzden adamın eline gelen para yok düşünün dışarıdan akşam pizza söyleseler bile gizli kapaklı soyluyorlarmis annesi bu falan. Benim ailemin evleri falan var ama öyle kira geliri getirecek şeyler değil. Ev yazlık araba dükkan falan hani kendilerine kadar diyeyim. Mesela yazlık var villa üç katlı ama zaten yazın gidip kik müsaitse o kalıyor hani kira getirisi yok. Ev dükkan kirada ama üç beş kuruş yerler. Büyük şehirde değiller. O yüzden maddi bir beklenti için evlenmiş olamaz adam. Altin için evlendi sanırım bizim sülale geniş onların geniş baya altin takıldı çünkü. Maddi değeri milyona yakınmış bende zaten amca hala çok. Onlarda da öyle. Ailenin altin çok umrumda değil gibiydi sonradan değere bindi. Zaten şu an benim ailemin umrumda değil. Annem bavulunu al gel altin falan kalsın dedi hatta. Kardeşim inat etti. Yazışmaları da diğer kız atmıştı kardeşime ordan biliyoruz sanırım o dönem bunlar kavga etmiş kardeşim eve gelince bu kızda boşanmiyor diye konuşup kardeşimi gazlamis.

Kardeşim o eve geri döndü. Piknikler gezmeler kardeşime adam ve ailesi çok iyi davranmış. Altınlar dediğim yazmıştım ya özel eşyaları da var diye taki olarak. Benim uzakdoğu seyahatinde aldığım pırlanta takılar var kardeşime. Orası baya ucuzdu o zaman almıştım. Dogumgununde aldığı kunyeler falan var. Annemin kardeşime aldığı kolye kardeşimin ablasına aldığı ilk maaşla küpeleri vs. Onlar da sanırım altin değerlendi diye şu an 150 bin tutar. Bir de kızın adama evlenirken verdiği para var. Yani zaten 300 binlik kendi alacağı vardı. En azından onları alayım dedi çünkü bu adam vermez üstüne de aldın ya der dedi ki öyle de oldu. Eve gidince altınları bulamamis adam saklamış kisisel takıları bile annesine vermiş. Güya eve hırsız girermis

Kardeşim de gidip onlar yokken evde evi temizlicem diye kaynanasinin evinden almış takıları. Dolapta kutuya koymuş kaynana düğünde takılanlar yok ama sadexe ceyreklrr varmis kutuda setler bilezikler yok ki zaten benim beş amcam üç halam üç dayım bir teyzem var. Her biri bilezikler taktı. Biz dört kardeş birer bilezik taktik. Annem set aldı bir de üç bilezik. Yani 18 bilezik bizden bir de set bizden. Kalanları onların sülalesi ki onlarda baya taktı. Bizden kuzenler eş dost da çeyrek yarım taktı baya. Benim 50 tane kuzenim var zaten. Hepsi altin taktı. Onlardan zaten 50 tane çeyrek yarım ediyor. En azından onları alsın dedim anneme kendi taktıkları onların olsun. Kardeşim de kutuda olanları aldı. Tabi kaynana falan olay kopmuş. Damat delirmiş benim annemden çaldın falan . Halbuki onlar evlenmeden önce alınan kisisel takilardi. Ben sadece bir pırlanta kolye yüzük almıştım taa 7 sene önce falan. Yakut yüzükleri vardı altin. Belki su an fiyatlari daha bile fazladir dedigim fiyattan yukaridaki.O zamanlar ucuzdu alıyorduk şimdi yanına yaklasilmiyor. Neyse adam demiş bosamicam ama altınları da alicam istediğimle takilicam sende dinlceksin falan. Kardeşim beni aradı dedim ben anneme söylüyorum. Annem aradı hemen anneme dediler ki kız yalan söylüyor altınların hepsini verdik dedi damat. Kimbilir napti onları falan filan. Ben delirdim tabi kardeşim asla yalan söylemez. Neyse en sonunda benim kuzenler bunların evi bastı. Öyle kavgacı tipler değiller ama ağır abiler diyeyim. Yedi sekiz tanesi toplanıp gitmiş adamı sikistirmislar sen bu kıza vurdun mu bilmemne. Adam bir sürü yalan siralamis yok aldattı beni bilmemne. Aldattı dediğide instaya profil resmi kendini koymuş aranıyordu diyor. Bu yani. Kardeşimi alıp geldiler avukata gidildi dava açılacak karşı taraf arayıp duruyor adam yüzsüz beni arıyor. Sonuç cekismeliye gidecek. Diğer kız napti netti bilmiyorum ama bizimkilerin taktiği altinlarda hala onlarda ama kendi kişisel takılarini aldı. Gidip almasa onlar da kalacaktı çünkü kisisel takıları düğün videosunda yok.

Aceleden demeyi unuttum babamın yakın arkadaşlarının taktiği yarım altınlar tam altınlar da var. Babamın çevresi çok geniş şöyle diyeyim iki düğün oldu dedim ya. Sadece bizden 400 aileye davetiye dağıtıldı hepsi de biseyler taktılar. Konu komşu gram taktı kalan kişiler hep yarım çeyrek altın. En az 10 arkadasi yarım altın tam altın taktı. Tabi kutuda tam altınlar yok. Ailem tüm düğünlere katılan insanlar . Aldığı ceyrekler kaç tane bilmiyorum. Onun sülalesinden babasinin arkadaş çevresinden de en az 300 aile gelmiştir . Yani toplamı baya fazla. Bizimkileri bile vermiyorlar verdik biz diyorlar

X