Eşim beni anneme attı

Kimsenin kalbini kırmak istemem ama belli ki daha siz yetişkin değilsiniz. Daha kendinizi yetiştirmeden çocuk yetiştirmeye kalkmışsınız. Evlilik ve çocuk siz ağır gelmiş. Çocuklara çok ama çok üzüldüm. Onlarıda kendinize benzeticeksiniz. Kocanız zaten terapi falan almalı yani o zaten tedavilik.

İlk cocugum o kadar zor bir bebekte ki görenler sabır diliyordu bana o yüzden de ikinciyi düşünmedim şimdi 8 yaşında ve 4 aylık bir bebeğim var tam arada 8 yaş var ona rağmen çok zorlanıyorum siz iki ay idare etsin diyorsunuz da asıl olay doğumdan sonra başlıyor kardeş kıskançlığı ile ugrasacaksiniz zaten sizinki daha çok küçük iki bebekle uğraşmış olacaksınız ve asıl o zaman eşinizin yardımına ihtiyacınız olacak

O kadar çok koruma yöntemleri var neden korunmadın zaten çocuk zor çocuk keşke 2.çocuğa hamile kalmasaydın kaçtığın adam da adam değilmiş sinirlerine hakim olamıyor
Çevrende akraba veya tanıdık biri yokmu

Kaçtıktan sonrasını okumadım, üzgünüm ama kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz.

Esine hic birsey demiyorum o bir kenera ama sana ne demek lazim bilemedim. Ne kadar cok abartmissin ya dusada mi cocukla girecegim diyorsun tabi ki cocugunla gireceksin ilgileneceksin. Ayrica yok annenlere gidince ilgilenmiyorlarmis ilgilenmesinler o senin cocugun.. kacip pes pese iki cocuk yapmasini biliyorsan bakmayida bileceksin. Daha fazla yazmak istemiyorum ya yazik cocuklara..

laf yarışı yapmayamı geldin yoksa yardımcı olmayamı boş feministliğin kimseye bi faydası yok hamilesin otur evinde ben çıkarım diyebilirdi bu bana göre başından atmaktır
Feministlik boş bir ideoloji değildir, seni ve haklarını savunur. Ama sen bunu anlayacak mental olgunluğa sahip değilsin gördüğüm kadarıyla. Esasında yediğin linçten dolayı üzüldüğümü yazacaktım ama bence senin biraz sarsılman gerekiyor

Hanımefendi. Yazdıklarınızı okudum ve şaşırmadım. Çünkü artık bu tarz olaylar çoğu ailede oluyor maalesef. Bununda elbetteki bazı sebepler var. En başında maddi ve manevi ihtiyaçları karşılayamamak geliyor. Maalesef bu çağın hastalığı oldu. Bence bunun tek bi çözümü var biliyomusunuz. Şuan nüfus patlaması yaşanıyor tüm dünyada. Türkler zaten 3-4 iyice artırdı çocuk sayısını. Bence biraz durmamız lazım hepimizin. Artan nüfus şuanda herşeyi tehdit ediyor ama herşeyii. Doğal enerji kaynakları bile tükenmek üzere. Herşey hormon herşey gdo bunların yek bir çözümü var nüfusu azaltmak denge ancak böyle sağlanır. Şuan evliliklerde öyle biliyomusunuz ailede birey sayısı arttıkça, yetersiz maddiyattan ötürü aile içi sorunlar baş gösteriyo. Ahhh ahh ne diyeyim bilmiyorum. 2. Çocuğu isteyerek mi yaptınız peki?

Eşiniz canavar.
Ama sizde az değilsiniz adamı çıldırtmışsınız.Bir çocuk doğuruyorsunuz sanki veliaht doğuruyorsunuz
Ne bu naz ay yapamıyorum ay hamileyim bu ne ?
O zaman yapmayın o çocuğu yetişemiyorsanız.gidin hemen 3.cüyü yapın
Bu ne ya herşeyi eşiniz yapacaksa siz niye varsınız kusura bakmayında bir çocuğada bakamıyorsanız 2.diye hamile kalmiycaksınız.
Sorunuzu okurken bile deliriyor insan o çocuklara yazık.ikinizde fenasınız

1 bucuk yaşındaydı zaten 11 aylıktan beri yürüyor bazı şeyler belli ediyor kendini
11 aylik çok erken yurume yaşı degilki. Oyle bir yazmissinizki cocuk 6 aylıkken yürümüş gibi. Benim iki cocugumda sizinkinden erken yürüdü. Daha kendini belli eden özel birseyi var diye düşünmedim. Normal cocuklar yani. 18 aylık bebek şımarık olmaz. Çevreyi öğrenme alici dil geliştirme zamanlardır. Nerde derdiniz anlattida kardeş lazım dendi onu anlamadım.

Neden bakıcı tutmuyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…