Eşim bakire olduğuma inanmıyor :(

ejf

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
1
0
21
Böyle bir konu açmak asla istemezdim ama kimseye anlatamıyorum.. 3 aylık evliyim. Eşimle ilk ilişkimde kan geldi fakat bekaret kanı değil adet kanı olduğunu iddia etti. Ben 1 hafta sonra adet olacaktım. İlişkiden önce çamaşırımda kan yoktu sonrasında da kanamam olmadı. Adet kanaması olması mümkün değil. Ben 22 yaşındayım ve dün akşam ağır bir şekilde kavga ettik. Ağlayarak bakire olduğumu kanıtlamaya çalıştım çünkü hakliyim ve beni haksiz duruma dusurmek istemesi canimi yakiyor. Ilk geceden beri cok uzuluyorum ve kendimi kanitlama cabasi icerisindeyim.. tek bir yol var bosanmak ama simdi ortada kalinca ne yapacagim ilkim olan bi adam bana inanmiyor...

Bu canliyi acilen magarasina gonder ve bosa. Pis herif.

• Beğen
Reactions: ejf
Neye göre bu kanıya verip karar vermiş? Rezil ya boşan kurtul ömür mü geçer bunla daha neler yapacak belli değil. Bir avukatlar görüş tazminat bile al

• Beğen
Böyle bir konu açmak asla istemezdim ama kimseye anlatamıyorum.. 3 aylık evliyim. Eşimle ilk ilişkimde kan geldi fakat bekaret kanı değil adet kanı olduğunu iddia etti. Ben 1 hafta sonra adet olacaktım. İlişkiden önce çamaşırımda kan yoktu sonrasında da kanamam olmadı. Adet kanaması olması mümkün değil. Ben 22 yaşındayım ve dün akşam ağır bir şekilde kavga ettik. Ağlayarak bakire olduğumu kanıtlamaya çalıştım çünkü hakliyim ve beni haksiz duruma dusurmek istemesi canimi yakiyor. Ilk geceden beri cok uzuluyorum ve kendimi kanitlama cabasi icerisindeyim.. tek bir yol var bosanmak ama simdi ortada kalinca ne yapacagim ilkim olan bi adam bana inanmiyor...
Ailene anlat durumu,bu herif ruh hastası.Allah korusun sana zarar bile verebilir.Boşanmalısın,kimsenin önünde ezilip büzülme.

Sana güvenmiyor.
Seni itham ediyor.
Ve bu ömür boyu devam edecek.
Her kavgada, her tartışma da önüne gelecek.
Gerçekten bir ömür böyle bir suçlamayla yaşamak niyetinde misin?
Ayrıl bu yaratıktan. Olmaz. Yürümez. Eninde sonunda bitecek başında tertemiz bitir

Çok incitici ve yaralayıcı :KK43: kendi kaç kez bu durumu yaşamış da buna kanaat getirmiş? Yani şu an bunu ispat etmen ya da kanıtlaman mümkün değil bahane mi ediyor diyeceğim anlam vermek mümkün değil. Allah yardımcınız olsun , eşinize de akıl fikir versin bu şekilde her şeye sorun çıkarabilir :KK43: üzüldüm çok genç yaştasınız

• Beğen
böyle saçma şey duymadım ya. kan gelmiş işte daha neyi kurcalıyor ne olsun istiyor. taşsın da tutamasın mı istiyor. araştırmasını söyle. eşin bekaret kanını çok yanlış anlamış bence. ayrıca benden hiç gelmedi. hem dee hiç yani. şaşırdım kaldım ama o kadar. üzerine hiç düşmedik. kendimden emindim ama gelmedi işte . atayımmı kendimi köprüden . eşinin acil psikolojk destek alması gerekiyor.

• Beğen
İşte bu yüzden burda inatla tüm bekaret konusu açan kadınlara yazıyorum, lütfen bekaret takıntısı olan adamlarla birlikte olmayın bakire olsanız bile. Bu adamların buna takıntılı olması birçok konuda sıkıntılı olduğunun göstergesidir.
Konu sahibesi senin için de boşanmaktan başka çare görünmüyor bunu bir şekilde aşıp devam etseniz de ilişkiniz çok sağlam bir hasar almış bunda yıkılmasa bile bir sonraki sarsıntıda kesin yıkılır.

X