Eşim Beni Aldatıyor mu??

Kadının iyisi darlıkta erkeğin iyisi varlıkta demiş eskiler ... esin birden herseye sahip olunca değerini bilememiş bence

Eşimle yaklaşık 2 yıldır evliyiz. 9 aylık bir oğlumuz var. Ben öğretmenim eşim ise saglik memuru. İcinden cikamadigim bir sıkıntım var ve sizlerle paylasmak istedim.. esimle 2 sene önce tesadufen bir kurumda tanistik sonrasinda arkadasça konusmaya basladik. 1 ay sonra bulustuk 2 ay sonra nişanlandik ve 3 ay sonra evlendik. Yani eşimle 3 ay içerisinde evlendik. Her sey hizlandirilmis bir sekilde ilerledi. Esimi cok seviyor ve cok guveniyordum. Tâ ki hamileligimin 6. Ayına kadar.. esimin telefonunu karistirdim baktimki sahte bir instagram hesabi var. Bu hesap biz evlendigimizden beri acik. Verilerini indirdim yalnizca esimin nöbette oldugu gunlerde girilmis. İcerisinde esimdin eskiden gorustugu kadinlarla uygunsuz msjlaşmalar vardi. Çıldırdım deliye döndüm bana yaptigi aciklama ben yapmadim arkadasim birilerini kendisine ayarlamak icin benim adima konustu dedi arkadasiyla konustum sucu ustlendi. Bir sure sonra konuyu kapattim fakat unutamadim her gece aglayarak uyandim dünyam yıkildi. Aradan zaman gecti bebegimiz dogdu 2 ay sonra esimin telefonunda yine 2-3 ayri instagram hesabi acilip silinmis bir tanesini silmeyi unutmus girdim baktim nur diye bir kadina yazmis. Yazdigi maj aynen şöyleydi: “Nur Merhaba! Nasilsin cevap vermeyecekmisin? Gecen gun sana telefondan msj atacaktim profilinde eşini fotografi vardi atamadim. Cevap vermeyeceksin herhalde tamam kapatiyorum bu hesabi diger nobetimde yeni bir hesap acip yazarim.” Tabiki esim bunu da inkar egmeye kalkti o sirada bende kadinin hesabina msjlar attim Allah iste kadini şaşirtti esime msj atti. Bende kadinla konustum kadin yemin ediyor kesinlikle bana asilmadi aramizda bisiy olmadi arkadas gibi senden sıkıntılarindan sohbet etti bende ona ayni sekilde dertlestim diyor. Esim ayrilik korkusuyla ne yapacagini sasirdi gunlerce ozurler diledi. Aradan bir kac ay gecti yine bir hesap acti ve tum bunlar olurken esimin gmail adresi benim telefonumda kayitli yani o ne yapsa aninda bana bildirim geliyor bunu bildigi halde tekrar bir hesap acmis tabi ben aninda yakaladigim icin biriyle konusmasina firsat kalmadi. Bunu da bir baska arkadasi ustlendi inanmadim arkadasinin karisinada anlattip o da ustlendi evet benim esim yapti ben ondan ayrilacagim vs diyerek aslinda beni kandirmislar ki bu konu aylarca surdu ben konuyu kapattigim halde esim arkadasina kizgin gibi rollere girdi. En son 1 ay once bu defada telefonunda swarm ve azari yukleyip geri sildigini gordum ikisinede girdim azarda hic bir sey yoktu anlasilan indirmis beceremeyip geri silmis swarmda ise bir fotograf paylasmis kadinin birnede msj atmis buradaki msjlar nasil siliniyor diye.. bu defa ki aciklamasi ise merak ettim indirdim swarmi senden once kullaniyordum oradaki eski msjlari silmek istedim kullanmaya calistim beceremedim geri sildim dedi. Her ne hikmetse bu yasananlarin hepsi esimin nobete gittigi gunlerde oluyor. Ben daha fazla dayanamadim bosanmak istedim adliyeye gittik. Oradaki calisanlar bizi zar zor ikna edip gonderdiler ayrilmamamiz icin.. esimde sonrasinda itiraf etti en son ki arkadasim acti dedigi hesabida kendisi acmis yani beni aylarca kandirmis.. aciklamasi da şu cok bunaliyorum sen beni cok bunaltiyosun dertlesmek icin yabanci insan ariyorum. Yani dusunuyorum dusunuyorum ne yapmam gerektigine karar veremiyorum. Esimin bunalimda oldugunun farkindayim. Esim cocuk esirgeme yurdunda buyumus oradan kacaraka hayatta kalma mucadelesi vererek sokaklarda yasayarak her gun biriyle gezip alkol vs kullanarak buyumus ve benimle tanismadan 2 yıl önce cezaevinden cikmis sonrasinda memur olmus arkasindan beni tanimis. Esim onceleri halinden cok memnundu bir anda bana aileme ve cocugumuza sahip olmasi memur olmasi hemen ev araba almamiz maddi rahatlik vs. Cok mutluydu eve her geldiginde sukur ederek gelirdi şükür namazlari kilardi. Bugun dahi bana askim askim diye pesimde kosmaktan ev is yapmaktan cocuguyla ilgilenmekten geri kalmiyor. Benden yana kaynaklanan sıkıntı aileme yakin oldugumuz icin ailem her seyimize karismak istedi bunun stresini yasadik. Esim hic aile ortami gormedegi icin o bu stresten daha cok etkilendi fakqt ben artik bu durumun önünü kestim artik ailem bizim icin problem olacak bir pozisyonda degil fakat her agzi acildiginda ayni seyleri soyluyor ben bunalimdaydim sen ailen beni bunalttiniz aldatmak istemedim dertesmek istedim diyor. Her seye ragmen bu evlilik suruyor fakat artik bizden geriye bir sey kalmamis gibi. Ne benim ona karsi guvenim aşkim var ne de onun bana söz dinleme ilgi vs. Ne yapmaliyim bilmiyorm bir yanim toparlama taraftari bir yanimda onun yaptiklarina ragmen kac defa affettim demekki evliligiyle kumar oynayabiliyor diye dusunuyorum.
Valla diyecek laf yok

