Eşim bana değer vermiyor mu?

Carkina ettigimin adamlari. Yari yariya eski esimden paylar cikardim. Eski esim derken evet benim 5 yilim cop gecti. Adami duzelticem diye anam agladi niye bu kadar ugrastin diceksin. Elimde diploma yok meslek yok arkamda duracak ailem yoktu. Sabrettim. Sukurler olsun dualarim kabul oldu evladimla birliktr esim bambaska biri oldu. Ve ben simdi okuyorum bir meslek icin didiniyorum sonumuzu sadece Allah bilir. Ne guzel meslegin varmis elinde. Bu adamin derdini cekmek zorunda degilsin. Esin okusa nolur adam olamadiktan sonra. Valla ailen arkanda mi bilemem ama benim zamaninda birileri olsaydi arkamda 20 yasinda butun yuku sirtima yuklenmezdim.

Aynen dediğiniz gibi.Bir kaç ay değil haftaya bile farketti ondan uzaklaştım yok saydım sonra geceleri sayiklamaya başladı seni seviyorum vs bile duydum yani ağzından gündüz hatırlamıyor.Sonra terapiye gitmek için adım attı sürekli beni memnun eden şeyler alıp getiriyor eve hediye vs değil de sevdiğim şeyleri.Evet yorgunum annemlere de söyledim bu arada gel kıtadaki evimizde otur dediler ama dediğim gibi ben kendimde hastalık vs sebebiyle o gücü bulamadım.Kucuk çocuğum seneye üç yaşında olacak o zaman inşallah bir işe girip daha adaletli bir hayat düzeni kurmaya çalışırım diye düşünüyorum sonuçta elini taşın altına koyacak hayat hep böyle devam etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…