Esim beni 23lük eski 'sevgilisi' ile aldatiyor

brsn84

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2015
1
0
39
Arkadaslar icim cok fena daraliyor icim dokmek istiyorum ve sizden akil almak istiyorum

Esimle 2 senedir evliyiz ondan once onu uzun yillardir taniyordum. Kendisi aslen vanli ve bir donem is icin benim yasadigim sehirde yani izmirde bulunmustu oyle tanismistik. Daha sonra alanyaya yerlesti ama face gibi yerlerden hala gorusuyorduk. Onun antalyada yasadigi donemlerde (2010 yiliydi) cok net hatirliyorum, facebookta surekli kendinden yasca kucuk genc bir kiz ile konusuyordu ulu orta. Kiz o donemler 17-18 yasinda falan esimde 27 yasindaydi. Kizin her yukledigi fotografi begeniyordu kizda bunun fotograflarina yorum yaziyordu. Esim ona yavrum guzelim gibi laflarla hitap ediyordu. O donemlerde ondan cok hoslandigim icin her hareketini takip ediyordum. Bir kac ay sonra o kiz ile face uzerinden irtibati kesildi. Irtibati kesildikten sonra hep sairlerin yazilarini paylasiyordu sanki ask acisi cekermiscesine. Neyse fazla uzatmayacagim. Zaten 2011in son aylarinda tekrar izmire gelmisti bir arkadas ziyareti icin ve geldiginde bana mesaj atmisti goruselimmi diye bende tabii kabul etmistim. Fazla detaylara girmeyeyim uzamasin ama kisa bir sure icinde aramizda iliski oldu ve mart 2013te evlendik. Nisanliyken ona cok merak ettigim icin sormustum o face uzerinden bir donem konustugu kizin kim oldugunu (ismi nilay). Sordugumda zaten bembeyaz olmustu ve onemli degil diyerek gecistirdi. Ustune gittim ve eskiden bi ara takildigim bi kizdi iste guzel vakit gecirdik hepsi bu demisti. Neden gorusmeyi kestiniz diye sordum kiz bursada yasiyordu tatil icin antalyaya gelmisti kuzeniyle zaten yaz aski sayilirdi ve yasi kucuktu demisti. Aciklamalari cok sacma gelse bile fazla ustunde durmamistim ve birdaha o kizin konusunu acmadim hic ve bende unuttum gitti.

Biz evlendik ve istanbula yakin bir sehire yerlestik. Ben burada is bulunca buraya tasindik. Esimde gecen sene bir arkadasi ile birlikte ufak bir restoran acti. Hersey iyi gidiyordu cok sukur ta ki bir kac ay oncesine kadar. Normalde hafta ortasi aksam saat 10da esim hep eve gelir. Saat 10dan sonra arkadasi durur dukkanda ve haftasonlarida esim durur. Bir keresinde (gecen ay oldu bu olay) esim eve neredeyse 11 bucukta geldi. Neden gec geldigini sordugumda isler uzadi dedi kestirip atti ve hemen yataga girdi. Ertesi gun isten erken ciktim ve dukkana gittim ziyarete. Esim yoktu arkadasi ve bir eleman daha vardi. Esimi sordum az once cikti yenge hemen gelicem dedi dedi. Bende dunde dogru duzgun gormedim eve cok gec geldi isleriniz uzamis bari simdi goreyim dedim ama kismet degilmis dedim, sonra arkadasi 'ha evet dun aksam bi kiz geldi onla konustu epeyce' dedi. Nasil bir kiz oldugunu sordugumda 'genc, ufak tefek bir kizdi' dedi. Aksam ogrenirim elbette diye dusundum. Aksam duzgun saatte geldi eve ve tabii hemen sordum. Eski bi tanidik buraya tasinmis gorunce sohbet ettik dedi. Neden isler uzadi dedigini sordum belki yanlis anlarmisim diye cekinmis ondan dememis. Saf gibi inandim yine...

