Eşim bana vuruyor

Hiç bir yol gösteremeyiz. Siz o adama karşı sevgi besliyorsunuz yaptığı tüm iğrençliklere rağmen gözünüz görmüyor. Hayat sizin. Çocuğunuzu öz baba şiddeti ile büyütmek de sizin tercihiniz.
Peki ben zaten boşanmak istediğimi konuştum onunla bu akşam dayımı aradım yarin beni alacak kizimi korumak icin bunu yapiyorum belki yanlis bisey yazdim ina kizdiniz bilmiyorum ama ben sadece ilk defa boyle bir yere yaziyorum nefes alamadim dun gece birden bu siteye yazdim ilk defa bakabilirsiniz yol göstermek için de değil bilmiyorum çaresiz yalnız hissettim iyi ki de yazdım düşüncelerim de cesaretlendim ilk defa birileri beni dinledi

Öncelikle çok teşekkür ederim cidden zaman ayirip bu mesajı yazman bile çok iyi bu sebepten teşekkür ederim! Dediğin gibi ters davranamam yalnız değilim çünkü demin konuştuk başım ağrıdı resmen dayımı aradım yarin aricaktim allah razi olsun gel dedi bizde kalirsin dedi yarin gelip alacakmis esimle konustu iste biz sana boyle mi emanet ettik falan diye esim istemedi bosanmak dayimda iste gelsin o da sakinlessin terapiste gidersiniz fln deyince ikna oldu bende onayladim ama yapmicam yarina kadar kizimla kendimi koruycam esyalarimi hazirlicam bu gece yarindan sonra geri donmicem bu kadar ciddiye binmisken bu sefer kendi kararimi vermisken donmiycem dedigin gibi zor olacak en cesur en güçlü olmak gibi bir iddiam yok ama kizim için calisip hayatima bakicam .... umarim mahkeme kizimi bana verir bu da pesimi birakir inşallah dün boşanalim diyordu bugün ölümüne istemiyorum diyor neyse yinede sinirli biri daha farkli tepkiler bekliyordum ama tersine nolur guzelim yuvamizi yikma terapi görürürüz fln dedi tuhaftı
Senin annenlere dönemeyeceğini bildigi icin ezip durmak kolaydı çünkü. Dayin mantikli bir insansa hayatini kurmana yardim edebilir mahkeme o kadar kucuk cocugu mutlaka anneye verir. Anneye vermemesi icin annenin hayat kadini bagimli gibi agir durumlarda olmasi lazim. İş boşanmaya giderse pisleşip cocukla seni korkutur alirim ederim diye ama böyle capsiz adamlar kocalik yapamadigi gibi babalikta yapamaz. Elinde darp raporu olursa mahkemede elin kuvvetlenir yarin al mutlaka şiddeti net bir sekilde doktora anlat siddet kaynakli bas agrisi sirt agrisi gibi semptomlar soyle yurumekte nefes almakta güclük cekiyorum 3 gundur vs gibi. Hic bir sey olmazsa bile darp raporu alman onu terk etmen evde itip kakarak tutamayacagi biri oldugunu anlamasini saglar.

Senin annenlere dönemeyeceğini bildigi icin ezip durmak kolaydı çünkü. Dayin mantikli bir insansa hayatini kurmana yardim edebilir mahkeme o kadar kucuk cocugu mutlaka anneye verir. Anneye vermemesi icin annenin hayat kadini bagimli gibi agir durumlarda olmasi lazim. İş boşanmaya giderse pisleşip cocukla seni korkutur alirim ederim diye ama böyle capsiz adamlar kocalik yapamadigi gibi babalikta yapamaz. Elinde darp raporu olursa mahkemede elin kuvvetlenir yarin al mutlaka şiddeti net bir sekilde doktora anlat siddet kaynakli bas agrisi sirt agrisi gibi semptomlar soyle yurumekte nefes almakta güclük cekiyorum 3 gundur vs gibi. Hic bir sey olmazsa bile darp raporu alman onu terk etmen evde itip kakarak tutamayacagi biri oldugunu anlamasini saglar.
Aynen ilk defa beni bu kadar ciddi gördü ilk başta sesini yükselti masaya bile vurdum bağırma çocuk uyuyor diye şaşırdı bir açıkçası ben bile şaşırdım ne bileyim dedim nolur sana ama doğrusunun bu olduğunu biliyorum bilmiyorum dayım ışık oldu birden normalde mantıklı birisidir beni birakmaz insallah kisa bir donem idare etse yeter maasiminda bir kismini ona veririm ... nedense mutluyum böyle bağırır vurur sandım ama çok sakindi içerde annemi aradi onunla konusuyor simdi...