Valla iki üç örneği okudum tamamını okumama gerek kalmadı bence
Şu anı bilemeyeceğim ama eskiden dalga geçer gibi tüm çevresine de onaylattıra onaylattıra aldatmış sizi

Aldatmış, aldatıyor ve aldatmaya da devam edecek. Siz de affetmeye devam edeceksiniz büyük ihtimal. Mutlaka empati yapacaksanız şu şekilde yapın;aile görmemiş, yurta buyumus birisi bir aileye sahip olmuş. Sıkı sıkı tutunması gerekmez mi.

İkiniz de kazandığınıza göre kesinlikle alanında uzman birinden bireysel psikolojik destek almasını sağlamalısın. Belki iyi bir eş olmayabilir ama çocuğunun iyi bir babaya ihtiyacı var.
Ergenlik dönemini içerde geçirmiş birinden bahsediyoruz tabi ki cinsel doyumsuzlugu olabilir, bunun yanında birileriyle sohbet etme ihtiyacı da ailesinden ayrı yaşamasından kaynaklı olabilir. Bunlar öyle kolay kolay çözülecek sorunlar değil. Uzun vadeli bir tedavi gerektiriyor.
Eğer terapiye yanaşmazsa hiç bekleme ayrıl gitsin

Adamın arayışta olduğu kesin. Fırsat buldukça sahte hesap açıyor, programlar yüklüyor, kadınlarla mesajlaşıyor.
Tanımadığı kadınlarla evliliği hakkında dertleşmek nedir? Ne saçma bir yalan ❌👎🏻

İşin garibi şu eşim uzerinde para tasimaz hesaplari ben yonetirim bensiz markete dahi gitmez ama ayni seyleri tekar tekrar yasatiyor ayrilmayi bir yandan cok istiyorum bir yandan da kendimi sucluyorum acaba gercekten cok mu bunalttim diye. Ayrica şoyle bir durum var cinsellik esimde hastalik derecesinde gunluk defalarca istiyor hepsine yok desem bile gunluk mutlaka iliski yasiyoruz düsünün doguma giderken bile gitmeden once birlikte olduk. Ama halaa sen beni cinsellikte aç birakiyosun diyor bu nasil bir bunalimmis anlamadim baski yaptigim eogru guvensizlikle surekli teyikte oldum fakat bir daha olmayacak demesine ragmen bir kac aya bir ayni seyleri yasadim is bosanmaya gelince tehtid ediyor bilmiyorum ne yapacagim kafayi yiyecegim iyinoluyorum yok koyu oluyorum yok yapmadim diyor baska bir sey demiyor birilerine anlatildiginda hep kendini hakli buluyor hayta benim psikolojim bozukmus kafayi yemisim sanki ben hayal goruyorum guvensizlige beden olan kisi kendisi ama o yapmiyo ben buyutuyorum onun dertlesme ihtiyacini gibi davraniyor
Eşiniz iliskiye düşkün oldugu icin nöbetlerde farkli iliskiler arama,heyecan yaşama yoluna gidiyor belliki.Dikkat et tel o sitelerden de ilişki yaşayabiliyorlar.Sürekli sizi kandirmis buna arkadaslarini da karistirmis.Kendini aklamak icin baskasina suç atmış. Bu adamin huyu degismez bir insanin özünde hovardalik varsa yapmam der size unutturur bir bakmışsın yine ayni şeyleri yapmış.Esirgeme kurumunda büyüdüğü icin ailenizi kabullenmez.Kimsenin ona karismasini da istemez çünkü onun hesap verecegi kimse yok.Sana ayril demem çünkü bekara karı boşaması kolay ama öyle olmuyor çekip gitmek çok zor...

