Eşim bebeğimi alıp gitti

estesevda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
40
-30
32
Eşimle bir tartışma yaşadık evlenirken benim üzerime alınan senetler ve halen ödemediği borclar vardı. Evlenirken taksitle ödeyeceğini söyledi. Ancak ödemeye yanaşmadı. Ailesinden gelen miras ve arabasini yukselterek 600 bin TL'lik aracı annesi üzerine yapmasi ile kavga ettik. Esim bireysel hareket etmeye başlayinca bende çalışmak istediğimi üzerime olan borçları ödemek istedgimi söyledim.
Bunun üzerine iş görüşmesine gittim eşim bebeğin yanındaydı.
Geldiğimde bebek yanında tartışmamak adına al bebegi dedim o sırada istenmeyen seyler çıktı ağzımdan senin olan bebeği de istemiyorim gibi😭
Bunun üzerine eşim bebeği alıp gitti.
Birde darp raporu almış.
Kızımın bacağında morluk varmış ben yapmadım kesinlikle😭😭😭😭
Bunu bana karşı kullanıyor bebeğimi elimden almak istiyor.
Ben eşimle olan evde yaşıyorum hala.
Nafaka ve bebek nafakası talep etmek adına.
İş bulup başka biryere yerlessem bebeğimi almak adına daha iyi mi olur?

bebeğe kim bakıyor babanne mi?
Bebeğime ulaşmak adına aramadigim akrabası kalmadı babanne bakmaz zaten öyle bir kadın değil. Yaşlı ve asla bakım olayını ustlenmez. Eşim kendi bakıyormus nereye gittiğini nerde olduğunu asla söylemiyor. Şuan acidan yaniyorum

Kızımı canımdan çok seviyorum asla kızıma birşey yapmadim
Al bebeği de senin olan hiç bir şeyi istemiyorum denir mi Allah aşkınıza? Nereden geliyor aklınıza böyle şeyler? E almış gitmiş. Düştüğünde tuttuğunuz videonun neresini kırpıp bir şey çıkarmış olabilir ki??

sırada istenmeyen seyler çıktı ağzımdan senin olan bebeği de istemiyorim gibi
Evladını seven hangi anne bunu söyler ya?
Ne kadar sinirlenirse sinirlensin insan evladı için böyle bir şey söyleyebilir mi?
Allah aşkına anne olan arkadaşlar bana bi cevap verir misiniz? Normal mi şu söz?
Vala bana pek masum gelmedin konu sahibi.
Nasıl bir tesadüfler zinciriyse artık, hep adamın kullanacağı şeyler var elinde.
Ayriyeten evladımın nerede olduğunu bilmicem ve gelecem burada konu açacam öyle mi?
Yok yaaa bu konuda eksik ya da yanlış parçalar var

Sizde tuhaf geldiniz bana.
Bebek duserken, doverim diye severken videonun olmasi bana abes geldi.
Bide bebegimi alan adamin evini basina yıkarım. Anasinin kapisina dayanirim, sokaga cikar avaz avaz bagirir rezillik cikaririm. Siz borctan girip baska seylerden cikmissiniz. Anlayamadim

Evladını seven hangi anne bunu söyler ya?
Ne kadar sinirlenirse sinirlensin insan evladı için böyle bir şey söyleyebilir mi?
Allah aşkına anne olan arkadaşlar bana bi cevap verir misiniz? Normal mi şu söz?
Vala bana pek masum gelmedin konu sahibi.
Nasıl bir tesadüfler zinciriyse artık, hep adamın kullanacağı şeyler var elinde.
Ayriyeten evladımın nerede olduğunu bilmicem ve gelecem burada konu açacam öyle mi?
Yok yaaa bu konuda eksik ya da yanlış parçalar var
Bu zamana kadar gitmedigim polis savcı avukat kalmadı çocuğun babası olduğu için kimse birşey yapmıyor. Aileden kimse aracı olmuyor. Ailesiyle arası yok aramadigim aglamadigim insan kalmadı. Halimi bir bilseniz arkamda ailem yok. Hergun ağlıyor ölüyorum acidan.

Bu zamana kadar gitmedigim polis savcı avukat kalmadı çocuğun babası olduğu için kimse birşey yapmıyor. Aileden kimse aracı olmuyor. Ailesiyle arası yok aramadigim aglamadigim insan kalmadı. Halimi bir bilseniz arkamda ailem yok. Hergun ağlıyor ölüyorum acidan.

Bebek ne zamandir sizinle beraber degil?

Bebeğime ulaşmak adına aramadigim akrabası kalmadı babanne bakmaz zaten öyle bir kadın değil. Yaşlı ve asla bakım olayını ustlenmez. Eşim kendi bakıyormus nereye gittiğini nerde olduğunu asla söylemiyor. Şuan acidan yaniyorum

Ya avukata gitmediniz mi? Suç duyurısunda bulunun en kısa zamanda.

Bebek ne zamandir sizinle beraber degil?
20 gün oldu ölüyorum artık dayanamıyorum bilmediğim bir şehirdeyim hergun savcı avukat adliye aile içi şiddet burosu polis heryeri geziyorum. Ailesi ataerkil ve çocuklarının her yaptığına onay veriyorlar aramadigim insan kalmadı ne yapicam kafayı yiyorum. Baroya gittim avukat tuttum boşanma davası ve velayet için ugrasiyorum

X