Peki ben zaten boşanmak istediğimi konuştum onunla bu akşam dayımı aradım yarin beni alacak kizimi korumak icin bunu yapiyorum belki yanlis bisey yazdim ina kizdiniz bilmiyorum ama ben sadece ilk defa boyle bir yere yaziyorum nefes alamadim dun gece birden bu siteye yazdim ilk defa bakabilirsiniz yol göstermek için de değil bilmiyorum çaresiz yalnız hissettim iyi ki de yazdım düşüncelerim de cesaretlendim ilk defa birileri beni dinledi

konu acin,burada herkes sizi dinler, yardimci olmaya calisir ama siz esimi seviyorum yazmissiniz arkadas buna istinaden yazmis. Boyle bir adami sevmemelisiniz sevgi bu degil. Lutfen kendinize cok dikkat edin ve esinizle bosanma konusunu konusmayin cunku size zarar verebilir.

konu acin,burada herkes sizi dinler, yardimci olmaya calisir ama siz esimi seviyorum yazmissiniz arkadas buna istinaden yazmis. Boyle bir adami sevmemelisiniz sevgi bu degil. Lutfen kendinize cok dikkat edin ve esinizle bosanma konusunu konusmayin cunku size zarar verebilir.
Teşekkür ederim mesajınız için şöyle ki seviyorum demedim severek evlendiğimi anlatmaya çalıştım yani o kadar ama konuştuk demin işte birden sakinlesti falan guzelim yapma bir çocuğumuz var falan dedi sonra işte terapiye gidelim dedi dayımı aradim o bana ışık oldu yarin beni gelip alacakmis esime de gelsin kafasini toplasin bir falan dedi esim kabul etti ama ben bir cikayim evden geri dönmeyecegim hersey ciddiye binmisken sonunda bitmisti konusmamiz ama suan içerde annemle konusuyor sabah bir olsun dayim gelsin gideyim diye bekliyorum

Aslında senşn kendine değer vermemene kızdık. Sana leş gibi davranan bir gerzeği hala seviyorum vs demene kızdık. Umarım bundan sonraki hayatı rahat, huzurlu, mutlu olur.

Aslında senşn kendine değer vermemene kızdık. Sana leş gibi davranan bir gerzeği hala seviyorum vs demene kızdık. Umarım bundan sonraki hayatı rahat, huzurlu, mutlu olur.
Çok teşekkür ederim sizin için de güzel dileklerinizin aynisi diliyorum ben kendime değer vermiyorum bu doğru çok cesur olma gibi bir iddiam da yok ama kızıma çok değer veriyorum ve onun için çabaliycam . Sadece severek evlendiğimi söylemek istedim sonrasindaki olan şeyler asla sevgi değil

iyi geceler .
Çok üzüldüm.
Bencede daha fazla o evde durmayın.
Şiddet çok kötü bir şey.
Üvey babanın olduğu yerede gitmeyin.
Banada diğer arkadaşların dediği gibi sığınma evi mantıklı geldi.
imkan buluncada inşallah bir işe girip yeni bir düzen oluşturursunuz.

iyi geceler .
Çok üzüldüm.
Bencede daha fazla o evde durmayın.
Şiddet çok kötü bir şey.
Üvey babanın olduğu yerede gitmeyin.
Banada diğer arkadaşların dediği gibi sığınma evi mantıklı geldi.
imkan buluncada inşallah bir işe girip yeni bir düzen oluşturursunuz.
Iyi geceler çok teşekkür ederim boşanmak istedigimi söyledim dayımı aradim yarin gelip beni alacak sonra inşallah bir iş bulurum kizimi kreşe veririm önce sonra da ev bulurum bir şekilde yapacağım