En cok suna anlam veremedim arkadaslarinin eşleri nasil kocam suclu diyebiliyor rabbim aynisini yasatir umarim o zaman sizi iyi anlarlar bir daha da kimsenin yuvasina karismazlar
Adliye de baristirdilar demissin e oda arkadasi cikmis
Sanirim en net olan sey kor kutuk asik olmaniz ki yapmayin
Gercekten ayrilmak istiyorsan ayril
Burdakiler dedi diye deil
Guveni bir kez kaybedince geri gelmesi imkansiz

Adamda aldatma aliskanlik olmus. Defalarca yakalandigi halde, hala aldatma cabasi icinde.

Boyle yasayamam diyorsaniz ayrilin. Yazik ortada minicik cocuk var. Ama belki o cocuk daha pek bisey bilmezken ayrilmaniz, ilerde ayrilmanizdan daha iyidir..

Boşan git yaa. Bu genc yaşında seni arsızca aldatanla omür mu geçer. Bebeğine de yazık..eşini kapinın önüne koy kendi duzenini bozma

Eşimle yaklaşık 2 yıldır evliyiz. 9 aylık bir oğlumuz var. Ben öğretmenim eşim ise saglik memuru. İcinden cikamadigim bir sıkıntım var ve sizlerle paylasmak istedim.. esimle 2 sene önce tesadufen bir kurumda tanistik sonrasinda arkadasça konusmaya basladik. 1 ay sonra bulustuk 2 ay sonra nişanlandik ve 3 ay sonra evlendik. Yani eşimle 3 ay içerisinde evlendik. Her sey hizlandirilmis bir sekilde ilerledi. Esimi cok seviyor ve cok guveniyordum. Tâ ki hamileligimin 6. Ayına kadar.. esimin telefonunu karistirdim baktimki sahte bir instagram hesabi var. Bu hesap biz evlendigimizden beri acik. Verilerini indirdim yalnizca esimin nöbette oldugu gunlerde girilmis. İcerisinde esimdin eskiden gorustugu kadinlarla uygunsuz msjlaşmalar vardi. Çıldırdım deliye döndüm bana yaptigi aciklama ben yapmadim arkadasim birilerini kendisine ayarlamak icin benim adima konustu dedi arkadasiyla konustum sucu ustlendi. Bir sure sonra konuyu kapattim fakat unutamadim her gece aglayarak uyandim dünyam yıkildi. Aradan zaman gecti bebegimiz dogdu 2 ay sonra esimin telefonunda yine 2-3 ayri instagram hesabi acilip silinmis bir tanesini silmeyi unutmus girdim baktim nur diye bir kadina yazmis. Yazdigi maj aynen şöyleydi: “Nur Merhaba! Nasilsin cevap vermeyecekmisin? Gecen gun sana telefondan msj atacaktim profilinde eşini fotografi vardi atamadim. Cevap vermeyeceksin herhalde tamam kapatiyorum bu hesabi diger nobetimde yeni bir hesap acip yazarim.” Tabiki esim bunu da inkar egmeye kalkti o sirada bende kadinin hesabina msjlar attim Allah iste kadini şaşirtti esime msj atti. Bende kadinla konustum kadin yemin ediyor kesinlikle bana asilmadi aramizda bisiy olmadi arkadas gibi senden sıkıntılarindan sohbet etti bende ona ayni sekilde dertlestim diyor. Esim ayrilik korkusuyla ne yapacagini sasirdi gunlerce ozurler diledi. Aradan bir kac ay gecti yine bir hesap acti ve tum bunlar olurken esimin gmail adresi benim telefonumda kayitli yani o ne yapsa aninda bana bildirim geliyor bunu bildigi halde tekrar bir hesap acmis tabi ben aninda yakaladigim icin biriyle konusmasina firsat kalmadi. Bunu da bir baska arkadasi ustlendi inanmadim arkadasinin karisinada anlattip o da ustlendi evet benim esim yapti ben ondan ayrilacagim vs diyerek aslinda beni kandirmislar ki bu konu aylarca surdu ben konuyu kapattigim halde esim arkadasina kizgin gibi rollere girdi. En son 1 ay once bu defada telefonunda swarm ve azari yukleyip geri sildigini gordum ikisinede girdim azarda hic bir sey yoktu anlasilan indirmis beceremeyip geri silmis swarmda ise bir fotograf paylasmis kadinin birnede msj atmis buradaki msjlar nasil siliniyor diye.. bu defa ki aciklamasi ise merak ettim indirdim swarmi senden once kullaniyordum oradaki eski msjlari silmek istedim kullanmaya calistim beceremedim geri sildim dedi. Her ne hikmetse bu yasananlarin hepsi esimin nobete gittigi gunlerde oluyor. Ben daha fazla dayanamadim bosanmak istedim adliyeye gittik. Oradaki calisanlar bizi zar zor ikna edip gonderdiler ayrilmamamiz icin.. esimde sonrasinda itiraf etti en son ki arkadasim acti dedigi hesabida kendisi acmis yani beni aylarca kandirmis.. aciklamasi da şu cok bunaliyorum sen beni cok bunaltiyosun dertlesmek icin yabanci insan ariyorum. Yani dusunuyorum dusunuyorum ne yapmam gerektigine karar veremiyorum. Esimin bunalimda oldugunun farkindayim. Esim cocuk esirgeme yurdunda buyumus oradan kacaraka hayatta kalma mucadelesi vererek sokaklarda yasayarak her gun biriyle gezip alkol vs kullanarak buyumus ve benimle tanismadan 2 yıl önce cezaevinden cikmis sonrasinda memur olmus arkasindan beni tanimis. Esim onceleri halinden cok memnundu bir anda bana aileme ve cocugumuza sahip olmasi memur olmasi hemen ev araba almamiz maddi rahatlik vs. Cok mutluydu eve her geldiginde sukur ederek gelirdi şükür namazlari kilardi. Bugun dahi bana askim askim diye pesimde kosmaktan ev is yapmaktan cocuguyla ilgilenmekten geri kalmiyor. Benden yana kaynaklanan sıkıntı aileme yakin oldugumuz icin ailem her seyimize karismak istedi bunun stresini yasadik. Esim hic aile ortami gormedegi icin o bu stresten daha cok etkilendi fakqt ben artik bu durumun önünü kestim artik ailem bizim icin problem olacak bir pozisyonda degil fakat her agzi acildiginda ayni seyleri soyluyor ben bunalimdaydim sen ailen beni bunalttiniz aldatmak istemedim dertesmek istedim diyor. Her seye ragmen bu evlilik suruyor fakat artik bizden geriye bir sey kalmamis gibi. Ne benim ona karsi guvenim aşkim var ne de onun bana söz dinleme ilgi vs. Ne yapmaliyim bilmiyorm bir yanim toparlama taraftari bir yanimda onun yaptiklarina ragmen kac defa affettim demekki evliligiyle kumar oynayabiliyor diye dusunuyorum.
Tüm bunları anlatıp bir de eşim beni aldatıyor mu diye konu başlığı açmışsınız..