Bir kac gun sonra yine ayni sey oldu. Saat 22:30 ve esim hala yok. Ariyorum acmiyor. Dukkani arayacaktim sonra icime bi kurt dustu gece vakti dukkana gitmek uzere yola ciktim. Dukkan bombostu sadece esimin arkadasi, 3 eleman, esim ve genc bir kiz vardi. Arkadsi ve elemanlar dukkani temizlemekle mesgulduler ve esim o kizla bir masada oturmus konusuyorlardi. Kim oldugunu secemedim ama uzaktan bende dukkana girdim kizin kim oldugunu ogrenmek icin. Ben dukkana girer girmez esimin o gulen yuzu birden soldu ve hemen ayaga kalkti hosgeldin hayatim dedi. Kizda beni gorunce neyse ben gideyim artik iyi aksamlar dedi ve cikti. Kiz o nilay denen kizdi. Minyon tipli uzun sari sacli guzel bir kiz. Beynimden vurulmusa dondum. Kiz benden nerdeyse 10 yas kucuk. Eve geldik ve bagirdim cagirdim ne isin var o kizla neden bulustunuz falan dedim evde ne var ne yok kafasina gecirdim. Esim surekli kendini savunuyordu. O geldi buldu beni sadece sohbet ettik hepsi bu uzatilacak bir sey yok yanlis bir sey yapmadim ben dedi. Daha sonra (lutfen nasil ogrendigimi sormayin) ogrendim ki esim 2010 yilinda tatilde tanistigi o zamanlarki 17 yasindaki nilayla cinsel iliskiye bile girmis. Bu kadarini tahmin etmiyordum dogrusunu. Esim sadece takildik dediginde ben farkli anladim oyle resit bile olmayan bir kizla cinsel iliskiye girecek kadar igrenc oldugunu bilmiyordum. Kiz simdi 23 yasinda ve esime ilgisi var. Elemanlardan biri kizin onu dudaktan optugunu bile soyledi ve hatta esim itiraz etmemis, yani kizi terslememis. Artik esim evde kalmiyor arkadasinin yaninda kaliyor onu istemiyorum artik bosayacagim. Eminim su an bile o kiz ile gorusuyordur. Esimden ve o sürtükten intikam almak istiyorum ama ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Yanlis mi davraniyorum? O kadar bagirdim kendini savunmadi bile. Bosayacagim dedigimde esyalarini aldi gitti, uzerinden 3 hafta gecti bu olaylarin. Bana akil verin lutfenn

Akıl vercek bişi yok boşanmak en doğrusu onursuz bir yaşam süren biriyle evlilik zor olur

Ne akıl vermesi? Boşanmaktan başka ne akıl verelim? Apaçık aldatılıyorsunuz..

Tam siteden çıkıyordum ki konunuzu gördüm yazma gereği duydum.. 17 yaşında reşit olmayan bi kızla bile bu kadar iğrenç şeyler yaşamış bi adamla aynı evde soluk alıp vermeyi düşünmüyorsunuz umarım. Kız kocanızın yakasından düşmez emin olun. Boşanın ve temiz bi şekilde kurtulun o adamdan. Allah sabır versin ne diyim. İnsan bunları gördükçe okudukça evlenmekten soğuyor valla..:KK12:

Nefret ediyorum ya böyle k... lerden. Ne buluyolar evli erkeklerde, bu nasıl bi fantezi nasıl bir iğrençliktir? Allahım bunların yuva kurmasına izin verme dünyada da ahirette de sürünürler inşallah.

İntikam almaktan vazgeç. Allah'a havale et ve bosanma davasi aç. Mahkemede de sahit göstererek aldatildigini kanitla.