Eşimle 3 senedir evliyiz benim ilk aşkım tüm ilklerim onunla ilk öpücüğüm herşeyin ilkini ve en güzelini yaşadım aslında hayatımda hiç yaşamadıklarımı... Ben bir üvey babayla büyüdüm ve şiddetle hem anneme hem bana olan bir şiddet o yüzden evlilikten hep çok korkardım ama eşim beni ikna etti.. Masal gibiydi ... düğüne kadar evimize geçtiğimiz ilk hafta iş yerinde bir erkek çocuk yani 16 yaşlarında bir çocuk bana soru sorduğu için bana vurdu ve üzerime çıktı boğdu beni son anda bıraktı.... hamile kaldım istemiyordum aslinda ama bir şekilde haplara rağmen kaldım.... o süreçte de bana vurmaları devam etti ama bana hep ben seni gerçekten dönmüyorum ki sana tüm gücümü kullanmiyorum kullansam diş kalmaz ağzında falan diyordu çaresiz hissediyordum benino evde esir tutan ona olan sevgim ve sadakatim vardi cocuk doğdu aslında değişiyor gibiydi öfke patlamalari azalmıştı bugüne kadar buyuk bir tartisma yasadik bana surekli hakaretler ediyordu bende ona karsilik verince zoruna gitti ve vurdu bana yine ben sana tüm gücümü kullansam geberirsin dedi boşanmak istediğini de söyledi ama şuan ben bir odada o diğerinde ve ben ağlıyorum ne yapmam lazim ? Allah'a sığındım bubiçimde ki bağ mı alışkanlık mı sevgi mi neyse alsın içimden diye ... kayıp oluyorum ve kimsem yok bir Allah bir kızım bir de ben boşansam ne yapacağım bir kız çocuğuyla uzey babam tekrar bana o şiddeti yaşatir mi düğün günümde bile yaşatti bize o anlari .... ne yapayim?
Boşanmak istemesi güzel birsey böyle tiplere narsist deniliyordu galiba.Once ayaklarını yerden ucurup seni kendine aşık etmiş.Elde edince gerçek yüzünü göstermiş.

Yaptıkları normal değil.Kendinizi kurtarın bu adamdan.

Allah o dayindan razı olsun. Umarım selamete erersin.
Amin cidden o kadar mutlu oldum ki ışık oldu bana açıkçası kadın sığınma evleri vs hep beni korkutan yerlerdi annemle konuşuyordu içerde o da şimdi geldi ki işte annen diyor ki sinirli şuan gitsin kafa dinlesin kendi döner nedense inanmiyorlar bana oysa ilk defa böyle bir karar veriyorum aynen dedim ki delirmesin yarin bu evden çıkınca bir daha girmiycem.

Boşanmak istemesi güzel birsey böyle tiplere narsist deniliyordu galiba.Once ayaklarını yerden ucurup seni kendine aşık etmiş.Elde edince gerçek yüzünü göstermiş.

Yaptıkları normal değil.Kendinizi kurtarın bu adamdan.
Bu akşam boşanmak istediğimi söyleyince karşı çıktı birden yumuşadı terapiye gidelim falan dedi ama dayımı aradim yarin gidecegim annemi falan aradi annem sinirlenmis az kafa dagitsin demis bende aynen dedim ki delirmesin ... kesinlikle bunu anlatmaya çalışıyordum 5 sene az bir süre değil melek gibiydi asla ama asla böyle olacağını sezinlemedim ama evlendikten sonra evimize gecince birden degisti o beni dövse bile mutlaka suclu bendim senin yüzünden sen beni bu hale getirdin diyor ... neyse ki bitireceğim artık umarim pesime de dusmez biter gider kizimla yasamak istiyorum insan gibi yasamak

Aynen ilk defa beni bu kadar ciddi gördü ilk başta sesini yükselti masaya bile vurdum bağırma çocuk uyuyor diye şaşırdı bir açıkçası ben bile şaşırdım ne bileyim dedim nolur sana ama doğrusunun bu olduğunu biliyorum bilmiyorum dayım ışık oldu birden normalde mantıklı birisidir beni birakmaz insallah kisa bir donem idare etse yeter maasiminda bir kismini ona veririm ... nedense mutluyum böyle bağırır vurur sandım ama çok sakindi içerde annemi aradi onunla konusuyor simdi...
Kafaniz karisir yine cikmazda hissederseniz buraya konu açin bir sürü farkli fikir bakis acisi veren kadinlar var. Kendinizi yalniz hissetmeyin. Annenizde size yuvani bozma vs diyecektir önce oturup dayiniza anlatin yanimda olursan istegim kendi ayaklarim ustunde durmak diyin bakayim ne diyecek. Oda yuvani bozma işlerine girerse baska bir yol dusunulur