Sizde farkındasınız ama konu başlığınızda sorduğunuz için diyeyim.. Eşiniz sizi aldatmış hem de defalarca.. Size rağmen, çocuğunuza rağmen aldatmış..

Ayrıca sizi de aşşalık bir şekilde kandırmış.. Kandırmaya çalışmış demek isterdim ama baya baya kandırmış.. o hesapların arkadaşına ait olduğuna, konuştuğunuz kadınla amacı sadece dertleşmek olduğuna gibi saçma sapan yalanlarına inanmışsınız... Üstelik uygunsuz mesajları da görmenize rağmen inanmışsınız ki eşinizin kadınlarla "dertleşmek" için görüşmesi de bu dünyadaki en saçma yalan bana göre.. Neden kadınlarla konuşuyor o zaman??,🥴

Ben sizin yerinizde olsam kendi ayaklarım üzerinde duran bir kadın olarak en başta boşamıştım.. Birilerinin beni ikna etme şansı da olmazdı.. Üstelik bu kaçıncı vaka?? Üzgünüm ama size verdiği sözleri asla tutmayacak.. Hele ki defalarca yakalanıp affedildikten sonra asla kendi bildiğinden dönmeyecek. Ki bunun önceden yaşadıkları, bozuk psikolojisi ile falan da bir alakası yok. Bunun tek bir açıklaması var ; karakter yoksunluğu..

Bilmiyorum ben böyle düşündüm.. Umarım kendiniz için en doğru kararı verirsiniz.. Çünkü kimse eşinden ayrı geçirdiği vakitlerde ne yaptığını ya da yapabileceğini bile bile yaşamak istemez diye düşünüyorum.. 😐😐

X