Esim beni 23lük eski 'sevgilisi' ile aldatiyor

Direk boşanma sebebi düşünecek bişey yok bunda eşinizin içinde var dışarda da bi ton nilay ha o başkası fark etmez yine yapar

Fevri davranma sessiz kal bak ne yapacak..seni seviyorsa direnir Özür diler affettirmeye calisir...ama o kız aklını celmisse (geçici heves şimdi farkında değil sonra kafasını taşlara vurur) ayrilik karariniza saygi duyup sorunsuz bosanir.oyle kizlar olduğu sürece aileler paramparça oluyor malesef Allah sabır versin canim

Niye fevri davranmasin ki adam resmen aldatmis bi de geri dönmesini mi bekleyecek.en mantiklisi bosanmak. Hem asil suclu kocasi. Kocasi adam olsa 10 kiz pas verse de kanmazdi yani.

Allah yardımcın olsun arkadaşım. Allah güç kuvvet versin sana dilerim.

Çok komik , biri Üzgünken dalga geçip beğeni toplama modası Ne zaman gecicek püff
Beğeni toplamaca falan küçük işler, onu geçelim de. Hani inançlar tartışılmaz ya, üzgün olduğuna inanmak mesele. Tamamen tercih meselesi tabiiy.
Dalga değil bu arada, onu da açıklayayım. Gerçek veya değil.
Belli ki küçük bir yaşta saflığı nedeniyle "kullanılıp" atılmış olan bir genç kızın adı, yaşı, dış görünüşü ayrıntılı olarak (sarışın, ufak tefek minyon), yaşadığı ve bulunduğu şehirlerin adı açıkça veriliyor, burada tek bi açıdan olaya bakmayı alışkanlık haline getirmiş bizlerse, bunu fark etmiyoruz bile.
Hatalı, yanlışa düşmüş, belki sadece saf veya intikam peşinde, fark etmez, bi genç kızın kişisel bilgileri bu denli paylaşılmamalı. Burada, içimizden biri olabilir. Ben veya x. Anlatabiliyor muyum bilmiyorum.

Beğeni toplamaca falan küçük işler, onu geçelim de. Hani inançlar tartışılmaz ya, üzgün olduğuna inanmak mesele. Tamamen tercih meselesi tabiiy.
Dalga değil bu arada, onu da açıklayayım. Gerçek veya değil.
Belli ki küçük bir yaşta saflığı nedeniyle "kullanılıp" atılmış olan bir genç kızın adı, yaşı, dış görünüşü ayrıntılı olarak (sarışın, ufak tefek minyon), yaşadığı ve bulunduğu şehirlerin adı açıkça veriliyor, burada tek bi açıdan olaya bakmayı alışkanlık haline getirmiş bizlerse, bunu fark etmiyoruz bile.
Hatalı, yanlışa düşmüş, belki sadece saf veya intikam peşinde, fark etmez, bi genç kızın kişisel bilgileri bu denli paylaşılmamalı. Burada, içimizden biri olabilir. Ben veya x. Anlatabiliyor muyum bilmiyorum.
yooooo olmadı

S saripencere , neden yapıyorsunuz bunu, sürekli üyelikler Alıp, ki son zamanlarda aldığınız diğer üyelikleri de yakaladım şimdi, neden ya metres olduğunuz ya aldatıldığınız vs konular açıyorsunuz? Maksat ne? Dalga geçmekse burası yanlış yer, bana değilde site sahibine denk gelirseniz kötü olur haberiniz olsun.

X