Kafaniz karisir yine cikmazda hissederseniz buraya konu açin bir sürü farkli fikir bakis acisi veren kadinlar var. Kendinizi yalniz hissetmeyin. Annenizde size yuvani bozma vs diyecektir önce oturup dayiniza anlatin yanimda olursan istegim kendi ayaklarim ustunde durmak diyin bakayim ne diyecek. Oda yuvani bozma işlerine girerse baska bir yol dusunulur
Çok teşekkür ederim cidden hiç tanımadığım insanlar beni dinleyip bana yol gösterdi allah razı olsun vallah ilk defa dün akşam yazdim ama işte iyi ki yazdim hiç büyük kararlar vermemistim tek basima belki tek karar vermekten korktum bilmiyorum .... ama teşekkür ederim dayım beni bir süre idare ederse mükemmel olur etmezse devlete sığınmak son çarem ❤️ herkese çok teşekkür ederim cidden tanımadan minnet duydum sizlere

Kızınız için o evden çıkın gidin. Lütfen bu süreçten sonra gelen sahte pişmanlık dönemlerine inanıp yolunuzdan dönmeyin. Sizi kaybetceği için paniklerse, en fazla bir süre belki dayınızdan yakınlarınızdan tepki çekmemek için durulur. Fakat yine başlayacaktır. Terapi demişsiniz, bu konuda ciddi mi? Ki bu söylemekle de olmaz, şiddeti içselleştirmiş bir insan 2-3 terapi seansıyla bunu yenemez ki bu dönemde siz de hala zarar görme riski taşırsınız. Ne karar verecekseniz de öncelikle o evden gidin.

Teşekkür ederim mesajınız için şöyle ki seviyorum demedim severek evlendiğimi anlatmaya çalıştım yani o kadar ama konuştuk demin işte birden sakinlesti falan guzelim yapma bir çocuğumuz var falan dedi sonra işte terapiye gidelim dedi dayımı aradim o bana ışık oldu yarin beni gelip alacakmis esime de gelsin kafasini toplasin bir falan dedi esim kabul etti ama ben bir cikayim evden geri dönmeyecegim hersey ciddiye binmisken sonunda bitmisti konusmamiz ama suan içerde annemle konusuyor sabah bir olsun dayim gelsin gideyim diye bekliyorum
Konunuzu okudum ve çok üzüldüm size yaşadığınız çaresizliği hissettim. Bazen burada okuyoruz bazı kadınlar insanı çıldırtıyor ve hak ettiklerini düşünüyorum ama siz çok çaresiz kalmışsınız tek bırakılmışşınız.
Annenizin Tanrım b. v yani, beni çok sinirlendirdi. Şuan bile size el uzatabilir ayrı eve çıkarsınız anneniz torununa bakar, siz çalışırdınız, devletten yardım alırdınız geçinirdiniz.
Arkanıza dayınızı aldığınız için şimdi kocanızın etekleri tutuştu çünkü düne kadar sahipsizdiniz.
Önceliğiniz çocuğunuzu korumak olmalı kimseye körü körüne güvenmeyin, dayınızınız evi de buna dahil. Size en uygun iş yatılı olacak şekilde hasta yada yaşlı bakımı. Tabi çok temkinli davranmalısınız.

Kızınız için o evden çıkın gidin. Lütfen bu süreçten sonra gelen sahte pişmanlık dönemlerine inanıp yolunuzdan dönmeyin. Sizi kaybetceği için paniklerse, en fazla bir süre belki dayınızdan yakınlarınızdan tepki çekmemek için durulur. Fakat yine başlayacaktır. Terapi demişsiniz, bu konuda ciddi mi? Ki bu söylemekle de olmaz, şiddeti içselleştirmiş bir insan 2-3 terapi seansıyla bunu yenemez ki bu dönemde siz de hala zarar görme riski taşırsınız. Ne karar verecekseniz de öncelikle o evden gidin.
Kesinlikle gideceğim kızımı korumak için herşeyden önce üvey baban 52 yaşında ve hala aynı asla değişmeyecek biliyorum terapiyi kabul ettiğimi söyledim ki yarina kadar bişey yapmasın bana yarin ama bu evden cikinca bitecek dayim idare ederse mükemmel olur etmezse devlete sığıncam bir çalışsam kizima bir kreş birde evimiz olsa başka ne isterim ki bu arada teşekkür ederim mesajınız için dün çok çaresizdim Allah'a sığınmıştım bugün daha eminim belli ki ya bana bişey olucak ya da Allah korusun yavruma...

X