İlk olarak soğuk kanlı olmaya çalışın ve çok iyi bir boşanma avukatı bulun. Eğer siz evli iken o kızla bir şeyler yaşadığını ispat edebilirseniz kıza da kocanızada tazminat davası açabilirsiniz, ayrıca evlilik birliği devam ederken sizi aldattığı için donuna kadar alırsınız. Ancak dediğim gibi çok iyi bir avukat bulun kendinize

Bence de intikam almak için uğraşma hiç kararlıysan boşan kurtul. Şimdi çok kızgınsınız tabi haklı olarak ama intikam için harcayacağınız zamana bile yazık....

Nefret ediyorum ya böyle k... lerden. Ne buluyolar evli erkeklerde, bu nasıl bi fantezi nasıl bir iğrençliktir? Allahım bunların yuva kurmasına izin verme dünyada da ahirette de sürünürler inşallah.
Aminnnn.. Yuva üzerine yuva kurulmaz demişler zaten..

Yani kizin o adami dukkanda opmesi bunu esinin eleman ve ya arkadaslarinin gormesi gorup sana soylemesi biraz garip bnm basima gelse kesin o sahitler is guzarlik yapar kocami kurtarmak idare etmek adina susar soylemezler bnde misil misil uyurum

Canını yakmak istiyorsanız.Kızla bir ilişki yaşadığını kanıtlayın ve boşanma davasını aldatma üzerine açın.Donuna kadar alın kapının önüne koyun,taviz vermeyin,acımayın.

Fevri davranma sessiz kal bak ne yapacak..seni seviyorsa direnir Özür diler affettirmeye calisir...ama o kız aklını celmisse (geçici heves şimdi farkında değil sonra kafasını taşlara vurur) ayrilik karariniza saygi duyup sorunsuz bosanir.oyle kizlar olduğu sürece aileler paramparça oluyor malesef Allah sabır versin canim

intikam almak istiyorsanız boşanın ve hayatınızı en iyi en dolu şekilde harcarken onlar mutsuz oluşlarını izleyin. en iyi intikam unutmak...

Fevri davranma sessiz kal bak ne yapacak..seni seviyorsa direnir Özür diler affettirmeye calisir...ama o kız aklını celmisse (geçici heves şimdi farkında değil sonra kafasını taşlara vurur) ayrilik karariniza saygi duyup sorunsuz bosanir.oyle kizlar olduğu sürece aileler paramparça oluyor malesef Allah sabır versin canim

Bence öyle kızlar değil öyle erkekler olduğu sürece parçalanıyor. Sonuçta evliliğe adım atan, sadakat sözü veren ama sonra cayan, aldatan kişi o dışarıdaki kızlar değil; kocalar. Kız da suçlu ama esas suçlu konu sahibinin eşi.

Canm bu bakim diye girdim konunun gördüm yazmadan edemedim Şansın varmış ki erken ögrenmissin arkadaşım bukadar şeyden sonra hala sen boşanan dediğinde bile eşyalarını toplayip gidebiliyosa herseyi göze almış demekki kuşa Bi zaman sonra çok pişman olucak ama fayda yok bole kızlar bunları karıştırırken bu kızlara bi sahip çıkan aile yokmu ben çok merak ediyorum doğrusu nasıl bişeyse bide herkesin gözü önünde herkesin evli olduğunu bildiği(zaten adamın dukkani)dışarıdan öpüyo bide allahım ne günlere kaldık bugün evli birine bunu yapan yarın o adama neler yapmaz kardeşim hayırlı basın varmış yol yakından farkettin yuva yıkanın yuvası olmaz canm boşver allah ille verir cezalarını hiç durmadan boşanma davası aç canm maddi manevi her yönden ancak bu yolla intikam al en güzeli başka türlü onların seviyesine inmeye değmez güzel kardeşim allah yardımcın olsun canm insiallah

Ders vermek istiyorsanız boşanma davası sonra da hem eşinize hem de o kıza tazminat davası açarsınız. Eşinizle evli olduğunu bile bile ilişki yaşadığı için. ama bu arada iz sürün kanıt toplayın ikisine de ömür boyu unutamayacakları ders olur ve hep önlerine gelir :KK66:

X